Video: Show my life

Původně to mělo být video Draw my life, ale nakonec můžete být rádi, že jsem vás toho kreslení ušetřila.

Takže pakliže jste na blog zavanuli nově nebo vám uniklo pár souvislostí, video vám doufám vše osvětlí.Nějaké otázky:-)?
Luc.

39 komentářů:

 1. Luci, skvělý.. takových zážitků. Přijeď do Plzně! :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Klárko, to neříkej dvakrát. Už jsem tam dlouho nebyla, tak bych jela hned:-)

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. Kdyby byl sraz v Plzni bylo by to supeeer :-) klidně i přes týden :-)

   Vymazat
 2. Máš tak krásně příjemný hlas! :3 Zbožňuju tvé články, hlavně styl jakým píšeš. Jen tak dál, přeji spoustu štěstí do budoucna!
  - Elma

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Elmi, děkuju moc. Doufám, že Tě to tu bude bavit i nadále:-)

   Vymazat
 3. Z toho konce jsem měla takový pocit, že pokud člověk není úspěšný, tak ani nemá cenu blogovat. :D Upřímně, já to dělám čistě ze sobeckých důvodů, pro sebe. Naučila jsem se (i když by to chtělo ještě máknout) vyjadřovat, lépe se mi píšou odborné práce (hlavně diplomky, i když na tom by taky chtělo ještě máknout), dělám si věci po svých, třídím si myšlenky, ... Spíš mě děsí, že mi poslední dobou roste sledovanost a já váhám, kdo všechno z okolí to asi čte... utěšuju se tím, že mi určitě nefunguje funkce nezapočítávání vlastních přístupů... :D

  OdpovědětVymazat
 4. Máš hrozně milý a příjemný hlas a až mě mrzí, že nemáš víc videí! Poslouchat tvé příběhy je skoro lepší než o nich číst. :))

  OdpovědětVymazat
 5. Video je prima, ráda se dozvídám o oblíbených blogerkách více :) Netušila jsem, že jsi studovala LA, já tam budu dělat přijímačky, ale pořád si nejsem jistá, jestli je to dobrý nápad. Bojím se kvůli tomu, jak na mě pak budou koukat jako na absolventku soukromé školy. Ale nic to nemění na tom, že škola na mě udělala fakt dojem :)

  OdpovědětVymazat
 6. To je tak krásný, Lucko... Já tvůj blog prostě miluji.

  OdpovědětVymazat
 7. No přiznám to - rozplakalo mě to. Je to tak milé a dojemné a zároveň velmi profesionální. Ach ten tvůj nádherný hlas! Píšeš úžasně a tvůj blog je můj nejoblíbenější.

  Tak já to taky nevzdám, i když už jsem chtěla. Jsi mou inspirací.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ufff, nejsem jediná, komu ukápla slza! ;) skvělé video, Luc!!!

   Vymazat
 8. Luci, tak to si mě rozsekala. To je tak krásně milý... Až mě to dojalo, jsem hroznej ubulínek. Jsi úžasná, fakt. Máš můj neskonalý obdiv :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Luc, to je krásný, i slza mi ukápla :D.

  OdpovědětVymazat
 10. Na to se dá říct prostě jen WOW ! :)

  OdpovědětVymazat
 11. To je jako taková malá (nebo možná i velká) moderní pohádka :) A to setkání s Holanďanem.. snad bych na tvym místě věrila i na ten osud! :D Ale obdivuju tě za tvojí kuráž, sbalit se a všechno tady nechat. Odjet do neznáma (a zrovna za Italama!!!). Je to krásný, mít tak mladá splněný sny z dětsví, mít úspěch, otevřenou cestu a ještě šťastný manželství! :)

  OdpovědětVymazat
 12. Drobku, já tě normálně po hlase nemohla poznat bez těch sprosťačin :-DD
  Jinak ale doufám, že videí bude víííc :-)
  Bebe

