Agentura ANTEXINS: Je to opravdu modelingová agentura...?


Nedávno mi přišel krásný email od modelky Kristýny K. S jejím laskavým svolením zde uvádím jednu z jejích otázek, která mě vyburcovala k napsání celého článku.

"Ráda bych se Tě zeptala, jestli náhodou neznáš zahraniční agenturu ANTEXINS ?? Na fb i na internetu nabízejí práce hosteskám za 250Kč na hodinu... Šla bych do toho, ale zdá se mi to trošku podezřelé. Na fb dnes dali hodně nabídek (promo akce, módní přehlídky atd.). Tady posílám odkaz:  http://www.facebook.com/profile.php?id=100000648241345

Kdysi jsem jim psala email, aby mi napsali nějaké bližší informace a vždy mi jen poslali odkaz na registraci. Koukala jsem teď, že mají různé typy registrací, nejlevnější asi za 4000. Ale ani tak bych jim to nedala! Nikdo mi nezaručí, že se mi to vrátí..."

Pokud jste aspoň někdy lovili ve vodách modelingových agentur, tahle agentura vám jistě neunikla. Na FB je tisíce slečen ANTEXINS, které každé hezčí tvářičce okamžitě nabízejí:

- hostesing za 2500 euro (cca 60 000 Kč) rovnou pro 100 hostesek (samozřejmě podrobné info chybí)
- soutěže Miss Europe i Miss World  (opět bez informací. Stačí se jen za "pár drobných" zaregistrovat. A to nemluvím o tom, že soutěže Miss Europe a Miss World nemají s ANTEXINS nic společného...)
- castingy na velké světové kampaně (neurčeno jaké kampaně a ani požadavky na modelku nejsou vypsány. Ale opět se stačí za pár set euro zaregistrovat...)
- doživotní rentu 2000 euro (50 000 Kč) měsíčně. Tu už zřejmě z internetu stáhli, před 3 lety mě na to však lákali:-)
- pro zaregistrované uživatele nabízejí TAXI po celé ČR zdarma (najdete na oficiálních rádoby stránkách dole vlevo)
- a perlička na konec: nabízejí svým členům okamžité půjčky do několika milionů. S úrokem pouze 1% :-)

Docela široká nabídka, co říkáte? Dělají všechno, nabízejí všechno, vlastně by se pro váš úspěch rozdali. A další bla, bla, bla...


Reference na internetu buď chybí nebo jsou vymazány. Na špatných webových stránkách nenabízejí jednotlivé modelky a většina jejich fotek je pouze orientačních a - jak zmínila už Kristýnka - nikdo nám nedá informace dřív než se draze zaregistrujeme....

Kristýnce tímto moc děkuji za všechny informace, které mi poskytla. Chytrá holka.
Víc než kdekoli jinde totiž v modelingu platí, že se nesmíme nechat opít rohlíkem. Je to vlastně jako s čokoládou - jakmile se do ní pustíme, musíme se hlídat. Někdy dokonce krotit. Ikdyž je úžasně sladká, jakmile se jí přejíme, bude nám zle...


Luc.

Novinky z modelingu teď můžete sledovat denně přímo na Facebook page Jak Na Modeling či Twitteru:-)
Své dotazy můžete rovněž psát na: jaknamodeling@gmail.com

30 komentářů:

 1. Téééda... ti by se fakt rozdali, jak to tak čtu :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejdřív se jim ale musíš rozdat Ty, samozřejmě...:-D

   Vymazat
 2. Antexins je jedna z největších komunikačních a reklamních společností na světě. Sídlo je ve Francii a jsou ve 20 zemích. Pod Antexins patří 50 sesterských firem a agentur. Všechny informace, fotky atd… jsou přístupněny až po registraci. Je to jedna z nejserióznějších a největších společností na světě.

  OdpovědětVymazat
 3. Antexins je jedna z největších komunikačních a reklamních společností na světě. Sídlo je ve Francii a jsou ve 20 zemích. Pod Antexins patří 50 sesterských firem a agentur. Všechny informace, fotky atd… jsou přístupněny až po registraci. Je to jedna z nejserióznějších a největších společností na světě.

  OdpovědětVymazat
 4. Soutěže Miss Europe a Miss World patří pod ANTEXINS !

  OdpovědětVymazat
 5. Doživotní renta 2000 eur měsíčně je pro členy multilévelu ANTEXINS ! ANTEXINS je jedinná společnost na světě, ve které je vše propojeno multilévelem. V každé registraci pro nové členy je automaticky výdělečný email + mailbox ! Informace pro ČR a SR na +420 774 906 854

  OdpovědětVymazat
 6. Informace pro ČR a SR na +420 774 906 854

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemůžete mi prosím raději zodpovědět pár otázek zde? Protože pokud se mýlím, ráda článek přepíšu:-)

   Vymazat
 7. Informace pro Evropu : Francie +33 663 555 191 a +33 663 609 619

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, děkuji za všechna čísla, možná si na ně skutečně zavolám.
   Nyní Vám ale dávám prostor se čtenářkám představit, zodpovědět pár otázek a vše uvést na pravou míru. To se po telefonu nedá...:-)

   Vymazat
 8. Milá slečno Lucie, ten kdo má zájem o všechny nabídky, tak se registruje do členství. Informace podávají zastoupení v každé zemi. Honoráře a odměny jsou stejné pro všechny po celém světě, bez vyjímky na zemi ve které žije a působí. Bohužel na to v Česku nejste zvyklí, poněvadž v Česku české agentury si udělali monopol a platí mizerné honoráře a modelky a hostesky nevěří ani sami sobě. To co se děje v Česku ( české agentury a fotografové ) se ve světě neděje !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní,

   Tento článek nevznikl na základě nějakých mých domněnek, ale na pravidelných stížnostech ostatních modelek. Navíc, reference chybí a pokud si modelka zavolá či napíše o více informací, pak jí je nechcete poskytnout dřív jak po registraci (viz email od Kristýny K.)

   Možná na něco podobného skutečně v ČR nejsme zvyklé, možná máte pravdu. Ale přijde mi normální se ptát než se upíšu něčemu, do čeho vůbec nevidím...

   Vymazat
 9. Zavolejte si na infolinky...

  Francie +33 663 555 191 a +33 663 609 619

  ČR a SR +420 774 906 854 a +420 776 769 956

  OdpovědětVymazat
 10. Navíc, můžete tu mít na Vašem blogu reklamu Antexins, a budete mít krásný příjem za reklamu…

  OdpovědětVymazat
 11. Upravte článek ať dělá reklamu Antexins. Infomail Francie agency@antexins.fr

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechám teď čtenářky ať si udělají vlastní názor a počkám na další ohlasy a reakce...

   Vymazat
 12. Lucie, jen tak pro Vaše info, aby jste věděla velikost společnosti ( skupiny ), základní kapitál Antexins Group je 100 miliónů eur.

  OdpovědětVymazat
 13. Roční obratový zisk Antexins Group je 11 miliard eur.

  OdpovědětVymazat
 14. Psala jsem i e-mail údajnému manažerovi, kde jsem se ho ptala na pár otázek kolem registrace, ani ten nebyl schopen mi na žádnou z nich odpovědět, jenom mi od něj opět přišel odkaz na registraci.
  Můžete mi Anonyme říct, když tak hájíte tuto firmu, kde má vzít člověk jistotu, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze? A ne zrovna málo peněz..
  Nešlo by to udělat tak, že až bych si prací pro Vaši firmu něco vydělala, byste si registrační poplatek strhli z mého výdělku? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luci, obávám se, že nám anonym přestal odpovídat.

   Navíc jsem aspoň čekala, že se představí a uvede na sebe kontakt tak, jak to každá lepší společnost dělá. Že Antexins Group vydělává ročně 11 miliard eur, to mi tu anonymně může říct každej italskej mafián:-)

   Díky Luci za názor!

   Vymazat
 15. S agenturou Antexins jsem byla v Paříži a fotila jsem katalogy, prostě krása tam být. 130 tisíc korun jsem dostala honorář. Je to super, jsem ráda, že jsem konečně našla tu nej agenturu. Minulý týden byla přehlídka, krása a jen krása. Jsem ráda, že jsem modelkou Antexins. Nikola

  OdpovědětVymazat
 16. Nejlepší agentura !!!

  OdpovědětVymazat
 17. Niky, budeš tak hodná a napíšeš jaké katalogy jsi fotila a o jakou přehlídku šlo? Máš nějaký odkaz na stránku, kde Tě agentura prezentuje jako modelku?
  Díky:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fotila jsem katalogy na módu a parfumérii.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Omlouvám se tady Nikole, že jsem místo odpovědět dala omylem smazat. Psala komentář o tom, že předváděla v Praze pro jeansovou kolekci Antexins a že značka vyrábí plno parfumerie v Paříži, kde se ji moc líbilo...

   Vymazat
 18. Zaregistrovala jsem se a hned na druhý den jsem dostala práci, registrační poplatek se mi vrátil během měsíce desetkrát. Takže potvrzuji serióznost a profesionalitu agentury Antexins, jsou fakt nejlepší. Navíc v registraci je výdělečný firemní email, ten mi už vydělal dalších pět tisíc.

  OdpovědětVymazat
 19. Milá Antexins,

  tak ještě jednou a naposledy: chci informace. Seriózní informace, prosím. Reference, ukázky prací modelek, články z médií, skutečné přehlídky a skutečné focení. Jinak se nemáme o čem bavit.

  Opravdu se tu snažím podávat pravdivé informace a pokud mám článek změnit, pak chci mít důvod.

  Už těmi neexistujícími nicky neexistujících modelek jste teď mým čtenářkám ukázali, že vám chybí argumenty i reálná klientela.
  Takže děkuji za informace, každý nechť si z toho udělá svůj obrázek.

  OdpovědětVymazat