Přeskočit na hlavní obsah

Těžkej život těžkého flegmouše!Flegmouši mají údajně o něco lehčí život. No nevím. Takhle totiž vypadá běžný život jednoho těžkého flegmouše:

Bordel
Ten prostě nevidí, to po něm chtít nesmíte. Dokud si má kam sednout, kam si v noci lehnout a ve skříni aspoň jeden nezmačkaný outfit, je spokojenej a nepřijde mu ani na mysl, že by něco možná potřebovalo úklid...:-)

Pedikúra, manikúra
Něco, čemu příliš neholduje. Na léto se sice přemluví, že si nalakuje aspoň nehty na nohou, ale opatlá to všude kolem prstů a uklidní se tím, že z té výšky to stejně nikdo nevidí!


Přežrání
I flegmouše občas hryže svědomí. To tehdy, když už mu je blbě z přejezení. Místo aby druhý den držel očistný půst nebo naběhl do fitka, s námořnickou rozvahou si řekne, že se stejně neprobudí s dvakrát tak velkým zadkem, tak nač to řešit, že.

Kamarádi
Kamarády flegmouš má a oni vypadají, že ho i mají rádi. Vědí, že flegmouš půjde s nima kamkoli, pokecá o čemkoli a při pohledu na něj se pak budou cítit zcela normálně.


Vaření
Flegmouš vám sní všechno, co jen trochu voní po rybině, sushi či mořských řasách. Easy! Problém nastává, když má vařit flegmouš. To abyste se začali bát:-)

Návody k použití
Jakmile dáte flegmoušovi nějaký složitější návod k použití, většinou mu jeho "zdravý rozum" řekne, aby to udělal po svém. A když má flegmouš místo oranž barvy na hlavě fialovou, jen si flegmaticky pomyslí, že život je sviňa a bude vesele chodit s fialovými vlasy.


Určitá slepota
Flegmouš mnoho věcí nevidí tak dlouho, než se kompletně nepos..ou.:-). Pak začíná i flegmouš panikařit. A pak je zle...

A víte, co je na tom nejhorší? Že ten flegmouš jsem já.
Je na tom někdo hůř...:-D?
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho na FB či Twitteru. Děkuji vám:-)

Komentáře

 1. :D:D Luc,nominovala bych to na dosud nejlepší článek:D Já tedy flegmouš tedy nejsem, nicméně po tvém bezchybném podání bych se jím snad i ráda stala!:D

  OdpovědětVymazat
 2. Luci, máme toho hodně společného:-D

  OdpovědětVymazat
 3. Ty že jsi flegmouš? No to bych tě někdy chtěla vidět..:D Ale vím jaké to je, mám doma bratra, těžkého flegmouše..:D

  OdpovědětVymazat
 4. máš zajímavý blog modelko...musím sledovat.)

  OdpovědětVymazat
 5. Já do flegmouše mám docela daleko, ale s tím bordelem. To občas neuklízím ani když si nemám kam sednout, protože si to oblečení prostě přesunu na poste... Třeba se to časem zlepší;).

  OdpovědětVymazat
 6. Toť otázka. Postav si vedle sebe těžkého flegmouše a těžkého puntičkáře a rozhoduj se.
  Vidím pro i proti u každého (chtěla jsem to tu vypsat, ale bylo by to na dlouho; nakonec krásně může sloužit tvůj článek o tobě a tvé sestřičce ;)). Minimálně máš ale tu výhodu, že se nestresuješ pro blbiny. A to je podle mě velká výhra! ;-)
  Verunka

  OdpovědětVymazat
 7. tak u mě to je více méně naopak. musím mít uklizeno, jsem nervózní když je všude nepořádek, když nic nevychází podle plánu tak hned panikařím.. nevím co je lepší :DD

  OdpovědětVymazat
 8. Milá flegmatická Luc, úplně jsem si to představila a pobavilo mě to :-D
  Ohledně bordelu... Mít doma uklizené je moc fajn. Ale když náhodou uklizené není, svět se přeci nezboří. Navíc tím člověk dělá i něco pro svoje zdraví... bude mít odolnější imunitu, když přijde občas do styku s menším nepořádkem :-) jako né zase nějaké krysy a potkany kolem odpadkového koše, nebo pavouky velikosti dlaně! Ale trocha prachu ještě nikoho nezabila (alergici prominou) a nádobí se taky nerozpadne pod tíhou špíny, ne? :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Bebe, moje slova. V mém případě jen nejde o styk s menším nepořádkem, ale potkany a myši jsem taky ještě nepotkala, takže to se mnou nebude tááák špatný:-D

   Vymazat
 9. bomba článek, poznávám v něj bráchu! http://katefashionstyle.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 10. Super článek...u některých bodů se docela poznávám. určitě by se lidi měli bát, když vařím a občas mě nějaký ten nepořádek v pokoji nechává úplně klidnou :)Ale kdyby mi na hlavě chytla jiná barva, tak se jdu asi věšet:D

  OdpovědětVymazat
 11. no, tak zas proč se zbytečně stresovat s blbostma, no ne? :D

  OdpovědětVymazat
 12. Opět skvělý článek! I když si myslím, že až takový flegmouš určitě nejsi, protože to bych pak musela být taky...;)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …