Srážka s Egypťanem


Srážka s blbcem.
Stane se.
Ale srážka s Egypťanem, to je občas větší tragikomedie.

Pronásleduješ mě?

Koukám takhle do výlohy L´Occitane (čti: opatlávám a oslintávám jim výlohu), když slyším: "Are you following me?/Pronásleduješ mě?"
Otočím se a vidím, že je zle. Jakýsi kulatý Egypťan/Tunisan/Afričan mě bude chtít oblbovat. Blbě se culí. Do prčic!

NE není odpověď

Na NE neslyší. Prý musím na rande. S ním.
A taky mu musím dát číslo.
A kdo ví, co ještě...


Chválí mi angličtinu

Anglicky zná jen pár frází, nerozumí mi a já stěží rozumím jemu. Ale říká mi, že mám dobrou angličtinu a že se určitě časem zlepším.
Mám tomu frajerovi říct hned, že jsem dva roky v zahraničí studovala angličtinu nebo si užívat jeho komplimentů?

Není nad egyptskou vesnici

Z jeho velice špatné angličtiny soudím, že se mu na Praze líbí jen český holky. A nejlépe prsaté blondýnky (asi taky říkal, že doma zapomněl brejle. A lupu!). Prý není nad jeho rodnou egyptskou hroudu, která - narozdíl od Prahy - není tak špinavá!
Wtf?

Chce na půldenní kafe

Kafe se zřejmě v Egyptě pije po celých 12hodin, neboť mě nutí ať zruším celý zítřejší program a jdu s ním na celý den na kafe. Možná jsem slovu "coffee" špatně rozuměla. Ale o čem jiném by mohl mluvit? Dvanácti hodinový průjem letadak. To má prý v Egyptě každý turista.
Tak asi si mám rušit program na zítřejší sra...průjem...


Musí dostat moje číslo

Jak já se ho mám zbavit? Dávám mu své italské číslo, které už nepoužívám a nemám ani kredit a možná už ani nefunguje. S příslibem zítřejšího kafe/průjmu odchází.
No to bylo o fous.

Večer mi přichází SMS: "You heve buatifull ice!"

A až teď mi došlo, že jsem ho měla do toho L´Occitanu zatáhnout a dožadovat se jeho kreditky.
Z mých nákupů by měl průjem on.
A kdo ví, jak dlouho...:-)


Taky jste někdy na podobný případ narazili?
Luc.48 komentářů:

 1. :-D Krásné probuzení Luci! :-) Nemůžu z posledního odstavce.."A až teď mi došlo, že jsem ho měla do toho L´Occiatnu zatáhnout.." :-D
  Mě se naštěstí nic podobného nestalo, ale pro příště vím, že ho mám vzít do nějakého obchodu :-DD
  Tereza♥

  OdpovědětVymazat
 2. Achjo, muži jsou fakt nechutní občas :D ale aspoň tě pochválil a polichotil ti, ber to tak :D

  OdpovědětVymazat
 3. Tak nic takového se mi nestalo, ale ty obrázky mě hrozně rozesmály :D. Pro podobné případy mám ale v záloze vymyšlené číslo :).

  OdpovědětVymazat
 4. na to nemůžu napsat nic jiného než : :D:D:D

  OdpovědětVymazat
 5. A já myslela, že se tohle snad nikdy nemůže stát! :D no jo, stát se může cokoliv :)

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Lucko, no tak mě se stalo jednou, v létě v roce 2004, kdy jsem měla o cca 30 kg míň, jedu si ráno takhle tramvají do práce, když se za mnou ozve "Ty jsi sesřička?" v první moment mě napadlo, že se dívám do tváře královi Olašských Romů, obrovský tlustý chlap se zlatýma řetězema, prstenama... Ne taky nebyla odpověď, no nějak se rozkecal, a tak jsem se dozvěděla, že má zlatý mercedes, momentálně v opravě (aha!), je Turek a "velkopodnikatel" - vlastní několik stánků s kebabem na hlavní ulici v centru. Jo, to se mě taky ptal, jestli mám ráda kebab! :D Že mám přivést kamarádky a dostanem baštu zdarma. No co myslíš, nikdy jsem tam nebyla, ale ty stánky tu stojí dodnes. Jeho už jsem ale nikdy nikde nepotkala, tak nevim. :D A víš co? On byl nakonec i docela sympaťák. Číslo nechtěl, :D Jo, a máš pravdu, měla jsi mu říct, ať ti jde koupit dáreček. Che che. :)))) Na kafe už by mu nezbylo. :P

  OdpovědětVymazat
 7. Ten pán na obrázku je strašně strašidelný!
  Na mně se pověsil jeden Egypťan na dovolené a vůbec se mi ho nedařilo setřást krom jednoho dne, kdy jsem mu řekla, že jsem z Lucemburska (nebo Lichtenštejnska, už je to dávno), abych zarazila místní oblíbené "heski šeski". To ho zarazilo tak, že nad tím nejspíš celý další den špekuloval. Bohužel poté se vrátil v plné síle se spoustou otázek o mé rodné zemi :-)

  OdpovědětVymazat
 8. na mě kromě dovolených v arabských zemích, už docela dlouho nikdo cizí nemluví! (proto jsem do arabských zemí přestala jezdit)Nevím, zda jsem tak nepohledná pro našince nebo zda ze mě cítí, že se každého cizího člověka, který na mě promluví považuji za úchyla a masového vraha a okamžitě uteču :)Myslím, že i můj klasický výraz je celkem dost nesympatický a odtažitý, tak mám pokoj :)
  jinak opět super článek!

  OdpovědětVymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 10. Haha, to jsem se zas pobavila :D Buatifull ice - to je bezkonkurenční!

  OdpovědětVymazat
 11. No mě takhle šíleně balili nějací Rakušáci (u nás v JČ jich je dost). Byli slizcí už od pohledu a snažili se mě dostat někam na disco (nesnáším diskotéky). Naštěstí umím docela fuj pohled, po kterém každý radši uteče. Zafungoval a chlapci si vybrali jinou oběť...chudák holka!

  OdpovědětVymazat
 12. Luci, mě se stalo něco podobného :-D Pracuji jako průvodkyně v češtině a němčině na hradě, párkrát do roka máme kostýmované prohlídky a párkrát do roka provádím úchylné a nadržené Němce. Protože ke mě byla příroda v horních partiích štědrá, byla jsem navlečena (proti své vůli!) do renesančních šatů, ve kterých mi jde vidět málem až do kuchyně, což ovšem nevadilo 50 členné skupině německých důchodců, kteří si za mlada leštili holinky a znaky SS :-D Hned po tom, co mě viděli, následovali otázky typu, jestli nemám německé příbuzné, že jsem vyloženě árijský typ a lichotky na mou němčinu a osobu. Bože, jak mě bylo, když jsem před nimi stála na stupínku v narvaných kozatých šatech! Áááá, už nikdy více. Nikoho nezajímal hrad, ale všichni "esesmani" měli podezřele hodně dotazů, které směřovali na mou osobu, ehm tedy spíše tělo. Z 50 minutové prohlídky měli 30 minutovou, protože mi z nich bylo šoufl. Jim to ale evidentně nevadilo, protože při odchodu mi do rukou cpali eura a toužili po "gemeinsamen Foto". Po tomhle zájezdu se nám na hradě podezřele zvýšila návštěvnost německých turistů, které provádím i nadále, ale odmítám si brát kostým "renesanční coury" :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. LOL!
   jsi jim měla německy říct "polovina mé rodiny zahynula v Osvětimi" - by mě zajímaly jejich ksichty po tomhle prohlášení :D

   Vymazat
  2. jezis, kostym renesancni coury :D ted s odstupem casu se tomu clovek mozna zasmeje, ale nezavidim, to muselo byt neco teda :( to uz priste si radsi vyprosit kostym v brneni :)

   Vymazat
  3. ta reakce na osvětim by mě hodně zajímala...(ale asi bys přišla o tuzéry:D)

   Vymazat
 13. :DD neee zase jsi mě doslata ! :D Není krásnější začátek do pochmurného dne ! :D
  Něco podobné se mi stalo, ale naštěstí jsem byla s kamarádkami, takže jseme se z toho krásně vykecaly a odešly pryč :D

  OdpovědětVymazat
 14. nojo, ty si takový náš nádherný led! :*

  OdpovědětVymazat
 15. jeste ze posledni dobou nechodim nakupovat sama, ale s pritelem :D ten by ho rychle srovnal :D
  fuj ja bych asi utekla do toho obchodu a nutila prodavacku zavolat ochranku :D :D nikdy nevis.. kamaradku v Egypte chtel nejaky typek vymenit za kozu :D

  OdpovědětVymazat
 16. Si mu měla říct, že jsi šťastně vdaná, třeba by dal pokoj :D.

