Ne, že bych snad chtěla šmírovat, ale...


"Má milá," naklonila se ke mně Chantal při našem prvním setkání. "Ty si taky ještě myslíš, že Florencie je hlavní město umění? Ha! To si myslí leda tak turisti. Italové říkaj, že Florencie je hlavní město gayů a transsexuálů. No jen se někdy večer projdi po Santa Croce, tam se transsexuálové prostituují každý večer. A k tomu topless."

To kdyby slyšeli všichni umělci, říkám si. Ale na druhou stranu - lidi toho napovídaj. Holt nezbejvá, než si skutečně jedné letní noci udělat výlet do centra města...

Ne že by mě to zajímalo. Nehodlám si nikoho zaplatit, že. Chlapa mám doma. A ženskou nechci. Ale jen přeci...čistě teoreticky...nic o přeoperování pohlaví nevím, tak ať se aspoň podívám, že. Člověk by měl být zvídavý a neustále si rozšiřovat obzory, učili mě ve škole!

Dlouho nemůžu nikoho objevit, kdo by se nabízel na ulici. Pár umělců sice ještě prodává své obrazy sochy Davida, ale tím veškerá sranda končí. Beztak to byl kec a já taky věřím všemu, že jo.


Až o mnoho mnoho měsíců později na podobné dvě postavy narazím. A to pardon, to úplně bez úmyslu. Jsem ovšem nepřipravená.
Kam teď jako s očima?
Nechci šmírovat, že jo.
Natož zírat s otevřenou hubou.
A už vůbec nechci, aby na mě začali hulákat (ač jsou docela potichu)

Lehce si tedy pročešu vlasy prsty, abych se nenápadně mohla podívat jejich směrem (já jsem vždy vynikala prudkou nenápadností!)
Sakra, ta ženská, co bývala chlap, má krásně tvarované nohy. I v tý tmě to vidím. Ty vole! Smutně se podívám na ty svoje kůly, kde skoro nepoznáte, co je stehno a co lejtko.

Jen tak procházím, jen lehce zpomaluji. Četla jsem totiž, že mužům, kteří prodělají operaci na ženu, se podávají hormony, aby získali ženské tvary.

Ne, že bych snad...ale když už tu sem...jak asi vypadají mužská prsa zvětšená hormony? Vy jste nad tím snad nikdy nepřemýšleli? Ovšem jak následně zjišťuji, vypadají rozhodně plněji než ta moje. No prosím. Proč to nefunguje i u žen? Mě po hormonech naroste akorát tak velkej zadek a vypade i ten zbytek chlupů na hlavě.

"Víš," povídá Chantal, "my když tuhle dvojku transsexuálů viděli poprvé prostituovat se nám pod okny, tak jsme na zavolali policii. A druhej den jsme je potkali na chodbě a zjistili, že jsou to naši sousedé z přízemí. Jsou to strašně milí lidé!"

Poznáte nejznámější českou transsexuální modelku Jennu Talacko?

Mít takové křivky, tak jsem taky milá. 
Co vy? Potkali jste někdy muže přeoperovaného na ženu či ženu přeoperovanou na muže?
Luc.

18 komentářů:

 1. Zial, nevidela som, akurat tak v reality show pochybnych kvalit :-D. Ale to, ako mozu vyzerat prsia takeho chlapa, to by fakt zaujimalo aj mna... neviem si to dost dobre predstavit, ani ked sa veeelmi snazim. Maju tam toho povodne dost malo na to, ako by to vo finale malo vyzerat :P.

  VeVe (imperfectwonderland.blogspot.com)

  OdpovědětVymazat
 2. Luci já jen na netu a nenašla jsem ani ťuk po chlapovi-normálně krásná ženská:-)A co na tom,že to byl dřív chlap-lidi se mají soudit podle toho,co mají uvnitř sebe a ne jak vypadají-takže pokud jsou milí,sem s nimi:-)!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Pokud jsem potkala, nejspíš ani o tom nevím :) A co se fotek týká, tak naprosto chápu tvou závist. Obzvláště mnohdy ty nohy! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Jo, potkala jsem jednou takového nepovedeného transsexuála, přišel(přišla)? nakupovat k nám do butiku. Jediný problém jsem měla s tím, zda tuto bytost oslovovat paní nebo pane? :/ Nakonec jsem zůstala u paní. U těch povedenějších to asi nemám šanci zjistit. :) Jo a tady ten měl naprosto epesní pas a boky, to si pamatuju. tvář a dekolt se moc nepovedly. :(

  OdpovědětVymazat
 5. Já nikoho takového neznám (tedy nejspíš :-D Protože bych to asi ani nepoznala - viz. Jenna Talacko ) :)

  OdpovědětVymazat
 6. súhlasím s michaelou...tiež si myslím, že by sme ľudí nemali súdiť podľa toho čo sú ale akí sú

  OdpovědětVymazat
 7. "Aspoň zavřete hubu Kelišová, když se něčemu divíte"... :-D
  Zatím jsem nikoho takového nepotkala osobně. Bo o tom aspoň nevím... ale z obrázků na netu musím uznat, že někteří vypadají líp než ženské "od přírody" :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No právě, Bebe. V Thajsku jsem obdivovala plno krásných Thaječek (a hlavně styl, se kterým se dokázaly oháknout) a pak jsem zjistila, že jsou tzv. ladyboys:-)

   Vymazat
 8. Například v Paříži v Pigalle jsme jich potkali dost, ale kdo ví jeslti to byli transsexuálové, nebo transvestité. Pod šaty jsem jim neviděla. U některých bylo poznat, že to jsou muži u některých ne. Pár jsme jich potklali i Kambodži, ale tam jsem pohlaví skutečně nepoznali, byla to prostě krásná stvoření:-)
  Hezký článek, díky.

  OdpovědětVymazat
 9. Viděla jsem v televizi, ale v reálném životě jsem zatím žádného nepotkala:-)

  OdpovědětVymazat
 10. Myslím, že jsem nepotkala - ale v dnešní době si nemůže být člověk tak docela jistý :)
  Nicméně jsem o tom četla v Reflexu, jak se vše dělá, jak se předělává žena na muže (myslím, že nebudu raději vypisovat :) ). Pokud se oni pak cítí dobře, jsem ráda, že jsou tady doktoři, kteří se tímto živí :)

  OdpovědětVymazat
 11. Jo,jo, dokonce máme jednoho (dříve jednu) takového ve vzdáleném příbuzenstvu :)

  OdpovědětVymazat
 12. keby som aj stretla, asi by som to ani nevedela:)

  OdpovědětVymazat
 13. u nás na poměrně malém městě je jedna taková osůbka dost známá, bohužel, spíš negativně - právě díky svému čipernému sexuálnímu životu.
  mě osobně tohle strašně štve....Stačí se rozhlédnout kolem sebe a všude samé krásné ženské jako třeba Ty, Lucko. A teď ještě i chlapi, kteří jsou v závěru daleko hezčí ženské než průměrná ženská :-)
  Co pak mohu něčemu takovému konkurovat? :-)

  OdpovědětVymazat
 14. Luci, no ja si toho ytaky vsimla, ze vsichni transsexualove maji opravdu killer legs.Proto asi nosi porad ty minisukne, halt si to muzou dovolit:DDD

  CHIC SICILY

  OdpovědětVymazat
 15. Zajímavý článek. Nikdy jsem asi nepotkala. Stejně to musí být v mládí či dětství pro ně těžké, zmatené.

  OdpovědětVymazat
 16. Párkrát jsem byla na travesti show a musím se přidat, protože jeden či jedna z nich měla opravdu výstavní nohy a zadek. Jinak jsem asi typický turista, protože Florencii taky považuju za město umění :)

  OdpovědětVymazat
 17. jeden preoperovaný muž, teraz už vlastne žena, ma dokonca učila v zimnom semestri na univerzite! trošku afektovaná, ale inak veľmi milá osoba s niekoľkými titulmi...

  OdpovědětVymazat