Modelky na domácí použití

Včera mi jeden kamarád poslal odkaz na modelky, které mají být novými nadějnými tvářemi topmodelingu pro nadcházející sezonu. Než se dostanu k pointě, prohlédněte si je...
musím ukázat.


Top 10 Newcomers
The breakout faces of the season

Kamarád má doma krásnou a živelnou ženskou, takže se mu přirozeně žádná z těchto tváří nelíbila.
"Proč každá ženská chce vypadat jako modelka, když na modelkách nic není? Žádnej chlap by tyhle mrtvoly mít doma nechtěl. Kdyby ženská nechtěla vždycky vypadat jako někdo jinej, to by se to žilo!"

A teď vážně. Kamarád nerozumí modelingu. Ale jednou větou možná právě shrnul tajemství ženské krásy a možná i partnerských vztahů. Borec.

Souhlasíte s ním?
A co říkáte na nové tváře modelingu?
Máme jim co závidět (teda kromě hvězdného platu?:-)

Krásnou sobotu,
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho na FB či Twitteru. Děkuji vám:-)
21 komentářů:

 1. modeling nie je miss !!! konecne si to treba uvedomit..

  OdpovědětVymazat
 2. Mně se docela líbí 7 a 9, ale když jsem je ukazovala příteli, tak slečny teda moc neuspěly, přišlo mu, že některé mají trochu mužské rysy..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milo, jsi dobrá ukázat topmodelky příteli. Je vidět, že má oči jenom pro Tebe:-D

   Vymazat
 3. No jo, vysvětluj to ovšem chlapovi:-D

  OdpovědětVymazat
 4. Milá Luci,
  tak Ti povím, že jsem si nechala info o Tvých nových článcích zasílat na mejl a už třikrát moje srdce zaplesalo, protože mi přišlo info, že je tu něco novýho ;-).

  Jako vždy povedený článek, ovšem už ne tak povedený kamarád. :-) Tedy takhle - nemám příliš v lásce přehnaný generalizování a Tvůj kamarád hodil všechny modelky do jednoho pytle a všechny mužský vlasně taky. "Žádnej chlap by tyhle mrtvoly mít doma nechtěl." To jsou mi teda slovní gesta a jistoty! To mi přijde asi tak stejně nesmyslný a hlavně nepravděpodobný, jako třeba věty typu: "George Clooney je nejkrásnější muž této planety, každá žena by ho chtěla mít ve své posteli".

  No lidi, to snad ne! Nemám nic proti ženským "krev a mlíko", ani proti "křehkým modelkám", a dokonce mi nevadí ani George Clooney. Ale jsem si jistá, že každý z nás má jiný vkus, každýmu se líbí něco jinýho a tyhle holky (výjimky mezi nima potvrzují pravidlo) jsou krásný, i když na někoho třeba můžou působit poněkud nežensky. Ale určitě by se našla velká spousta mužů, kteří by tyhle "mrtvoly" MOOOC chtěli mít doma. ;-)

  Já jsem holt "stará škola" odkojená starýma časopisama (taková Elle z roku 1994, páni!), kde jsem obdivovala Lindu, Karen Mulder, Naomi atd., tahle éra se asi nikdy nevrátí.

  Naštěstí pak jsou tu ještě jemný, přirozeně krásný modelky, který mají styl a vkus a na nic si nehrajou, viď Luci? ;-)
  Hezký víkend.
  Vivi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Vivi, děkuji opět za krásný komentář.
   Myslím, že máš pravdu.
   Tyhle fotky modelek sice působí nežensky a nesympaticky, ale vsadím se, že v civilu jsou to hezký holky s úsměvem na tváři. A ty pak motaj chlapům hlavu.

   Přijde mi ale hezký, jak kamarád řekl, že..."Kdyby ženská nechtěla vždycky vypadat jako někdo jinej, to by se to žilo!"

   Měj se krásně Vivi a krásný víkend,
   Luc.

   PS: Ale jo, George Clooney je fešák. Já mám však slabost pro jiné:-D

   Vymazat
  2. Milá Vivi, díky opět za krásný komentář.
   Myslím, že máš pravdu.

   Na fotkách tyhle modelky sice vypadají nežensky a možná nesympaticky, věřím ale, že v civilu jsou to hezké holky s úsměvem na tváři. A ty by pak bral ne jeden chlap:-D

   Ale líbí se mi, jak kamarád řekl, že... "Kdyby ženská nechtěla vždycky vypadat jako někdo jinej, to by se to žilo!" To je hezký, ne?

   Měj se krásně, Vivi a pěkný víkend,
   Luc.

   PS: George Clooney je fešák. Já mám ale slabost pro jiné:-D

   Vymazat
  3. Milá Luci,
   přesně to mě napadlo hned - kdyby se tyhle holky na fotkách smály, bude tu mít pár čtenářů poslintanou klávesnici. Vypadaly by pak úplně jinak, rozhodně né jako mrtvoly.

