Přeskočit na hlavní obsah

Pozor na italských hranicích!


Jede si takhle Holanďan z Holandska přes Švýcarsko zpátky do Itálie, když ho na italské straně hranic čapnou Italové.

Italští celníci: "Zastavit, pane. Vy k nám pašovat drogy!"
Holanďan: "Drogy? Ne, to bude nějaké nedorozumění, já tu žiju, pracuju a vracím se domů,"
Celník: "Vystupte si, pošleme do auta speciální výcvik psa!"
Holanďan: "OK, tak si to prohledejte, ale já jsem už dva dny na cestě a rád bych ještě večer dorazil domů."
Celník: "Kde vy tady doma?"
Holanďan: "Ve Florencii, pracuju tam na EUI."
Celník posílá do auta psa...

Pes (ťuťu ňuňu hafík) reaguje pouze na otevřené balení čokoládových perníčků.


Holanďan: "Vidíte, nic tam nenašel, ha!"
Celník: "Vy pašovat drogy. Právě jste to přiznal. Kde je máte schované? Přiznejte se!"
Holanďan: "Tak pozor: nic jsem nepřiznal, nic jste nenašli, nic nemám. Proč bych jako pašoval drogy? Jak jsem řekl, pracuju pro EUI ne pro Berlusconiho a právě jedu z technické z Holandska,"
Celník: "Když vy se přiznat, já vás jenom zapsat, vzít drogy, dát pokutu a vy ject dál. Když vy se nepřiznat, já vám muset zabavit auto!"


Po hodině...

Auto kompletně rozebráno a znovu smontováno, prohledáno celou mašinérií celníků. 

Holanďan: "Tak už mě laskavě pustíte? Já bych fakt rád do setmění byl doma!"
Celník: "Vy se přiznat, že mít drogy a ukázat kde!"
Holanďan: "Máte vy vůbec právo takhle křivě obviňovat lidi a nutit je k něčemu? Máte vůbec právo mě tady držet, prohledávat mi auto a lhát o tom, že jsem se přiznal a to všechno bez důkazů? Není to vlastně zakázaný?"
Celník: "Můžete jet!"

No, takže kdybyste náhodou chytli na hranicích nějakého podobného pána, už víte, co máte říkat (a že ho zdravíme). Před italskými hranicemi neotevírejte žádné jídlo a sladkosti, neboť vám na ně pošlou hafíka. A budou tvrdit, že máte drogy.

Šťastnou cestu.
Luc.

Komentáře

 1. Enquanto houve mentes brilhantes como a sua a qual posta coisas maravilhosas haverá sempre um balde de gelo no qual poderá com poucas ou muitas palavras expor seja lá como for aquilo que sua linha da imaginação possa ela crias sempre estará parte daquilo que és daquilo que nos revela numa simples imagem assim como ti na sua mais pura simplicidade de mulher que és no intimo que fora criada posta sempre algo referenciando a fragelidade a força e as virtudes da mulher naquilo que és mulher. Obrigada linda por fazer o mesmo retribuindo de bom grado minha visita no seu blog o qual já esta em meus favoritos guardado com muito carinho em meu coração.... Jamais a questionarei por que não a o que questionar tudo é perfeito e feito de uma tamanha magnitude que são meramente expressas de uma maneira tão suave e simples como se escrevesse cada palavra e cada linha com o sopro e a suavidade de sua respiração que nos faz crer que na simplicidade daquilo que fora criada mulher tem o poder e o dom da escrita na sua pura feminidade...Eu queria escrever luxuoso palavras,e sar palavras que rebrilhassem molhadas e fossem peregrinas. Às vezes solenes em púrpura, às vezes abismais esmeraldas, às vezes leves na mais fina seda macia... E assim vou eu contando versos e prosas de uma maneira suave e continua... E nas minhas mais finas palavras descrevo com naturalidade aquilo que a de mais puro em ti sua simplicidade na escrita...Obrigada grande poeta. Adorei vir aqui e me deslumbrei com as maravilhas de suas inspirações.Tomei a liberdade em postar este comentário em teu blog... Retribuindo desta forma, de uma maneira carinhosa a sua expressiva visita no meu blog, as quais as têm enriquecido com seus mais refinados comentários... Um bom final de semana!
  Um grande abraço!E um carinhoso beijo....
  .Um forte abraço e um bj bem no seu coraçãozinho....
  http://www.uanderesuascronicas.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 2. Luci, máš nádherný nový úvodní obrázek!:-) Píšu si, že čokoládu sníst ještě před hranicema:-D

  OdpovědětSmazat
 3. Koukám na tu fotku v záhlaví. To jsi ty ??? jsi nádherná !!!

