Těžkej život těžkého flegmouše!Flegmouši mají údajně o něco lehčí život. No nevím. Takhle totiž vypadá běžný život jednoho těžkého flegmouše:

Bordel
Ten prostě nevidí, to po něm chtít nesmíte. Dokud si má kam sednout, kam si v noci lehnout a ve skříni aspoň jeden nezmačkaný outfit, je spokojenej a nepřijde mu ani na mysl, že by něco možná potřebovalo úklid...:-)

Pedikúra, manikúra
Něco, čemu příliš neholduje. Na léto se sice přemluví, že si nalakuje aspoň nehty na nohou, ale opatlá to všude kolem prstů a uklidní se tím, že z té výšky to stejně nikdo nevidí!


Přežrání
I flegmouše občas hryže svědomí. To tehdy, když už mu je blbě z přejezení. Místo aby druhý den držel očistný půst nebo naběhl do fitka, s námořnickou rozvahou si řekne, že se stejně neprobudí s dvakrát tak velkým zadkem, tak nač to řešit, že.

Kamarádi
Kamarády flegmouš má a oni vypadají, že ho i mají rádi. Vědí, že flegmouš půjde s nima kamkoli, pokecá o čemkoli a při pohledu na něj se pak budou cítit zcela normálně.


Vaření
Flegmouš vám sní všechno, co jen trochu voní po rybině, sushi či mořských řasách. Easy! Problém nastává, když má vařit flegmouš. To abyste se začali bát:-)

Návody k použití
Jakmile dáte flegmoušovi nějaký složitější návod k použití, většinou mu jeho "zdravý rozum" řekne, aby to udělal po svém. A když má flegmouš místo oranž barvy na hlavě fialovou, jen si flegmaticky pomyslí, že život je sviňa a bude vesele chodit s fialovými vlasy.


Určitá slepota
Flegmouš mnoho věcí nevidí tak dlouho, než se kompletně nepos..ou.:-). Pak začíná i flegmouš panikařit. A pak je zle...

A víte, co je na tom nejhorší? Že ten flegmouš jsem já.
Je na tom někdo hůř...:-D?
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho na FB či Twitteru. Děkuji vám:-)

15 komentářů:

 1. :D:D Luc,nominovala bych to na dosud nejlepší článek:D Já tedy flegmouš tedy nejsem, nicméně po tvém bezchybném podání bych se jím snad i ráda stala!:D

  OdpovědětVymazat
 2. Luci, máme toho hodně společného:-D

  OdpovědětVymazat
 3. Ty že jsi flegmouš? No to bych tě někdy chtěla vidět..:D Ale vím jaké to je, mám doma bratra, těžkého flegmouše..:D

  OdpovědětVymazat
 4. máš zajímavý blog modelko...musím sledovat.)

  OdpovědětVymazat
 5. Já do flegmouše mám docela daleko, ale s tím bordelem. To občas neuklízím ani když si nemám kam sednout, protože si to oblečení prostě přesunu na poste... Třeba se to časem zlepší;).

  OdpovědětVymazat
 6. Toť otázka. Postav si vedle sebe těžkého flegmouše a těžkého puntičkáře a rozhoduj se.
  Vidím pro i proti u každého (chtěla jsem to tu vypsat, ale bylo by to na dlouho; nakonec krásně může sloužit tvůj článek o tobě a tvé sestřičce ;)). Minimálně máš ale tu výhodu, že se nestresuješ pro blbiny. A to je podle mě velká výhra! ;-)
  Verunka

  OdpovědětVymazat
 7. tak u mě to je více méně naopak. musím mít uklizeno, jsem nervózní když je všude nepořádek, když nic nevychází podle plánu tak hned panikařím.. nevím co je lepší :DD

  OdpovědětVymazat
 8. Milá flegmatická Luc, úplně jsem si to představila a pobavilo mě to :-D
  Ohledně bordelu... Mít doma uklizené je moc fajn. Ale když náhodou uklizené není, svět se přeci nezboří. Navíc tím člověk dělá i něco pro svoje zdraví... bude mít odolnější imunitu, když přijde občas do styku s menším nepořádkem :-) jako né zase nějaké krysy a potkany kolem odpadkového koše, nebo pavouky velikosti dlaně! Ale trocha prachu ještě nikoho nezabila (alergici prominou) a nádobí se taky nerozpadne pod tíhou špíny, ne? :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Bebe, moje slova. V mém případě jen nejde o styk s menším nepořádkem, ale potkany a myši jsem taky ještě nepotkala, takže to se mnou nebude tááák špatný:-D

   Vymazat
 9. bomba článek, poznávám v něj bráchu! http://katefashionstyle.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 10. Super článek...u některých bodů se docela poznávám. určitě by se lidi měli bát, když vařím a občas mě nějaký ten nepořádek v pokoji nechává úplně klidnou :)Ale kdyby mi na hlavě chytla jiná barva, tak se jdu asi věšet:D

  OdpovědětVymazat
 11. no, tak zas proč se zbytečně stresovat s blbostma, no ne? :D

  OdpovědětVymazat
 12. Opět skvělý článek! I když si myslím, že až takový flegmouš určitě nejsi, protože to bych pak musela být taky...;)

  OdpovědětVymazat