   Myslím, že pro naše muže jsme nejkrásnější, když se smějeme a je fuk, jestli máme na sobě zrovna tepláky nebo značkový kotejlky. A teď jsem si vzpomněla na jeden svůj zvyk (trik?). Když si někde v kabince zkouším nový oblečení, tak se při tom vždycky usmívám; když se mračím, tak mi totiž nesluší VŮBEC NIC! ;-)

   A co se týče kamarádovy věty: "Kdyby ženská nechtěla vždycky vypadat jako někdo jinej, to by se to žilo!", tak ta si zaslouží vytesat do mramoru, to zas jó! ;-) To je holt ta naše pošramocená psychika. I když abych se přiznala, já jsem svým mužem tak hejčkaná, že jsem nikdy nechtěla vypadat jinak. Jedině jako Linda, Naomi nebo Karen v 94. roce ;-)(ale to mi bylo asi tak 9 let).

   Měj se krásně a ať máš pořád důvod se USMÍVAT ;-).
   Vivi

   Vymazat
  4. Vivi, to je krásný tip na zkoušení (díky, zkusím). To pak tam musíš nechat rovnej majlant, ne:-)?

   A taky se usmíváš, když píšeš blog, viď? Je to vidět a cítit z každého Tvého článku:-)

   A ještě k Tobě a Tvému chlapovi: Ty o něm vždycky píšeš tááák krásně, že mě vždycky rozbrečíš:-).

   Vymazat
  5. To víš, Luci, utratím pak víc, ale nedávno jsem si poručila další šatní skříň, tak by mé tašky s novým oblečením neměly bejt tak velkej problém. ;-) Navíc jsem majitelka butiku, tak se to vyrovná a občas se "oblíkám u sebe") :-) Je to asi jako když má někdo restaruraci - nají se a nemusí zaplatit (to je můj sen - stravovat se zadarmo). :-)

   Jo jo, když píšu blog, tak se usmívám a když čtu ten Tvůj, tak taky! No není ten život bezva? ;-)

   Á, to je od Tebe roztomilý. No, my jsme spolu od 13 let, teď v létě oslavíme společných 15 let. První láska, ouplně se tenkrát zablesklo :-) a je to pořád větší a větší síla ;-). Ještě jsme nezažili nudu (ono ostatně s mou taliánskou povahou to ani jinak nejde). Ale co ti budu povídat, však Ty víš o lásce a o životě svý ;-).

   Pa pa a já jdu uvařit nějakou dobrou véču (i "vo tom to je") ;-)

   Vymazat
  6. Vivi, já tě prostě žeru, holka:-)

   Jsi majitelka butiku, jo? Kde ho najdu? Doufám, že jsi nerozebrala ty nejlepší kousky:-)

   Vy jste spolu od třinácti? Ježiš, to je fakt doják. Jak dlouho jste svoji? Nechceš sepsat příručku jak na šťastné manželství? Nechceš, chápu, máš fashion butik. Kdo by měnil:-)

   Ať se pořád tak daří a dobrou chuť!

   Vymazat
  7. Milá Luci,
   na puse se mi lepí módní růž, na noze mě tlačí tmavě modré lakovky a to je známka čeho? No že se jde do víru velkoměsta (najezení už jsme ;-)).Takže jen v rychlosti - děkuju za moc milý komentáře (pokaždý trefa do mýho serdce rozechvělýho) ;-).

   Manželé jsme 5 let, ještě na vejšce jsem obdržela u splávku za deště stříbrnej prstýnek za 185,- (nosím ho pořád), a tak jsem řekla "ANO".

   Ono by se to sepisovalo příručky...v první větě bych napsala, že základem šťastnýho vztahu je najít toho nejlepšího muže na světě...no a dál už bych nevěděla, co psát! :-)))

   Luci, letím. Měj se moc krásně a jsem si jistá, že my dvě si zase brzy napíšeme. Už teď se těším! ;-)
   Vivi

   Vymazat
 5. Jedna slečna je celkem hezká a jedna docela ujde, u ostatních můži říct jen to, že jsem hezčí než ony (a to nejsem žádná kráska, jen troufám si říct hezká holka)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Anonymní, to jsem ráda. Málokdo to o sobě dokáže říct:-)
   Měj se krásně!

   Vymazat
 6. Mně se teda líbí č.2, a pak už jen ta mulatka č.7. Jinak nic moc...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní, díky za názor:-)

   Mulatka nám vede, ta se líbí i chlapům:-). Tak uvidíme, o které v budoucnu ještě uslyšíme...

   Vymazat
  2. Trošku by to potvrzovalo tu naši "usmívací teorii", protože mulatka (ostatně - je to i moje favoritka) má na tváři aspoň takový jakž takž náznak přicházejícího úsměvu.... ;-)

   Vymazat
  3. Tajemství ženské krásy objeveno a čtenářkami potvrzeno: ÚSMĚV:-)
   Plastičtí chirurgové zítra končí...:-)

   Vymazat
 7. Upřímně, některé modelky jsou vážně hrůzy z hororu.. A nemluvím o hubenosti, ale o obličeji.

  OdpovědětVymazat
 8. hezke-nehezke, myslim si ze sou uuuuuzasne osobnosti :P

  OdpovědětVymazat