Přeskočit na hlavní obsah

Novinková mýdla Nonique + vyhlášení Nonique soutěže


Nedávno mě Nonique poctil balíčkem 2 tekutých mýdel.
Granátovým jablíčkem a Limetkou.
Tyhle dvě novinky jsem si přála z několika důvodů:

1.) Člověk hned doma stoupne na ceně, když dokáže vybartrovat i tak důležitý věci jako jsou mycí potřeby a ne takové zbytečnosti, jakými pro chlapa jsou laky na nehty, rtěnky nebo nedej bože pudry!

2.) Návštěva se bude vracet z koupelny se slovy: "Co to tam máš za hezký barevný mejdlíčka? A jak to, že to tak voní?"

3.) Postaráte se o BIO hydrataci ruček po celý den a nakrmíte je BIO rostlinkou Noni, aloe vera, olivovým nebo avokádovým olejem.

4.) Přestanete používat tuhá mýdla a předejdete tak rozblemcání, rozkouskování a rozpatlání všude možně.

5.) Začnou vám vonět ruce i chlap po celý den:-)


Takže to jen tak na okraj, proč jsem nechtěla krémy:-)
Abych to ale zrecenzovala:

Tekuté mýdlo Anti-Aging (300 ml)


Neboli granátové jablíčko. Mýdlo má chránit ruce před dehydratací, provonět je směsí malin, granátového jablka a acai. Zvláštní přitom je, že hlavní ingrediencí je aloe vera barbadensis, což je samozřejmě plus. Na to, že jde o BIO kosmetiku, která občas mívá problémy s pořádným napěněním, tady se toho člověk bát nemusí - jde vlastně o čirý gel, který vytvoří klasickou pěnu a má skutečně výrazně hezkou vůni, která na rukách ještě chvilku zůstane. Jestli má mýdlo nějaký anti-aging účinek, to nevím. Ale je to příjemná věc, která ruce nevysuší:-)

Hydratační krémové mýdlo (300ml) Neboli limetka. Snad každá značka světa má nějakou limetkovou vůni. Nemám to moc ráda. Možná ještě v kombinaci s verbenou, ale jinak mi to přijde takové...laciné, trochu záchodové, trochu ohrané. Nonique si tuhle vůni taky vybral, ale zřejmě pro přírodní ingredience (tedy žádnej chemickej citronek) to voní trochu autentičtěji. Jako by vám tam fakt tu limentku vymačkávali. Ve složení zároveň dominuje avokádový olej, olivový, Noni a opět aloe vera. Narozdíl od svého granátového-jablíčkového kolegy to není čirý gel, má krémovější složení, pění a voní stejně vydatně:-)

Soutěž o hydratační řadu výrobků (Hydratační tělové mléko + Krém na ruce + Mycí gel na obličej) jsme tu konec konců měli a kdo tedy z vás si ji doma vyzkouší?
Tentokrát se usmálo štěstí na čtenářku Kitty Polkadot. Balíček do soutěže věnoval BIO-shopík a já moc gratuluju k výhře.


Hydratační mýdla Nonique nakoupíte třeba právě na Bio-shopíku za 84 kaček, což mi přijde směšně málo na to, jak moc tyhle dva fešáci na umyvadle zaujmou a provoní:-)

Co se vám na vaší koupelně líbí nejvíc:-)?
Luc.

Komentáře

 1. Sláva vítězům, čest poraženým. A pro mě jeden dočasný výpadek paměti prosím. Abych zase neutrácela. Byla bych pak schopná všechny návštěvy nahnat do koupelny, aby si povinně umývaly ruky a já mohla ňufat ty fajné vůně v luftě pořád dokola :-D
  Bebe

  OdpovědětSmazat
 2. Já vyhrála? Hurá, to je paráda, díky moc! Už se těším, až to všechno vyzkouším :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, Kitty. Co nejdříve Ti to hodím oficiálně do emailu, gratuluju:-)

   Smazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …