Přeskočit na hlavní obsah

When you meet your online hero. Když potkáte svého online guru:-)


Online svět, znáte to.
Schováni bezpečně za přezdívkami, každý děláme haura.
Někoho poznáme online, zamilujeme si ho pro jeho humor, rychlé a úderné reakce, za jeho ochotu, láskyplnost či za to, že dokáže těmi správnými slovy poradit, pomoc, uchlácholit.

Online world, you know.
Hiding under our nicknames everyone is a hero.
We might fall in love with somebody online. We might love their sense of humour, sticky comments, their affectionate personality, the way how they can make us calm, how they can help.

A pak dotyčného potkáme face to face a hle. Co funguje online, to nemusí fungovat ve skutečnosti a nám se zdá, že ten druhý je naprosto vyměněný. Zažili jste něco podobného?


And then we meet them face to face. What works online does not necessarily works in a real life. The other one might be different than we thought. Have you experienced something like that?

Já měla ve středu schůzku s Verčou a Verukou, tedy blogerkami úspěšného blogu U dvou Verunek. Jsem jejich věrným čtenářem, a tak jsem se moc těšila na večer. Ale opět ... co když to nepůjde? Co když bude trapné ticho, prázdné konverzace...?

I had a meeting on Wednesday with Verča and Verunka - the blogers of U dvou Verunek blog. I have been a faithful reader of their blog for a while so I was looking forward to meet them. But, you know, what if...? What if it is not going to work? What if we have nothing to talk about?


Pchá! Verča a Verunka mě bavily celý večer.
Pff...Verča and Verunka were engaging all the evening.

Jsou chytré, vzdělané a nenechají si nic nabulíkovat.
Když spolu mluví o parfémech, přestávám jim rozumět.
Mají obr znalost všech blogerek (ale nedovolily bychom si vás pomlouvat, nebojte...:-D)
Umí se úžasně načančat (vidíte z fotek, že?)
Verunka nám přináší čokoládičky Bounty a my s Verčou je žmouláme v ruce a jíme je nenápadně, aby to servírky neviděly a nevyhodily nás.
Povídáme o otřesných zážitcích z cest.
Pomlouváme Italy.
Závidíme Anglánům levnou kosmetiku LUSH.
Povídáme o Holanďanovi (Jenom v dobrém, drahý:-)
Verunka popisuje bubble tea a mě už honí mlsná.
Postrádáme naši oblíbenou Bebe (Bebe, mám Tě prý pozvat na naše další setkání, holky nabízejí nocleh. Já bych se taky nabídla, ale nemám tu byt:-D!)

Bounty:-)

They are smart and they have their own opinions.
When talking about parfumes I do not understand them at all.
They have a great knowledge of bloggers worldwide (but dont worry we would not dare to talk badly about you!)
They look really hot (as you can see from the pictures!)
Verunka bought a Bounty chocolate bar for us so we are trying to hide it from the waitress and to eat it secretly:-)
Talking about atrocious travelling experiences.
Talking about the Italians (saying the truth:-))
Jealous of the English who have LUSH cosmetics products for half a prince than we have in the CZ.
Talking about my Dutch man (Hey, Honey...!)
Verunka is descriping a bubble tea (have you heard of...?)

A co vy? Potkali jste se někdy se svou oblíbenou blogerkou?
Bylo to milé překvapení nebo jen trocha zklamání?
Kdo vás nejvíc zajímá?


How about you? Have you ever met your favourite bloger?
How was it? Who would you love to meet from the online world?

Já děkuji Verunkám za krásný večer a příště se těším na bubble tea:-)
And my dear girls, I´m looking forward to our next meeting at a bubble tea:-)
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho na FB či Twitteru. Děkuji vám:-)

Komentáře

 1. Taky už jsem přemýšlela o tom, že reálné setkání s někým, koho zná člověk jen virtuálně by nemuselo být vždy to pravé...Ale na druhou stranu jsou lidi, se kterými bych se určitě někdy ráda setkala i přes toto riziko...já jsem věčný optimista a i když realita kolem nás je taková jaká je, pořád věřím v dobré lidi :)

  OdpovědětSmazat
 2. Holky moc vám to sekne! :-)
  Akorát kde máte kafíčko? A zákuseček? :o)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tož Bebe. Nevěděly jsme, jestli bys pohled na lahodné dortíky a cappuccinka unesla, a tak jsem to raději sežraly už před focením:-D

   Smazat
 3. Ahoj, nominovala jsem tě do Versatile Blogger Award na mém blogu, tak doufám, že se zapojíš :).

