Přeskočit na hlavní obsah

Být modelkou v učebnici dějepisu!


Jelikož se mi často snažíte nabulíkovat to, že vás děsně baví historky z Itálie, mám tu pro vás (za trest) jednu čerstvou, modelingovou.

Takže začneme hádankou:

Pokud se rozhodnete, že chcete turistům prodat své historické renesanční město jakým je Florencie, co uděláte?

1.) Nafotíte nádherné turistické průvodce (což obnáší bohužel i úklid ulic)
2.) Budete se turisty snažit nalákat na úžasnou toskánskou kuchyni
3.) Budete pravidelně pořádat zajímavé akce, které by nalákaly statisíce turistů z celého světa...

Tak co...?


Já bych asi volila třetí variantu, ale to ne. Italové jsou ještě mazanější. K historickým památkám totiž postaví několik fotomodelek a nařídí jim, aby vypadaly smyslně, dráždivě, hodně vyzývavě.

Dráždivé pohledy tak okoření jak pohled na sochu Davida, tak možná rozdráždí i Davida samotného. Oživí to Ponte Vecchio, různé kaple i zámecké zahrady.

Tudíž povoláte modelky, aby vyplázly jazyk, strkaly si prsty do pusy a vášnivě se křenily.
Že to není moc sexy? Taky si říkám, že až podobné prospekty (údajně to má být kniha) někdo uvidí, tak Itálie zkrachuje ještě dřív než Řecko:-)

Ale víte co?

Pokud by tato kniha měla úspěch, je možné, že se jednou stane učebnicí dějepisu. Čekám tedy na dobu, kdy přijde dějepisářka do třídy, otevře tu knížku a řekne:

"Tak. Tahle ženská (ukáže na mně) byla v tom 21.století považována za hezkou. No chápete to? Ono se ale vždycky říkalo, že ta italská kultura vymřela na nedostatek vkusu..."Z tohoto důvodu zde nečekejte žádné fotky.

Takovou dávku sebedestrukce v krvi jen přeci nemám.
Florencii na zdraví!
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho na FB či Twitteru. Děkuji vám:-)


Komentáře

 1. Počkat počkat... chápu to dobře, žes něco podobného fotila? No o takové obrázky nás ale nemůžeš připravit, Luc! :-D
  A chudák David... i když... za ty roky si možná už zvykl, že se může jen dívat :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Hlavně, David už toho viděl za ta staletí tolik, že už s ním jen tak něco nehne, že...:-)?

  OdpovědětVymazat
 3. Ale ved to ber s nadhladom :) Su aj horsie fotenia. Ale nakuknut by si nam mohla dovolit :D

  OdpovědětVymazat
 4. Love this post!

  http://everydayrachel21.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 5. MILOUŠI, PROČ JSI SE JEĚTĚ NEZAPOJILA U NÁS DO GIVEAWAY? :-/ ..
  zKUS SVÉ ŠTĚSTÍ : http://handbagforladies.blogspot.cz/2012/05/vyrocni-g-i-v-e-w-y.html

  OdpovědětVymazat
 6. Teda já se taky přimlouvám za ty fotky:-)

  Na mém blogu právě probíhá VOŇAVÁ GIVEAWAY S LUSH:
  http://illussoire.blogspot.cz/2012/06/vonava-giveaway-s-lush.html

  OdpovědětVymazat
 7. Se chcete pobavit na cizí účet, že:-)?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No v životě by nás něco takového nenapadlo... dokonce jsem se při té myšlence musela rychle pokřižovat! Co si to o nás myslíš, Luc...? :-D

   Vymazat
 8. tak to je bomba, jo chceme : ), http://katefashionstyle.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 9. Ahoj aff, hezký článek =) Pokud chceš být dál moje aff, přidej si někam odkaz na můj blog a napiš tam nějaký komentář- dělám kontrolu affs :)

  OdpovědětVymazat
 10. tak ale to není fér... něco tady nakousneš, člověka tím nabudíš a nedotáhneš to do konce??? kde je nějaký důkazní materiál v podobě fotek?? :))

  OdpovědětVymazat
 11. Prosím, ukaž fotky, tedy jestli můžeš kvůli právům a tak ;-) Děkuji předem (určitě i za ostatní)

  OdpovědětVymazat
 12. Já to slyšela takhle: Hodný holky se dostanou do nebe, ty zlý se dostanou všude! Ne, teď vážně, nemám ty přemrštěně sexy fotky ráda. To už není umění, to už je prostě jenom nechutné. Spíš jsem pro ty zajímavé akce jako ty :)

  OdpovědětVymazat
 13. Lucinko, jak tak čtu všechny komentáře, stačí už jen přidat další podpis (ten můj) pod petici "Přemluvení krásné Lucinky k odtajnění fotografií" a nezbývá než se těšit na historickou chvíli, kdy Tvoje sexýýý fotky uvidíme dřív, než se dostanou do dějepisecký učebnice! ;-)
  Vivi
  P.S: Luci milá, u mě v pondělí a ve čtvrtek a u Tebe denně ;-).

  OdpovědětVymazat
 14. Jste se na mě koukám všechny domluvily!
  Ale abyste alespoň věděly, že nekecám a že opravdu něco tak italsky nevkusného existuje, zde přikládám link (doufám, že vám bude fachat...) na jednu fotku, zatím jen portrétku bez retuše, která rovněž bude součástí knihy:-)

  Takže ... Sedíte ...?

  https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/536494_10150955978242423_1895250942_n.jpg

  Tak. Máte, co jste chtěly, ženy:-)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …