Novinková mýdla Nonique + vyhlášení Nonique soutěže


Nedávno mě Nonique poctil balíčkem 2 tekutých mýdel.
Granátovým jablíčkem a Limetkou.
Tyhle dvě novinky jsem si přála z několika důvodů:

1.) Člověk hned doma stoupne na ceně, když dokáže vybartrovat i tak důležitý věci jako jsou mycí potřeby a ne takové zbytečnosti, jakými pro chlapa jsou laky na nehty, rtěnky nebo nedej bože pudry!

2.) Návštěva se bude vracet z koupelny se slovy: "Co to tam máš za hezký barevný mejdlíčka? A jak to, že to tak voní?"

3.) Postaráte se o BIO hydrataci ruček po celý den a nakrmíte je BIO rostlinkou Noni, aloe vera, olivovým nebo avokádovým olejem.

4.) Přestanete používat tuhá mýdla a předejdete tak rozblemcání, rozkouskování a rozpatlání všude možně.

5.) Začnou vám vonět ruce i chlap po celý den:-)


Takže to jen tak na okraj, proč jsem nechtěla krémy:-)
Abych to ale zrecenzovala:

Tekuté mýdlo Anti-Aging (300 ml)


Neboli granátové jablíčko. Mýdlo má chránit ruce před dehydratací, provonět je směsí malin, granátového jablka a acai. Zvláštní přitom je, že hlavní ingrediencí je aloe vera barbadensis, což je samozřejmě plus. Na to, že jde o BIO kosmetiku, která občas mívá problémy s pořádným napěněním, tady se toho člověk bát nemusí - jde vlastně o čirý gel, který vytvoří klasickou pěnu a má skutečně výrazně hezkou vůni, která na rukách ještě chvilku zůstane. Jestli má mýdlo nějaký anti-aging účinek, to nevím. Ale je to příjemná věc, která ruce nevysuší:-)

Hydratační krémové mýdlo (300ml) Neboli limetka. Snad každá značka světa má nějakou limetkovou vůni. Nemám to moc ráda. Možná ještě v kombinaci s verbenou, ale jinak mi to přijde takové...laciné, trochu záchodové, trochu ohrané. Nonique si tuhle vůni taky vybral, ale zřejmě pro přírodní ingredience (tedy žádnej chemickej citronek) to voní trochu autentičtěji. Jako by vám tam fakt tu limentku vymačkávali. Ve složení zároveň dominuje avokádový olej, olivový, Noni a opět aloe vera. Narozdíl od svého granátového-jablíčkového kolegy to není čirý gel, má krémovější složení, pění a voní stejně vydatně:-)

Soutěž o hydratační řadu výrobků (Hydratační tělové mléko + Krém na ruce + Mycí gel na obličej) jsme tu konec konců měli a kdo tedy z vás si ji doma vyzkouší?
Tentokrát se usmálo štěstí na čtenářku Kitty Polkadot. Balíček do soutěže věnoval BIO-shopík a já moc gratuluju k výhře.


Hydratační mýdla Nonique nakoupíte třeba právě na Bio-shopíku za 84 kaček, což mi přijde směšně málo na to, jak moc tyhle dva fešáci na umyvadle zaujmou a provoní:-)

Co se vám na vaší koupelně líbí nejvíc:-)?
Luc.

3 komentáře:

 1. Sláva vítězům, čest poraženým. A pro mě jeden dočasný výpadek paměti prosím. Abych zase neutrácela. Byla bych pak schopná všechny návštěvy nahnat do koupelny, aby si povinně umývaly ruky a já mohla ňufat ty fajné vůně v luftě pořád dokola :-D
  Bebe

  OdpovědětVymazat
 2. Já vyhrála? Hurá, to je paráda, díky moc! Už se těším, až to všechno vyzkouším :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, Kitty. Co nejdříve Ti to hodím oficiálně do emailu, gratuluju:-)

   Vymazat