Seznamovací inzerát


Seznamovací inzerát v deníku:

"Nabízím velmi mnoho, ale musíš si toho vážit a pomáhat v domácnosti, občas jít s pejskama, nakoupit, uklidit, uvařit, udělat mi kafe, musíš být čistotná a férová ke mě a potom ti dám šanci na nový život i hezký vztah se mnou a budeš se mít velmi dobře.

Dám ti i nádherné a drahé oblečení po bývalé partnerce, kožichy, kosmetiku, zlaté šperky a udělám z tebe super TOP holku dle obrazu svého. Já charismatický, vysoký, tmavovlasý, modrooký, atraktivní, chytrý frajer (někdy i rebel bouchač), ale jinak velmi hodný, komunikativní, legrační, působící v umělecké branži, bývalý big vekslák, deejay, tanečník, foto-model, nyní vizážista, fotograf, kameraman, imitátor-dublér, režisér a producent.


K dispozici můžeš mít krásný samostatný pokoj anebo i klidně užívání celého obrovského bytu včetně vany, internetu 24 hod. denně, kabelové tv a všech lidských a moderních potřeb na klidném sídlišti, všechny obchody hned vedle domu včetně gyndy, ale jen štíhlé, upřímné, citlivé, hodné dívce, která nemá kde bydlet, je třeba na ulici nebo řeší tuto špatnou situaci a neví si rady a nemá peníze.

Je mi úplně jedno odkud jsi, co jsi zač, co máš za sebou (stejně si tě proklepnu), pomůžu ti a jestli tě baví foto, film, tanec, zpěv, modeling a jsi trochu i anděl s d'áblem v těle, tak tím lépe, já také nejsem svatej:o) Toto všechno nechci za sex, jak by se mohlo zdát, ale chci vážný vztah. Zlatokopky naivní nepište, ale jen ty potřebné dívky!"

Ha! A pak že harlekýnky nemaj úroveň!
Čím si čtení u vody zpříjemňujete vy?
Luc.

21 komentářů:

 1. haha :D chudák ten si teda zadělal na pěknej malér, určitě mu budou volat jen ty hodné potřebné dívky :D

  OdpovědětVymazat
 2. No Veru, přesně tak:-)

  A taky mě docela zajímá, jak probíhá výběrové řízení na danou dívku...ale nechci po tom pátrat:-)

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 4. Print Application.ActiveWorkbook[/b], tak další chyba [i]Run-time error 91[/i] nebo [b]Debug.Print Application.Windows[/b] zase chyba?

  Je to seznamovací inzerát, takže se musí popsat pokud možno do detailu :-)

  P.S. Luc, ten tvůj blog... (asi mě nemá rád) :-)

  OdpovědětVymazat
 5. ▓▒▒▒██▒██▒▒▒▓
  ▓▒▒█▓▓█▓▓█▒▒▓
  ▓▒▒▒█▓▓▓█▒▒▒▓
  ▓▒▒▒▒█▓█▒▒▒▒▓
  ▓▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▓

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji za srdíčko, ale něco/někdo Ti tu maže komentáře. Tajný ctitel to není, protože (pokud nějaký je), pak nemůže mazat cizí komentáře...:-)

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj Luc,
  Promiň, že ti tady z toho dělám paseku. To srdíčko je pro tebe, ale nedařilo se mi ho vložit na tvůj blog.

  Možná jsem tvůj ctitel já, ale vlastní (hloupé, přiblblé, trapné) komentáře si nemažu – teda doufám, že ne :-) Pro mne to celkově záhada, proč mi na tvém blogu nic nefunguje. Asi mám levé ruce, či co vlastně?

  No…jo, jo…já vím, že to zase nemá spojitost s tvým článkem! Ale neboj se, já se polepším.

  Jinak ten článek nebudu ani radši komentovat! Ta úvodní fotka pod titulkem (Nejhorší inzerát v historii seznamování) mi neuvěřitelně připomíná sebe. Když totiž každé ráno vstanu a podívám se do zrcadla, tak mám také stejný výraz. Sám pro sebe si říkám: ty jsi nějaký divný, tak tebe neznám!! Potom si ten ksicht umyju a je vymalováno. To zrcadlo potom nechci ani vidět!

  Jééééé. Já chci mít znovu 18+ . A neříkej mi Luciko, že máš stejný problém! Tak překrásná žena jako ty musí zrcadlo milovat. PA, PA …

  OdpovědětVymazat
 8. Ježíší! Toho chci! :D (Ale neplním žádná kritéria, fňuk!)

  OdpovědětVymazat
 9. Tak to jsem se pobavila!!! :-D A hlavně na tu gyndu jsem se tvářila jako paní na prvním obrázku! Inzerát za všechny prachy...

  OdpovědětVymazat
 10. A toto jste prosim videli? http://www.expats.cz/prague/czech-classified-server/personals-dating/men-seeking-women/51472-application-to-be-my-girlfriend.html

  OdpovědětVymazat
 11. Nebrala bych ho, poněvadž tam má hrubku! :D

  OdpovědětVymazat
 12. Frajer má tolik požadavků, že většinu zapomenu ještě než dočtu do konce, takže teď ani nevím, jestli něco splňuju nebo ne. :D

  OdpovědětVymazat
 13. Ahoj Luc, já si zpříjemňuju relax jednou retro věcičkou "S Elvírou v lázních" ... a i když jsi "hovno čtenář", tohle doporučuju :) Hezký den...
  http://salek-snu.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 14. Ty máš ale fantazii! Pokud je to skutečný inzerát, tak ani nevím, co mám říct. To vážně existuje???

  OdpovědětVymazat
 15. Koukám, že čteš 50 odstínů, to by tomu popisu dost odpovídalo. =D

  OdpovědětVymazat
 16. Luci...
  kam ty na to chodíš....zvedla si mi tlak i náladu. super!

  OdpovědětVymazat
 17. No tak to jsem se fakt hodne zasmala. :-D Nu, ale popsal to podrobne, ze jo. :-D
  Kam ty na to chodis? :)

  OdpovědětVymazat
 18. A co by ne. Ví, co chce a ví, co si myslí o sobě :D

  OdpovědětVymazat
 19. :D nemám čo dodať. Aj blázni musia chodiť po svete, aby nebola nuda.

  OdpovědětVymazat