  OdpovědětSmazat
 4. Je fajn, když se setkavájí lidé jež něco vyrtuálně pojí, a zjistí, že "face to face" je to ještě lepší :), škoda, že to je jen vyjmečná situace. Jednou jsem četla blog, jedné slečny, jež se objevila i v ELLE, byla mi velmi sympatická, svými názory, ale když jsem pak na ni narazila náhodou ve městě, zjistila jsem, že můj obrázek o ní byl velmi skreslený, dlouho jsem nepotkala někoho, tak do sebe zahleděného.............

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo Wini, už jsem Ti říkala, jak mi to ten večer děsně slušelo:-D:-D?

   Smazat
  2. Slušelo vam to vsem,uplne kocky :)¨))

   Smazat
 5. Zrovna předevčírem jsem viděla poprvé face to face jednu online osůbku a bylo to super. ;) Moc pěkný post. ;)

  OdpovědětSmazat
 6. Já myslím, že bychom měly uspořádat velký sraz blogerek:D Nějaký střed jako Praha, piknik v parku...s cedulkou jako na letišti kdo je kdo. To jsem se nechala trochu unest:D ...ale nemuselo by to byt špatné:)....M*

  OdpovědětSmazat
 7. Já se takto stýkám jen s jednou osobou a to mi vyhovuje. Do rozšiřování kruhů se mi moc nechce... Verunky jsou moc sympatické, vidím, že jste si užily :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soničko, a zrovna s vámi dvěma bych se potkala moc ráda, protože jste mi vrcholně sympatické už jenom přes vaše blogy - co teprve v reálu! :) A děkujeme za komplimentík ;-) Verunka

   Smazat
 8. Úžasný článek Lucinko. Přesně vím o čem píšeš :)
  A moc Ti děkuji za krásný komentář, kreslení je terapie pro mě nejlepší. ♥ A ano, jako znovuzrozená se cítím. :)

  OdpovědětSmazat
 9. Nádherný článek Lucinko..:) Muselo to být skvělé setkání..:) Mně se tohle nikdy nestalo, ale ráda bych se setkala třeba s Tebou, protože jsi úžasná blogerka a věřím, že i skvělá slečna..:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Dommi. Stačí říct kdy a kde a jsem tam:-). Takovou příležitost si nemůžu nechat ujít:-D

   Smazat
 10. Teda, Luci... my jsme od včera mlčely, protože zkrátka nám došla všechna slova! Moc nevíme, co na tohle říct, ale něco by se slušelo. Takže: DĚKUJEME! Vůbec si nejsem jistá, zda jsme hodny takových krásných slov, a naopak - my jsme hrozně rády, že sis udělala čas a potkala ses s námi :-) Potěšení je na naší straně a doufám, že nebylo poslední ;-) Za obě Verunka
  P.S. Ticho?? Jak by mohlo nastat? Když se potkají tři holky s podobnými zájmy, tak je to prakticky nereálné! :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milá Verunko (a taky Verčo!)
   já moc děkuji za krásný večer, jsem ráda, že jsi vše tak hezky s Verčou domluvila a určitě musíme dávat "spichy" častěji:-)

   Smazat
 11. Krasny clanek....ja uz se tak strasne moc tesim na to nase setkani...a az si taky poradne spolu zanadavame na ty Italy!!!:)
  CHIC SICILY

  OdpovědětSmazat
 12. you look such so sweet dear:)
  kissessssss

  OdpovědětSmazat
 13. V létě bych se chtěla setkat s Evou -> http://evaschon.blogspot.com/ Ale mám také strach z ticha, prázdné konverzace, zklamání.

  OdpovědětSmazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …