Což se takhle nechat hýčkat esenciálními oleji?


Je to jako okamžitá relaxace. Připomíná mi to vůni parních lázní, tureckých a orientalních parních saun někde v lázních uprostřed Alp.

Teď jsem ale hodně poetická. O čem vlastně vůbec mluvím?
Inu, L´Occitane má novou relaxační koupelovou řadu obohacenou o esenciální oleje z levandule, tea tree a gerania.

Jde o sprchový gel a tělové mléko.


Sprchový (koupelový) gel je taková lahůdka, když si chcete dát horkou vanu, položit se, zavřít oči a trochu se zklidnit. Pokud jste milovníci parních lázní, pak vám je tato vůně bude skutečně připomínat...
Není to nic sladkého, naopak. Bylinná vůně voní trochu orientálně, smyslně...příznivci L´Occitane tuhle vůni vlastně už znají - například stylingové sérum na vlasy s esenciálními oleji voní stejně.
Sprcháč je navíc velice příjemný na těle, dostatečně pění a i jako dekorace v koupelně se osvědčil:-)

Relaxační tělové mléko už jen podtrhuje celkovou relaxaci. Konzistence je moc fajn, myslím. Jakmile totiž mléko nanesete na pokožku, okamžitě se vstřebavá a mizí před očima. Žádné roztírání, jen pohlazení.
Pokožka pak zůstává provoněná (ideální na dobrou noc) a na dotek jemnější.


Novinková řada má však jedno malé mínus: svou vůní (jen přeci to není žádná slaďárna) přiláká i chlapa. Takže se budete muset dělit. A jak to tak bývá, na něm to všechno bude vonět lépe (ostatně jako vždycky, ale já už si zvykla!)

Samozřejmě mluvíme o L´Occitane, takže zmiňované 3 esenciální oleje skutečně tvoří velkou část složení, které už tak je hodně přírodní a z velké části BIO (sprchový gel testovala i naše super oblíbená BIO bloggerka Bebe - odkaz zde)

Teď mě jenom napadá, že se toho dá využít na Valentýna. No co, koupíte to jemu (pod záminkou společné relaxace ve vaně) a začnete to používat taky. Jsem si jistá, že nejsem první, kterou to napadlo:-)

Mějte se fajn,
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho prosím na FB či Twitteru. Děkuji vám:-)

6 komentářů:

 1. to mi připomnělo vanu a chuť se tam jít naložit, ale počkám si až večer! :)

  OdpovědětVymazat
 2. To vypadá dobře, až půjdu kolem L Occitane, tak si musím přivonět:-) M.

  OdpovědětVymazat
 3. Aaaaa, tady si někdo užíval voňavé koupání :-)
  Převést nákup kosmetiky tak, aby to vypadalo, že nakupuju pro chlapa... sákryš, to je přímo ďábelský plán! Musím chlapa přesvědčit, že vlastně potřebuje používat mnohem, MNOHEM víc věcí :-D
  PS: a dík za pochvalu :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkus to jako já, Bebe. Každej výrobek mu půjčím se slovy: "Miláčku, prosím tě, tady jsem dostala na otestování tenhle parfém a sprcháč a olejíček na tělo. Jestli chceš, tak to můžeš vyzkoušet. Stejně potřebuju slyšet ještě cizí názor. A vlastně je to i pro muže a KDYŽ se Ti to bude líbit, tak si to můžeš nechat..."

   No a je to. Nechá si to (s mým dozorem, samozřejmě) a až to dojde, musím dojít pro další. On jako chlap přeci nepůjde nakupovat kosmetiku, že:-)

   Vymazat