Přeskočit na hlavní obsah

To nejlepší dostávat emailem


Jsou věci, které na blog nepatří.
Přesto jsou věci, které moc ráda převyprávím a sdílím.
A taky bych si moc ráda povídala trochu osobněji (i když vím, sotva stíhám odpovídat na komentáře a emaily, že...)

Nicméně jsem si vymyslela osobní emaily.
Ne, žádné spamování, žádné newslettery.
Jen emaily, které sepíšu tak plus mínus dvakrát měsíčně.

O čem to bude?


 • O povídání. Reakce na vaše komentáře, pokračování příběhů a možná si přihodíme nějakou děsně tajnou story navíc:-)
 • O novinkách především BIO kosmetiky. Jak jinak, že. 
 • Odkazy na zcela nové články i věci z archivu
 • Něco na pobavení
 • Tipy z cest 
 • Možná najdu i zajímavé fotky a videa
 • A nakonec určitě přihodím nějaké to moudro sobě hodné:-)

A jak na to?


Stačí hodit své jméno a email do tohoto políčka v pravém sloupci uprostřed (pod pluginem FB)

 

Toť vše.
Jen bych asi měla zmínit, že vaše emaily nebudu poskytovat třetím osobám, firmám ani je nebudu nijak šířit. Naopak. Budu je střežit jako oko v hlavě a budu moc ráda za vaše odpovědi:-)

Luc.


Komentáře

 1. Super nápad, přidávám se.:-)

  OdpovědětSmazat
 2. Lucko, mě to hlásí, že se jedná o podvodný web, tak se jen dotazuji, zda je to jen můj problém, nebo se to dějě ještě někomu jinému poté, co chce odeslat svůj email a jméno?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Danielko, tak to nevím. Registrací už mám kolem šedesáti a zdá se, že to ostatním funguje. Nejde to ani odeslat?

   Smazat
  2. Zdravím, tak jsem se zaregistrovala přímo u Vás na emailu, bohužel mi to přes tu tabulku nechce pustit. Asi mám nějaký příliš nedůvěřivý antivir :)

   Smazat
 3. Odpovědi
  1. Tak to je divný. Nicméně platí, že komu to nejde, může mi napsat přímo na lucievankoten@zivotpodlelucie.com a já ho přidám:-)

   Smazat
  2. Tak se přidávám také s prosbou....i můj noťas to bojkotuje....
   Děkuji :-)

   Smazat
 4. Jéé to je super nápad :)) už se moc těším :))

  OdpovědětSmazat
 5. Jůůů, můžu zvýšit svou dávku Lucky a ukojit tak svou závislost :-)

  OdpovědětSmazat
 6. :) Mne to v pohode išlo / teda dúfam :] / Len či mi to do spamu nebude chodiť :(( Keďže polovica správ mi ide do spamu, neviem prečo :o)

  OdpovědětSmazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …