Přeskočit na hlavní obsah

Seznamovací inzerát


Seznamovací inzerát v deníku:

"Nabízím velmi mnoho, ale musíš si toho vážit a pomáhat v domácnosti, občas jít s pejskama, nakoupit, uklidit, uvařit, udělat mi kafe, musíš být čistotná a férová ke mě a potom ti dám šanci na nový život i hezký vztah se mnou a budeš se mít velmi dobře.

Dám ti i nádherné a drahé oblečení po bývalé partnerce, kožichy, kosmetiku, zlaté šperky a udělám z tebe super TOP holku dle obrazu svého. Já charismatický, vysoký, tmavovlasý, modrooký, atraktivní, chytrý frajer (někdy i rebel bouchač), ale jinak velmi hodný, komunikativní, legrační, působící v umělecké branži, bývalý big vekslák, deejay, tanečník, foto-model, nyní vizážista, fotograf, kameraman, imitátor-dublér, režisér a producent.


K dispozici můžeš mít krásný samostatný pokoj anebo i klidně užívání celého obrovského bytu včetně vany, internetu 24 hod. denně, kabelové tv a všech lidských a moderních potřeb na klidném sídlišti, všechny obchody hned vedle domu včetně gyndy, ale jen štíhlé, upřímné, citlivé, hodné dívce, která nemá kde bydlet, je třeba na ulici nebo řeší tuto špatnou situaci a neví si rady a nemá peníze.

Je mi úplně jedno odkud jsi, co jsi zač, co máš za sebou (stejně si tě proklepnu), pomůžu ti a jestli tě baví foto, film, tanec, zpěv, modeling a jsi trochu i anděl s d'áblem v těle, tak tím lépe, já také nejsem svatej:o) Toto všechno nechci za sex, jak by se mohlo zdát, ale chci vážný vztah. Zlatokopky naivní nepište, ale jen ty potřebné dívky!"

Ha! A pak že harlekýnky nemaj úroveň!
Čím si čtení u vody zpříjemňujete vy?
Luc.

Komentáře

 1. haha :D chudák ten si teda zadělal na pěknej malér, určitě mu budou volat jen ty hodné potřebné dívky :D

  OdpovědětSmazat
 2. No Veru, přesně tak:-)

  A taky mě docela zajímá, jak probíhá výběrové řízení na danou dívku...ale nechci po tom pátrat:-)

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 4. Print Application.ActiveWorkbook[/b], tak další chyba [i]Run-time error 91[/i] nebo [b]Debug.Print Application.Windows[/b] zase chyba?

  Je to seznamovací inzerát, takže se musí popsat pokud možno do detailu :-)

  P.S. Luc, ten tvůj blog... (asi mě nemá rád) :-)

  OdpovědětSmazat
 5. ▓▒▒▒██▒██▒▒▒▓
  ▓▒▒█▓▓█▓▓█▒▒▓
  ▓▒▒▒█▓▓▓█▒▒▒▓
  ▓▒▒▒▒█▓█▒▒▒▒▓
  ▓▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▓

  OdpovědětSmazat
 6. Děkuji za srdíčko, ale něco/někdo Ti tu maže komentáře. Tajný ctitel to není, protože (pokud nějaký je), pak nemůže mazat cizí komentáře...:-)

  OdpovědětSmazat
 7. Ahoj Luc,
  Promiň, že ti tady z toho dělám paseku. To srdíčko je pro tebe, ale nedařilo se mi ho vložit na tvůj blog.

  Možná jsem tvůj ctitel já, ale vlastní (hloupé, přiblblé, trapné) komentáře si nemažu – teda doufám, že ne :-) Pro mne to celkově záhada, proč mi na tvém blogu nic nefunguje. Asi mám levé ruce, či co vlastně?

  No…jo, jo…já vím, že to zase nemá spojitost s tvým článkem! Ale neboj se, já se polepším.

  Jinak ten článek nebudu ani radši komentovat! Ta úvodní fotka pod titulkem (Nejhorší inzerát v historii seznamování) mi neuvěřitelně připomíná sebe. Když totiž každé ráno vstanu a podívám se do zrcadla, tak mám také stejný výraz. Sám pro sebe si říkám: ty jsi nějaký divný, tak tebe neznám!! Potom si ten ksicht umyju a je vymalováno. To zrcadlo potom nechci ani vidět!

  Jééééé. Já chci mít znovu 18+ . A neříkej mi Luciko, že máš stejný problém! Tak překrásná žena jako ty musí zrcadlo milovat. PA, PA …

  OdpovědětSmazat
 8. Ježíší! Toho chci! :D (Ale neplním žádná kritéria, fňuk!)

  OdpovědětSmazat
 9. Tak to jsem se pobavila!!! :-D A hlavně na tu gyndu jsem se tvářila jako paní na prvním obrázku! Inzerát za všechny prachy...

  OdpovědětSmazat
 10. A toto jste prosim videli? http://www.expats.cz/prague/czech-classified-server/personals-dating/men-seeking-women/51472-application-to-be-my-girlfriend.html

  OdpovědětSmazat
 11. Nebrala bych ho, poněvadž tam má hrubku! :D

  OdpovědětSmazat
 12. Frajer má tolik požadavků, že většinu zapomenu ještě než dočtu do konce, takže teď ani nevím, jestli něco splňuju nebo ne. :D

  OdpovědětSmazat
 13. Ahoj Luc, já si zpříjemňuju relax jednou retro věcičkou "S Elvírou v lázních" ... a i když jsi "hovno čtenář", tohle doporučuju :) Hezký den...
  http://salek-snu.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 14. Ty máš ale fantazii! Pokud je to skutečný inzerát, tak ani nevím, co mám říct. To vážně existuje???

  OdpovědětSmazat
 15. Koukám, že čteš 50 odstínů, to by tomu popisu dost odpovídalo. =D

  OdpovědětSmazat
 16. Luci...
  kam ty na to chodíš....zvedla si mi tlak i náladu. super!

  OdpovědětSmazat
 17. No tak to jsem se fakt hodne zasmala. :-D Nu, ale popsal to podrobne, ze jo. :-D
  Kam ty na to chodis? :)

  OdpovědětSmazat
 18. A co by ne. Ví, co chce a ví, co si myslí o sobě :D

  OdpovědětSmazat
 19. :D nemám čo dodať. Aj blázni musia chodiť po svete, aby nebola nuda.

  OdpovědětSmazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …