La Collection de Grasse - letní unisexová toaletka Zelený čaj


Když jsem žila v Itálii, vždy jsem si výrobky na testování nechávala posílat k našim do Čech.
A tohle zůstalo až do dnešních dob.
Bohužel.

Mamka se za ta léta naučila vyslovovat L´Occitane (prvotní Loktajne se ale drželo docela dlouho) a jak vidí pošťáka s balíčkem s páskou L´Occitane, je shopna mu podepsat i šek, pak běží domů, balíček otevře, očuchá, navoní se (případně nakrémuje) a pak mi slavnostně napíše SMS, cituji:

"Prisel ti nejakej zelenej parfem od Loccitane. A je bozi!!! Presne moje vune, ty mi ji zaberes, vid ty muro?"

Z jejích SMSek by se dala sestavit celá recenze. Vždycky ovšem končí tak, že to chce taky, jestli jí to nedám a že mně se to líbit stejnak nebude. Dneska je ta generace rodičů děsně rozmazlená:-)


Pochopila jsem tedy, že jsem od L´Occitane obdržela Toaletní vodu Zelený čaj a Hořký pomeranč. A jakmile jsem ji dostala do vlastních rukou, zjistila jsem, co se mamině tak líbí - je to totiž dokonalá letní vůně. Úplně stvořená pro horké letní dny, kdy se jen něčím svěžím chcete probudit, osvěžit, provonit si celý den.

Ono totiž na toaletku je to poměrně dlouhotrvající vůně. Jde o citrusovou vůni, unisexovou. Velice mi připomíná další toaletku od L´Occitane - Verbenu. Kdybyste mi ji dali očuchat se zavřenýma očima, budu přesvědčená, že je to Verbena.


Přesto nová toaletka je o fous výraznější, není tak jednotvárná a naopak v sobě skrývá i ovocné tóny. Výborně poslouží po ranní sprše, přibalit ji nezapomeňte na dovolenou ať se vždycky, jak jí ucítíte, vrátíte ve vzpomínkách k moři.

L´Occitane letos přichází s celou řadou toaletních vod La Collection de Grasse - Magnólie & Ostružina, Vanilka & Narcis, Zelený čaj & Hořký pomeranč, Jasmín & Bergamot. A já už se moc těším, až si všechny zajdu očuchat.


La Collection de Grasse toaletky stojí 1290 Kč za 75ml.
Už jste se k nim dostali? A která z té hvězdné čtyřky vám voní nejvíc?
Luc.

5 komentářů:

 1. Určitě ten zelený čaj. Rodiče jsou rozmazlení, protože mají úžasné potomky, kteří je rádi rozmazlují..

  OdpovědětVymazat
 2. verbenu jsem od L´Occitane měla a pak ještě něco takového svěžího. tenhle čaj může být taky super, mám čaj od sephory sprcháč a ten je na léto dokonalý, tak půjdu teda ovonět:)

  OdpovědětVymazat
 3. Moje mamka taky používá "Můro" :D

  OdpovědětVymazat
 4. Tak tahle toaletka je mé tajné přání :)))

  OdpovědětVymazat
 5. Když mamku tak rozmazluješ (mimochodem já to dělám stejně :)), tak je rozmazlená, ale je to super. :)
  Včera jsem je chtěla očuchat, ale v obchodě tam byl nájezd muslimek, takže jsem to odložila na později. Nicméně bylo zajímavé vidět, jak si strkají papírky pod hábit k nosu... :)

  OdpovědětVymazat