Top Teen Camp: Pozvánka na školu modelingu s Ivetou Lutovskou!


Už víte, kam na prázdniny?
U mě je to jasné, mě čeká stěhing z Itálie. Takže balení kufrů, úklid bytu, vyhazování (a oplakávání) plno bot, kabelek, outfitů a následně zbylý jeden kufřík naložit do auta a dva dny navigovat řidiči a neustále na něj brebentit, aby náhodou v tom horku neupadl do mikrospánku. Problém je, že pan řidič (=můj drahý Holanďan) občas z toho mého brebentění o super kosmetických novinkách usíná na povel... No nic.

Pokud ještě nemáte přesný plán co dělat, kam vyrazit a co podniknout, můžete jeden týden prázdnin věnovat třeba modelingu.
V Plzni se totiž připravuje 1.ročník Top Teen Campu - kempu pro všechny podnikavé dívky, které by rády uspěly v modelingu či si jen rozšířily obzory v oblasti fitness, stolování, zdravé výživy a líčení i v prezentaci sebe samých.

Top Teen Camp je letos pod záštitou Ivety Lutovské, která se určitě ráda rozpovídá o tom, jak uspět v modelingu a zároveň půjde s dívkami závěrečnou přehlídku.

Ale abych to nezapovídala. Čeká vás nabitý program od lektorů z mnoha oborů:

1. Práce modelky v agenturách (castingy, smlouvy, booky atd.)
2. Jak se stát úspěšnou dívkou (umění sebeprezentace a komunikace, etiketa, stolování)
3. Péče o vizáž (líčení, kosmetika)
4. Péče o vlasy (kadeřnictví, tipy, triky)
5. Image a oblékání (typologie, současné módní trendy)
6. Péče o tělo a postavu (fitness, moderní formy cvičení, zdravá výživa, kosmetické přípravky)
7. Fotomodeling (příprava na focení, ukázky v ateliéru, zhotovení minibooku)
8. Modelingová chůze (předvádění modelů, závěrečná módní přehlídka)


Každá dívka si kromě nových zkušeností, dovedností, zážitků a setkání s významnými hosty odnese minibook od předního fotografa Ivana Štefka a certifikát o absolvování Top Teen Campu, slevy na kosmetické a vlasové přípravky a svou prezentaci na modelingovém webu.

Program bude zakončen prestižní módní přehlídkou v pátek 13. července 2012 od 17 hodin pod vedením Ivety Lutovské, Míši Gleisslerové a Lucie Van Koten. Dívky předvedou získané dovednosti z campu ve svatebních šatech salonu Ornela na červeném koberci na pěší zóně ul.Bedřicha Smetany v Plzni, za přítomnosti pozvaných hostů, partnerů akce a veřejnosti.

Pokud tedy chcete s modelingem začít hned po okurkové sezoně, může vám Top Teen Camp jedině pomoci. Je to berlička. Věc, která vás může motivovat a nakopnout. Týden, kdy poznáte nové lidi z nového prostředí. Týden, který vám pootevře dveře k vaším snům...


Jakékoli podrobnosti i přihlášku objevíte na webu TopTeenCamp.cz, ptát se můžete na emailu organizátorky Jitky Hanzlíčkové (hanzlickova@bti-plzen.cz) nebo se ptejte mě, vyzvím odpovědi:-)

No a já začnu s vyklízením skříně a pakováním kufrů:-)
Mějte se krásně,
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte jej na Twitteru či Facebooku. Děkuji vám:-)
14 komentářů:

 1. skoda jen ze uz nejsem teen :(

  OdpovědětVymazat
 2. Wow... Mit tak teprve 15 :-) i kdyz vlastne... Mozna radsi ani ne... Ta skola znova - to by me desilo. Ale zas prubnout drahu modelky... No kdyz uz nic, aspon by to mohla byt sranda :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Nevim jestli mi mezi řádky neunikla informace, kam se nakonec stěhujete... pamatuji si jen několik možných variant.
  Jinak já se stěhovala loni v létě, z domu do 1+1 (ve dvou) za dva měsíce k sestře a za další dva měsíce k příteli. Když něco potřebuju, tak nic nemůžu najít. Knížky mám u babičky, peřiny u sestry, hrnce a porcelán ve sklepě u druhé babičky....:( Takže nezávidim a držim palce, ať ty oběti nejsou moc citelné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Elli, nic Ti neuniklo. Naše stěhování je totiž jedna velká záhada - ano, stěhujeme se z Itálie, ale ještě nevíme kam:-). A jinak - Tvůj příběh o roztroušeném šatníku a celém inventáři znám taky moc dobře:-)

   Vymazat
  2. uz se tesim az nam budes psat nove poznatky z nove zeme :)

   Vymazat
 4. Tak na camp modelingu už jsem přeci jen za zenitem...i když...asi by koukali :))
  Jinak já mám na léto taky jasno...dva měsíve prázdnin hodlám totálně prolenošit. Už aby to bylo:)
  A kam se teda stěhuješ? Co jsem vdaná, tak jsme se stěhovali třikrát...a doufám, že už nikdy více. I když na čistku nepotřebného je to nejideálnější situace :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tohle už by bohužel moc pro mě nebylo:-)) My v létě asi vyrazíme někam k moři:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Závidím, Milo. Doufám, že vyrazíte za pořádnou exotikou:-)

   Vymazat
  2. Ta fotografie v hlavičce je úžasná...mám nutkání ji instalovat na svoji stránku [url=http://krasnedivky.blogspot.com]Krásné dívky.[url]

   Vymazat
 6. Mě v létě čeká moře. Poprvé s přítelem. Ale díky za tip ;)

  OdpovědětVymazat
 7. Zajímavý tip na prázdniny, děkuji za komentář a zdravím! http://katefashionstyle.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 8. Lucinko, proč se musíš těch botek a hadříčků vzdávat? Auto je neuveze? :-)
  Jinak, mě na modeling taky moc neužije, ale Iveta je na fotce krásná a ty šaty - no prostě boží! A co já v létě? Moc ještě nevím, přítel je nějaký lenivý a cestování už si vybere v rámci rodinného výletu za sestrou, co je na Erasmu ve Španělsku... takže taky možná nikam a taky možná sama - doma sedět nechci za nic!
  Verunka

  OdpovědětVymazat
 9. Drahá Luci,
  příště řekni mně, klidně Tě z Itálie odvezu a Tvoje brebentění budu poslouchat celá šťastná s otevřenýma očima (i pusou, jak se znám).
  Top Teen Campu se určitě zúčastním (ještě jsem se tedy ráno nedívala do zrcadla, ale myslím, že kruhy pod očima a dvě rozšířené žilky půjdou bez problémů zakrýt a budu vypadat zase jako teen) :-D
  Stěhing ať zvládneš levou zadní a tvé šatníkové a botníkové újmy ať jsou co možná nejmenší! ;-)
  Vivi

  OdpovědětVymazat
 10. Excellent Working Dear Friend Nice Information Share all over the world.olympic station cycles.God Bless You..
  olympic park cycles

  http://usedcycleshoplondon.blogspot.com/2012/05/trendy-cycle-shops-london-bicycle-shops.html

  OdpovědětVymazat