Fotoreportáž: Ingolstadt Village Outlet

Taková normální bavorská vesnička - Ingolstadt Village

Vyráželo se na dvoudenní tiskovku do Ingolstadtu.

Ač byl program zorganizovaný do posledního momentu (včetně ubytování v hotelu Kult, procházky městem s průvodcem a návštěvou Audi), většině novinářek utkvěl v hlavě jen jeden bod programu: tiskovka a následné nákupy v outletové vesničce Ingolstadt Village.


Ano, outletová vesnička. Lepší jak velkoměsto, jsem zjistila.
Člověk se jen tak prochází po typicky bavorské vesnici a kamkoli zavítá, tam najde 30% - 60% slevy. A mnoho služeb k tomu (například si můžete objednat osobního stylistu nebo člověka, který vám bude tahat těžké tašky...:-)


Ze značek si užijete například Swarovski, Rituals, Valentino, Versace, Pepe Jeans, Pandora, Miss Sixty, Lacoste, CK a třeba i Desigual a Lindt (mé oblíbené destinace...).


Ingolstadt Village je jednou z devíti Chic Outlet Shopping Villages po celé západní Evropě. Každá z vesniček přitom má odpovídat architektuře daného místa, dané země apod. A právě se otevírá i outlet Suzhou Village v Číně (protože nemusí být vše Made in China, že?)Asi takhle. Je to celodenní výlet. Honba za slevami.
Ale narozdíl od nákupních center se procházíte na čerstvém vzduchu (je to jen přeci vesnička za městem), užívat si můžete hezkého počasí, a tak to lze považovat i rodinný výlet. Nějaké hřiště pro děti jsem tam spatřila a dokonce i hodně chlápků s velkými taškami. O ženách nemluvě:-)


Po tiskovce a celodenních nákupech nás čekala večeře v ingolstadském hotelu Kult, druhý den prohlídka Ingolstadtu (řádil tam Napoleon i Frankestein třeba) nás pak čekala prohlídka Audi. Tam jsem s hrůzou zjistila, že auta, co Němci zařadili do "historického muzea aut" se u nás ještě běžně prohánějí na ulici. A že jejich kantýna v práci vypadá jako u nás švédské stoly pětihvězdičkového hotelu.

Ingolstadt městečko:-)

No. A když jsem se sladce zasnila o tom, jak bych milovala život v Německu, tak mi Holanďan napsal, co bych říkala na to, kdybychom na chvilku žili na Sibiři.
Ne vše holt končí happy-endem.

Já a Audi:-)

Ingolstadt Village najdete mezi Norimberkem a Mnichovem, odkud můžete přímo vzít sjezd a užít si nákupy i za mě:-)
Nakupujete v Outletech, v Německu či v Ingolstadt Village?
Luc.

19 komentářů:

 1. V outletech nakupuji jen v USA, ale toto zní dobře. Hezký článek.

  OdpovědětVymazat
 2. ou jé, ty modré střevíčky jsou úžasné
  krásný zážitek, to ale muselo být!

  OdpovědětVymazat
 3. Ta poslední fotka je skvělá :) Do Ingolstadtu jezdí tatík na modelářské soutěže a vozí spouuuustu sladkostí :) My jednou do roka zajedeme s mužem do Drážďan, hlavně kvůli dm, Rossmannu a jídlu :)

  OdpovědětVymazat
 4. Určitě bych se jednou do takové "vesničky" chtěla podívat, musí to být super! :))
  Myslí to ten holanďas se Sibiří vážně? :D

  OdpovědětVymazat
 5. Tou Sibiří jsou tomu nasadila korunu :-D, resp. Holanďan :-). Vesnička se mi moc líbí a tenhle styl nakupování mě určitě oslovuje víc než klasický velký obchodní centra. Já bohužel v zahraničí nenakupuju, když už se někde ocitnu, tak máme tak nabitý program, že nějaké nakupování jde stranou. A když už je třeba hodina volna, tak zrovna v okolí nejsou žádné obchody, kde by byly ty super slevy, nebo třeba i jen super běžné ceny. Jako na potvoru prostě. :-)))

  OdpovědětVymazat
 6. Ach bože, ještě že to není blízko Prahy! :D

  OdpovědětVymazat
 7. Krásné fotky, na té poslední tit o moc sluší. Já byla v outletu akorát v USA a taky to tam bylo super. A strašně se mi líbí ten květinový oblek, co sis zkoušela. :)

  OdpovědětVymazat
 8. Zní to moc fajn, žádné zkušenosti s tím nemám. Ale zároveň je trochu smutné, jak špatně tady na tom jsme.) No jo no. Ale zase jsme odolali krizi. Aspoň té bankovní.

  OdpovědětVymazat
 9. chjo, nevím proč, ale nezobrazuje se mi ani jedna fotka :( no tak jsem si aspoň početla :D

  OdpovědětVymazat
 10. lucinko nádherné :) moc ti to sluší :)

  OdpovědětVymazat
 11. Jéé to vypadá úžasně :) Možná se tam v létě podívám :))) jsi nádherná na všech fotkách :))) a stou Sibiří? :-OO :) to faakt? :) tyjo :))

  OdpovědětVymazat
 12. To zní skvěle. Akorát nevím, jestli by přítel sdílel můj názor.:D

  OdpovědětVymazat
 13. vypadá to krásně a ty v audi ještě lépe! :)
  Střípky z mého života

  OdpovědětVymazat
 14. Musím se přiznat, že mě outlety moc nelákají. V audi ti to moc sluší ;)

  OdpovědětVymazat
 15. jééé, to vypadá suprově!! :) hned bych se tam podívala... a teda Sibiř ti tolik nezávidim, ale je to taky zajímavý kus světa :)

  OdpovědětVymazat
 16. Ahoj,zrocna ted v sobotu se tam chystam.. moc se ttesim na Michaela Korse, v Cechach neni jeste vubec a v Ingolst. je i outlet :)) prosim prozrad mi,jestli jsou ty ceny poradne zlevneny?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rousinko, pekelně Ti závidím, užij si to moc:-)
   Co se týče cen...vždycky záleží na značce. Ale například ty botky, co tu mám nafocené, tak ty se tam seženou od 35 eur. Viděla jsem mnoho akcí od 20-200 eur. Co se líbilo mně, tak to se vždy pohybovalo kolem 50-80 eur, s výjimkou tedy Desigualu, ten byl dražší...

   Ale dobře nakup:-)

   Vymazat