  OdpovědětVymazat
 13. Luciii, kam s hrabe Draw ma life, tahle fotková koláž ja naprosto boží :)) A ty komentáře :D No je pravda, že půlka Francouzů, co znám, tu zůstala a do francie se odmítají vrátit, takže na tom něco bude, že tu není zas tak špatně. Ale přestěhovala bych se taky :D
  A na tý fotce s Holanďanem vám to ohromně sluší :))

  OdpovědětVymazat
 14. Parádní! : ) Fakt obdivuju tvou kuráž. A gratuluju ke všem úspěchům. ; )

  OdpovědětVymazat
 15. Musím přiznat, že tvůj blog jsem objevila teprve nedávno... ( já vím - stydím se :-D ) ... jsi fakt úžasná a máš můj obdiv !!

  OdpovědětVymazat
 16. Zní to jako z pohádky (i když chápu, že to určitě vždy pohádkové nebylo) .. jen ať to tak pěkně pokračuje i dál !! :)

  OdpovědětVymazat
 17. super video, máš strašně příjemný hlas :)

  OdpovědětVymazat
 18. Krásný příběh :-) omlouvám se, nemám tvůj blog příliš pročtený, ale co jsi dělala v té Itálii? za prací? a jak se ti povedlo takhle hodně cestovat?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Anne,

   ne ne, za prací jel Holanďan. Já tam pracovala externě a studovala angličtinu. Takhle to vlastně bylo vždycky. Občas jen s tím rozdílem, že když jsme neměli nikde nájem, tak jsme jeli třeba do Bulharska, kde člověk hodně ušetřil:-)

   Vymazat
 19. Fantastický video, máš hrozně příjemnej hlas :)

  OdpovědětVymazat
 20. A já si normálně celou dobu myslela, že jste cestovala jako modelka za prací Vy, Lucie. Andrea M. V.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako modelka:-)? To jste hodná, ale to určitě ne. Na to, jak si cestováním vydělávat, jsem ještě nepřišla:-(

   Vymazat
 21. Krásné video, moc hezky se posloucháš :) zarazilo me, že si říkala o těch 2 letech v Itálii-měla si tam Holandana tak jaktoze to byly špatné roky?:/

  OdpovědětVymazat
 22. Parádní video! Musela jsem si ho pustit rovnou dvakrát. Doufám, že to plnění snů bude pokračovat ;-)

  OdpovědětVymazat
 23. Ahoj, tak video nádherné, krásně se posloucháš, vážně :) a narodila jsem se ve stejný den a měsíci, jako vy jste měli svatbu :)

  OdpovědětVymazat
 24. Máš naprosto úžasnej hlas, ale to už víš..;) Musíš natáčet víc videí, tohle bylo totiž úžasný a já toho o tobě vím zase o něco málo víc. :) No jo Plzeň, však víš jak to je, intr, vychovatelky a Vartlík. :)) A představ si, že ty tramvaje už jezdí i každý tři minuty! Doba jde dopředu :D

  OdpovědětVymazat
 25. Tak tohle bylo super video a nasmála jsem se :D díky, to jsem dneska potřebovala :D

  OdpovědětVymazat
 26. pridávam sa,tiež som pustila slzu.Mám jedinú kamarátku v Prahe,ako keby som počula ju.dosť podobný hlas aj prejav.famózne!
  Počujem hlas silnej ženy.Ďakujem za video,zas Ťa poznám o trošku lepšie.

  OdpovědětVymazat
 27. Video som videla hneď ako si ho pridala, ale až teraz som si našla čas na komentár. Takže - máš veľmi príjemný hlas. Poprosím o viac videí - toto bolo úžasné. Trochu ma to aj dojalo (možno trochu viac:). Zase viem o tebe niečo nové a len ma to utvrdzuje, že čítam naozaj super blog, ktorý píše naozaj super baba :)

  OdpovědětVymazat
 28. ÁÁÁ, to je tak nádherné video! :) A máš úžasný hlas, ty bys ty tvé články mohla klidně mít v audio verzi :D.

  OdpovědětVymazat