  Zvu tě na MINI GIVEAWAY!!! :)

  OdpovědětVymazat
 17. znam holky, ktere by snim bez mrknuti oka sli do l´oc... a pak rovnou do parizske.

  OdpovědětVymazat
 18. Opravdu se zase směju! :D :D Já byla v Egyptě, když mi byly 4 roky :D A jedinou historku vím, že mi někdo nabízel fotku na oslovi, tak mě rodiče vyfotili, já veselá a on si najednou řekl o majlant, že mu prý oslík z blesku oslepne, tak aby měl na nového! :D

  OdpovědětVymazat
 19. Tak ten obrázek mě fakt pobavil:D A vlastně celý článek je opět supr!

  OdpovědětVymazat
 20. Zrovna nedávno mě nějaký pán žádal u ruku :D. Ale jsem zvyklá na větší extrémy ty snad ani nebudu zveřejňovat :).

  OdpovědětVymazat
 21. Já měla letos příhodu v Itálii s německo-italským číšníkem, který se den ode dne přibližoval se svou osuškou na pláži blíž a blíž, až si v pohodě lehl vedle mně a chtěl konverzovat a krémovat a fotit se a jít plavat. Nakonec jsem mu nějak do vody utekla sama a jen jsem koukala jak na mě bezradně mává ze břehu, že do takový hloubky nemůže, protože neumí plavat :D Playboy :D

  OdpovědětVymazat
 22. Nezažila jsem nic podobného, ale vadí mi, jak bývají tihle arabští hoši vtíraví a okamžitě do holek valí klíny o tom jak jsou hrozně bjutiful a že je lov very mač... To mi prostě přijde trapný.

  OdpovědětVymazat
 23. Priste na nej rovnou vybal zcela falesne telefonni cislo a rekni ze strasne spechas a at Ti na nej vecer zavola... A je klid :)

  OdpovědětVymazat
 24. jako vtipný, zejména věta o bjůtifl ajs :D
  ale nechápu, že jsi se s ním bavila ... já bych odpověděla, že AJ neumím a následně utekla, brr, nesnáším tyhle vtěrky
  a že jsi mu dala potenciálně fungující číslo, to už vůbec nepobírám :DD

  OdpovědětVymazat
 25. :-D ty si to snad vymýšlíš, to není možný :-D

  OdpovědětVymazat
 26. Fláknout mu zprava, zleva, kopnout do koulí, dloubnout do žeber a zdrhat!!! :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebo dloubnout do koulí a kopnout do žeber...? Ale dyť je to vlastně fuk. Jde o výsledek :-)

   Vymazat
  2. Bebe, chtela bych te videt :D

   Vymazat
 27. Hele, ja si loni, pri mem (jak me to mohlo napadnout dodnes nechapu) koketovani s Badoo vysla na rande s Frantikem. No, ale choval se jak Ital. Umel hodne dobre cesky, ale ta natura, na to ja nejsem... A ruzne oslovovani cizincema? Hlavne kdyz clovek stoji na zastavce a cekam na tramvaj. To pak radsi lezu do jine tramvaje, co kdyby me chtel sledovat, a pak rychle preskakuju na prestupu do jine na posledni chvili :D. Paranoia hadr. Jú ár bjutifl a ty zajit vecer se mnou na kofi, oukej? Ne :(. Uz jsem zacala predstirat, že já jako Swedish a nou ingliš :D. Pár slovíček znám, jen se děsím toho, až narazím na Švéda :D. Ale ten by si neco takove urco nedovolil :D. Ajeje, opet stridam s/bez diakritiky, sorrac.

  OdpovědětVymazat
 28. Zoufale miluju ten tvůj humor! Na mě to podobně zkoušel před pár týdny nějaký maník na diskotéce. O pár minut později si ke mně přisedl však naštěstí kamarád, s nímž jsem proklábosila večer a z něhož je teď už můj přítel. =))

  OdpovědětVymazat
 29. Já zrovna minulý víkend. Na přítelově oslavě, nějakej starej, hnusnej, slizkej chlap se nás ptal, jestli si mě může na pět minut půjčit a pořád do mě jel proč jsem s tím "č*****m" a ať se s ním rozejdu. Ještě teď když si na něj vzpomenu tak je mi špatně. Takže buď ráda, že máš aspoň vtipnou historku :D, já bych tuhle vzpomínku nejradši rozkrájela na kousíčky a spálila, fuj :D.

  OdpovědětVymazat
 30. :D mne sa také zážitky chvalabohu nestávajú ;)

  OdpovědětVymazat
 31. No, taky se mi to ještě výjimečně stává. Kdysi mě to uráželo, dneska už se tím bavím. A to s tou kreditkou je dobrá inspirace - musím se ještě hodně učit...

  OdpovědětVymazat
 32. Beautiful ice :'DD
  Holka, máš ty to život. V těchto případech jsem ráda, že žiju někde, kde pomalu není ani živáčka a nebo zná každý každého.

  OdpovědětVymazat
 33. Asi to nebylo pro tebe v ten moment legrace, ale já se opět moc pobavila. Super článek.

  OdpovědětVymazat
 34. nepříjemný zážitek! http://katefashionstyle.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 35. Z vlastní zkušenosti vím, že Egypťani bývají hodně vilní. Takže si potvrdila moje mínění. Chudák, ještě mu chybělo padnout před tebou na kolena při tom prošení :D
  Já mám z Egypta jedinou vzpomínku vrytou silně do paměti. (kromě teda těch otravných chlapů) A to, že průvodčí ve vlaku nosí zásadně samopal přes rameno. Tenkrát mě docela překvapil, proč mě jako žádá se zbraní v ruce o jízdenku. :D Nakonec to byl moc velkej sympaťák (a ano, další z těch vilných...:)

  OdpovědětVymazat
 36. Tak tohle se mi stát, tak jsem červená až na zadku :-D Já vždycky v těhle situacích nevím co s očima, rukama a celkově netuším, co mám říkat a jak dotyčného poslat slušně do patřičných mezí...:) A když se mi náhodou taky líbí, tak zase hledám nějaký skrytý kamery :-D

  OdpovědětVymazat
 37. O..ooouu...no ale musime mu dat body za vytrvalost,ze:D

  CHIC SICILY

  OdpovědětVymazat
 38. Luci, my v Trnave mame takehoto obcana, ktory otravuje po cely rok a vsetky baby... Volame ho Trnavsky Travolta, myslim, ze ho najdes na youtube tiez :) Najtypickejsia hlaska na balenie: Nevies, kolko je hodin? Hned, ako mu odpovies/neodpovies ta pozve na druhy den na kavu. Mozes sa s nim len dohodnut, ze sa stretnete na druhy den tam a tam a ty nedojdes, inak s tebou pojde este 10 minut aj ked povodne siel opacnym smerom ako ty :D

  OdpovědětVymazat
 39. Máš 555 google čtenářů, to je hezké:D gratuluju:) Jinak takové dementy, co si myslí, že můžou všechno nesnáším.

  OdpovědětVymazat
 40. Někdo má na takové typy hold štěstí/smůlu. Z oslovení: "Slečno, už vás sleduju asi hodinu a hrozně se mi líbíte...." Mi naskakuje husí kůže ještě teď. Myslím, že jsem tenkrát překonala i rychlostní rekord v úprku.
  Ale i s Holanďany bývala "sranda". Když jsem tam au-pairkovala, několikrát jsem dostala tři /rychlezaseboujdoucí/ otázky. :-)) "Kolik Ti je?", "Máš kluka?", "Nechceš se mnou chodit?" Ještě že jsem mohla dělat, že jim vůbec ale vůbec nerozumím :-))

  OdpovědětVymazat
 41. Mam podobne zazitky, pro zmenu s Marocany v Bruselu. Vetsinou prcham a smeju se tomu az dodatecne. :-)

  http://klaraspoint.blogspot.be/

  OdpovědětVymazat