  OdpovědětSmazat
 4. mas perfektne fotky :)
  http://she-is-the-1.blogspot.com/

  OdpovědětSmazat
 5. Ale chuďato malé holandské! To je tak na přes_držku, takový celník. Hold někteří prý čekají na úplatky a pak dělají třeba i tohle... Ale pěkně si s nima nakonec Holanďan poradil :o)
  PS: Luc, nová úvodní fotka je D-O-K-O-N-A-L-Á ! Vypadáš tam fakt úžasně! :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty Bebe, Ty jsi hlavička! To ho asi vůbec nenapadlo mu dát úplatek (holt není ani Ital ani Čech, že:-D?).
   Jinak děkuji za komliment, budu si ho číst každé ráno, když sedím u počítače opatlaná od oleje:-D

   Smazat
 6. No jo, otravovat lidem život - to by se jim tak líbilo. Chjoo. Nemaj moc náplň práce, tak si tu práci vymýšlejí. Blbci!
  Verunka

  OdpovědětSmazat
 7. Doufali, že veze drogy protože už se na hranicích nudili, je to jasný
  Každopádně mě to docela znechucuje, zničit někomu den presumpcí viny

  OdpovědětSmazat
 8. Jéje, chystáme se, tak doufám, že nás nějaký chytrák s podobnými pitomostmi neodchytí. :D
  Mimochodem - záhlaví úžasné. ;)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky, Kyky. Přeji šťastnou cestu a krásnou dovču!

   Smazat
  2. Děkuji, Kyky. Přeji tedy šťastnou cestu a krásnou dovču!

   Smazat
 9. Jéje, naštěstí se nikam nechystám.

  OdpovědětSmazat
 10. super článek : ), to jsou strašné situace, máš krásnou úvodní fotku, zdravím http://katefashionstyle.blogspot.com/

  OdpovědětSmazat
 11. Nádherná holka ta na té úvodní fotce nahoře ;-)

  To nebyl vtip?

  OdpovědětSmazat
 12. Lucinko, novy design je nadherny a na fotce Ti to moc slusi... Ostatne jako na vsech:)
  Chudacek Holandan.... Ja mam na to takovou teorii.... Podle me proto, ze jel z Holandska u nej za kazdou cenu chteli najit
  Marihuanu....aby se pak mohli na celnici pekne zkourit, celnici jedni italsky.

  OdpovědětSmazat
 13. My jedeme přes Itálii o prázdninách. :O Doufám, že nikoho takového nepotkáme.. Ale bůhví co si o nás budou myslet když budeme napresovaný v autě jako sardinky. :D

  OdpovědětSmazat
 14. Taťkovi na maďarských hrancích rozrýpali pas kolem fotky a nechtěli ho pustit dál. Po dvacetihodinách za volantem na to neměl nervy, vzdal to a dal úplatek, když mu to papáté naznačili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozrýpali pas? Tak to si ani ten úplatek nezasloužili:-)
   Se nezdaj, Maďaři!

   Smazat
 15. a teď vážně - kde teda měl zašitý ty drogy?
  :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi číslo, Mooro, viď? Si myslíš, že Ti to tady budu psát veřejně:-)?

   Smazat
 16. Och, tak tohle by mě fakt naštvalo, to musel být nějaký blbec!


  Zvu Vás všechny můj blog, probíhá zde giveaway o voňavku od S.Oliver. http://krolling-done.blogspot.de/2013/09/prvni-narozeninova-giveaway.html

  OdpovědětSmazat
 17. Luci, parádní historka, i když chápu, že chudákovi Holanďanovi to v ten moment asi tak srandovní nepřišlo.

  Je to slušňák, tak s ním takhle chtěli vydrbat, ale já bych úplatek taky nedala, brala bych to jako přiznání viny a ne jako ulehčení situace!

  OdpovědětSmazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …