Vánoční giveaway: Píšeme dopis Ježíškovi


Vánoční soutěž by měla lidem plnit přání.
Měla by je ocenit, potěšit je a zároveň překvapit.
Pod stromečkem taky člověk najde dárky a netuší, co se v balíčku skrývá.

A to samý bude dneska.
Budeme psát totiž Ježíškovi.
Podmínky soutěže žádné nejsou - stačí mi jednoduše do komentáře napsat, co by vám udělalo největší radost z e-shopu Dr. Popova a připsat na sebe email, kde vás mohu kontaktovat.


Může to být opravdu cokoli - od jejich éteráčků, po bylinné masti, tinktury, kosmetiku, mladý ječmen a jíl, až po aloe vera či výrobky z psyllia. Cokoli, co vám udělá radost.

Tahle rychlo soutěž potrvá od 11.- 14.12.2014 tak, aby se vše stačilo rozeslat ještě před Štědrým dnem. Pak se vylosují 2 šťastlivci (přes Random.org), kteří vyhrajou balíček překvapení.


Jaká bude výhra?


To ještě nikdo neví. Napište si, co od Dr. Popova nutně potřebujete. Ježíšek má sice určitý rozpočet, takže vám možná nesplní všechna přání, ale pokusí se vám splnit vše, co bude v jeho silách a možná vás ještě překvapí něčím navíc.

Nápověda: Čím víc mu v komentáři prozradíte, tím víc se možná trefí:-)


A vlastně mám jednu podmínku - musíte mi svatosvatě slíbit, že balíček otevřete fakt až pod stromečkem. Výjimku mají jen ti, co chtějí výhru darovat svým nejbližším.

Slibujete?
Tak hodně štěstí,
Luc.


122 komentářů:

 1. Ahoj, na tvůj blog jsem narazila včera a rovnou ho celý přečetla :) Několikrát jsem v práci dusila smích, i když kolega si všiml i toho :-D
  Zaujal mě zelený ječmen a křemelina, tak jsem je hned po práci koupila a začínám se očišťovat :-D
  K tomu by se určitě hodil i zelený jíl, milý Ježíšku :)
  Hezký den, Hanka

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý den.
  Moc ráda se zúčastním Vaší soutěže nebo spíš "Co bych si přála od Ježíška"...přála bych si Tee Tree oil nebo třeba Tee Tree mast.
  Veronika, voltnerova.v@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Mně by se líbil zelený ječmen! Slibuji, že bych balíček otevřela až pod stromečkem.
  fx80010@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. Já bych si od doktorského Ježíška přála piksličku GreenFitu :)
  A slavnostně přísahám, že budu otevírat až na Štědrý večer.

  mail: jikgf@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Ahojda,

  zrovna jsem od Popova objednala, když měli tenhle tejden poštu zdarma, ovšem s našponovaným rozpočtem...
  A dala bych si aloe, když holanďan tvrdí, že je to tak úžasný =o) a zelenej ječmen bych si taky dala...
  Samozřejmě svatosvatě slibuju, že případnou výhru dám pod náš pidi-midi stromeček :-D a bude rozbalena až o štědrej ;o) ámen

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj, mně by se líbila Měsíčková mast nebo třeba Aloe Vera gel :)
  A slibuji, že bych otevřela až pod stromečkem :)
  t.barankova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Milý Ježíšku! Moc bych si na tyto Vánoce přála Psylium. Protože jak víš, přes Vánoce člověk určitě sní spoustu nezdravých jídel, a Psylium mi pomůže zahnat hlad po Vánocích, když budu potřebovat tyhle laskominky shodit. No a aby to shazování nebylo tak nudné, bylo by fajn mít to psylium ochucené, pokud teda nakupuješ u Dr. Popova, přines mi prosím Psylium s mou oblíbenou příchutí maliny, pomeranče, a na prostřídání trocha toto kaktusu, vždyť to je taky Vánoční rostlinka. Moc Ti děkuji, budu na tebe myslet nejen o Vánocích, ale i v létě v plavkách.
  S pozdravem Claire

  crazygingersdiary (at)gmail.com

  OdpovědětVymazat
 8. Ječmen a aloe
  Lexmannova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. mě by se líbily osvěžovače vzduchu, i když to zní divně :) a i když to není přímo od popova, tak mě hodně zaujalo mumio a pak klasické masti

  efik(at)centrum

  OdpovědětVymazat
 10. Ahoj. Mě se líbí dárková sada péče o pleť s pryskyřicí Mumio, navzdory nevábému názvu. Četla jsem nějaké recenze, a podle všeho jsou na sušší kůži dost vhodné. http://www.drpopov.cz/darkova-sada-mumio-PID5549.html
  Ovšem kdybych byla příliš neskromná, stačil by noční krém (protože je mastný a tím pádem úplně nejslibnější ze všech těch Mumio produktů). Jinak, slib bych dodržela a budu doufat, že budu mít štěstí. philosoraptorka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 11. Přála bych si piksličku GreenFitu.
  vyroubalovab@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. jéé, to by byl Ježíšek :) já bych si nejvíc přála dárkovou sadu Tea Tree Oil a osvěžovač Respiran nebo Svěží vánek, protože je nikde nemůžu sehnat!
  littlegem seznam cz

  OdpovědětVymazat
 13. Tak mě zaujal balíček k redukci váhy, nebo i tonikum Mumio. Musím tento e-shop pochválit, teď mi od nich přišel balíček, krásný přímo s firemním potiskem, bez čekání.
  scruffy@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Mně by se líbila ta sada Tea Tree olejíčků, protože to je věc, co se u nás doma používá úplně na všechno :D
  adriana.martinovicova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 15. S kosmetikou od Dr. Popova nemám vůbec žádnou zkušenost. Proto bych ocenila balíček s tím nej, co máš odzkoušeno :-)

  sifaldova.alzbeta@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 16. Ahoj, tak já bych věděla hned :) Jedu si v Aloe vera gelech (těch čistých tedy), takže by mě potěšilo nějaký získat :)
  sherbatsky@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 17. To by byl dáreček, já teda Ježíškovi zásadně kreslím ,ale tohle by se nedalo poznat, takže Originální balíček k redukci váhy by se rozhodně hodila, jedu domů na Vánoce, takže i ty 4 dny se podepíšou :)
  děkuju Ježíšku mysmallhappinesses@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 18. Jé, to je krásná vánoční soutěž :) Musím říct, že já všechny dárky rozbaluji až pod stromečkem, když si třeba dáváme s kamarádkama :). To by nebyla ta správná atmosféra
  Mě by udělala radost kustovnice čínská a chia semínka :)
  VeruKru@seznam.cz

  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 19. Já bych si pod stromeček přála buď kosmetiku Mumio nebo GreenFit :) Nebo vlastně cokoliv z tohohle e-shopu. Vždycky, když si u nich něco vybírám, tak mám problém se zastavit a neobjednat si skoro všechno :)
  Dáreček bych si rozbalila až pod stromečkem ;)
  deliev@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 20. Pravidelne konzumuju Psyllium v tabletách, teď bych si ho ráda dala jako vlákninu s nějakou příchutí, dále bych určitě ocenila aloe vera gel nebo měsíčkovou mast, ty se nikdy neztratí a asi jako každá bych po Vánocích ocenia balíček k redukci váhy.. no není toho málo, ale ráda se kdyžtak nechám překvapit. Takže slibuji, že otevřu až pod stromečkem a pak napíšu, jak jsem byla spokojená. (a to určitě hodně :-)) e-mail d-horakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 21. Mě by od tebe, Luci, potěšil heřmánek (sypaný), protože si jej vždycky dávám do vany a je to krásně osvěžující záležitost. A moc pěkná soutěž ;) cadova.eliska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 22. Ahoj Lucy-Ježíšku, já miluji na Vánoce překvapení a jelikož si dáváme dárky jen s nejbližšími, tak jsem vždycky dvojnásobně překvapená - tím co dostanu a tím, jak dobře mě znají.
  Proto bych si přála být překvapená i tady :)
  Ale protože mě neznáš, mám pro tebe malou nápovědu. Piji zelený čaj...Ne, vlastně piji litry zeleného čaje :D

  OdpovědětVymazat
 23. Asi by se mi líbil Tea Tree krém a Akneroll například, taky zatím nemám zkušenost, takže bych něco z jejich sortimentu chtěla vyzkoušet. :)

  janeseverything@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 24. Mil Ježíšku, já bych moc ocenila Originální balíček k pročištění organismu. Přísahám na holý pupek, že jsem byla celý rok hodná a také, že bych balíček odbalila až pod stromečkem :)
  Lenka
  lenka_jas@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 25. Ahoj a díky za možnost zapojit se do soutěže. Mě vždy potěší čaje, zvláště pak bylinkové.
  eriuchytilova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 26. Ježíšku, ježíšku, ahoj.
  Moc bych si přála třeba Jírovcovou mast pro maminku na klouby, lnicovou bych ráda darovala bráškovi a pokud bych podle tebe si zasloužila i něco já tak.... psyllium nebo zelený jíl :)
  Děkuji mockrát a ať máš práci 24. rychle hotovou :)
  zuzli.zuzla@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 27. Milý Ježíšku :)
  moc se mi líbí tahle dárková sada : http://www.drpopov.cz/darkova-sada-tto-PID5550.html
  Jsem už sice veliká, ale sním pořád. :)
  jana-milickova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 28. Moc bych prosím pěkně chtěla mladý ječmen, ať jsem zdravá, krásná a šťasná cleý další rok, protože z popisku toho produktu i tvé recenze mám pocit, že tomu tak opravdu bude! :D

  wojnarova.lenka@email.cz

  OdpovědětVymazat
 29. mňa by potešila niečo z rady tea three oil... :) nejaký krémik... :)

  reichlova.petra@zoznam.sk

  OdpovědětVymazat
 30. Milý Ježiško! Tento rok som bola veľmi dobrá a tak by som ťa chcela poprosiť a nejaký darček z obchodíku. Veľmi by ma potešili vónne oleje a silice citrusové, pomarančové, citrónové. Na tvoje narodeniny ťa prídem pozrieť a pomodliť sa do kostolíka. A pozdravujem aj Luciu a prajem jej pokojné a požehnané vianočné sviatky. S pozdravom Mmirka.

  OdpovědětVymazat
 31. Prepáč zabudla som na mail jakubist3@gmail.com Mmirka

  OdpovědětVymazat
 32. Tak to je aspoň neobvyklý Ježíšek. Vybrala bych si Tea tree oil, Tea tree mast a Zelený jíl.
  inken@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Ja by som napisala Jeziskovi ze si prosim nieco od Tea Tree (krem, olej, sprej). Milujem tieto cajovnikove veci :) nikky33@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
 34. Milý Ježíšku, nejvíc by se mi asi líbila dárková sada Mumio. Vlastně chci Mumio vyzkoušet už od té doby co jsem si tu o ní přečetla, ale pořád dopotřebovávám něco jiného a k Mumiu se nemůžu dopracovat.
  ithil@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 35. Milý Ježiško aka Luc.
  Pod stromčekom by ma potešilo Psyllium Dr. Popova, zelený íl, och, a kniha o výrobe prírodných mydiel. A potom budem od radosti žiariť viac ako ten vianočný stromček, pod ktorým to -teoreticky- nájdem :D michellehorvath.mh@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 36. Já bych Ježíška poprosila o mýdlo Bahno-sůl, greenfit sypaný, knihu o přírodních mýdlech a o knihu o přírodní péči o vlasy. Knihy by mi udělaly radost asi největší. :-) Slibuji, že bych dáreček rozbalila až pod stromečkem. :-) trojanova.anna[zavinac]gmail.com

  OdpovědětVymazat
 37. Zrovna dneska mi prisiel balicek za 800 z eshopu drpopov :D ale potesil by ma este napr. zeleny il alebo nejaky dalsi caj :)
  vierka.sedlakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 38. Ahoj Lucie (Ježíšku :)), tak od Dr.Popova by asi potěšilo cokoliv...Nejvíce ale asi něco z tohoto: něco s TeaTree olejíčkem, Echinafit, Psyllium - sušenky hvězdičky, Psyllium tyčinky nebo i Aloe Vera gel :)
  Takže by opravdu potěšil jakýkoliv balíček :) A slibuji, že bych ho otevřela až pod stromečkem, ať tam mám i nějaké milé a hezké překvapení ;)
  r.harabisova(zavinac)gmail.com

  OdpovědětVymazat
 39. Ahoj, tak mne by potěšil zelený jíl nebo kostivalová mast :) A pokud bych vyhrála, slibuji, že si balíček rozbalím až pod stromečkem :)
  california50@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 40. Ahoj Ježíšku Luci :D
  letos bych si od tebe přála Psyllium dr.Popova, nejvíc se mi líbí rozpustné malinové :) a slibuju že bych dáreček rozbalila až pod stromečkem, aby se celá rodina divila, kdo mi dal takový úžasný dárek :DD asi Ježíšek :D
  muffin.111@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 41. Ahoj Ježíšku,
  jak jistě víš - jsem velmi nenáročné děvče a už delší dobu dávám a následně vyndavám z imaginárního nákupního košíku Psyllium a svůj oblíbený Migrenol od dr. Popova. Svatosvatě přísahám, že dáreček bych rozbalila až pod stromečkem :)
  asmallmiracleCZ@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 42. slibuju slibuju slibuju na holy pupek, ze az do 24teho bych balicek neotevrela a napjata cekala na prekvapeni:)
  a co bych nutne potrebovala? Vláknina PSYLLIUM - aby brisko spravne fungovalo, Aloe Vera gela - aby se telicko procistilo a bylo pripravene na leto, MUMIO - protoze neni nad prevenci a ochranu imunity, FYTOSTEVIN - aby telo nepapalo osklivy bily cukr, Chia Vita - protoze miluju puding z chia seminek:)) dekuji moc

  OdpovědětVymazat
 43. Slibuji :))
  Mě by se líbila Dárková sada Tea Tree Oil, určitě by se mi doma hodilo několik balíčků Goji a možná i něco z Aloe vera gelů :))
  Díky! sabera@hotmail.cz
  Šárka

  OdpovědětVymazat
 44. tee trea oil sada by sa hodila velmi :) a neotvorila by som to :) ved ked je to ten darček :D
  n.princess@azet.sk

  OdpovědětVymazat
 45. Zelený ječmen! Zelený ječmen! Pořád opakuji rodině, že ho potřebuji, ale nikdo mě jím zatím neobdaroval, prý si ho mám vypěstovat na zahradě. Sama si ho chci koupit až po tom, co zaplatím ty důležitější věci- dárky k Vánocům, pojistku, telefon... jenže mi na něj nikdy nezbyde nebo na to zapomenu..:-D a pak když se blíží narozeniny, svátek, Vánoce, tak slyším to známé "prosímtě, tak si to vypěstuj na zahradě.." Měj se krásně! anetka.uhk@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 46. Mila Luc. Teda vlastne mily Jezisku. Od pana Popova bych chtela ochutnat sypany Greenfit - v lekarnach ho jaksi nemaji a samotny jecmen bych mohla pit cely den :) take davam cestne piratske slovo, ze jak na obalu balicku uvidim Luc nebo Popov, tak oteviram pod stromkem. Dekuji a preji hezke svatky, Veronika - veronique.mvolny.cz

  OdpovědětVymazat
 47. Mě by moc moc moc potěšil GreenFit :)
  eli.tobiasova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 48. Tak po asi hodinovém prohlížení stránek, kdy jsem se nemohla rozhodnout jsem zvolila zelený jíl neboo psyllium s příchutí melounu :) Ani jedno jsem ještě nevyzkoušela (pokud nepočítám chleba s psylliem :) ), ale podle hodnocení to asi bude fakt záázrak, tak bych to měla vyzkoušet :) Jinak to je pěkně záludná soutěž.. :D Já si hodinu prohlížím e-shop a teď mám pocit, že to všechno potřebuju :D Asi si budu muset zakázat koukat na online obchody :D Veronika - veronika.pincova@vossp.cz

  OdpovědětVymazat
 49. Milý Lucíšku,
  jeden produkt nemožno vybrat, ale takový dárkový balíček vitalita vypadá skvěle a navíc jsou tam samé úžasné produkty. Nejvíc z nich mě asi zajímájí ty aloe vera gely. Nikdy jsem nic podobného nezkoušela, a jako holka zvědavá, mě ihned zaujaly :)
  Taky bych chtěla dodat, že jsem byla celý rok moc hodná a na psí uči a kočíčí svědomí, že balíček vydrží až do štědrého dne :)

  luci.ruzickova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 50. Mně se moc líbí dárková sada Tea Tree Oil, mám ho moc ráda a od této značky bych něco ráda vyzkoušela! :-)
  michaela.cahlova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 51. dárková sada Tea Tree Oil
  ervulenka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 52. Milý Ježíšku, opravdu nutně potřebuji Aloe Vera gel, nějaký dobrý čaj, protože jsem se konečně naučila ho pravidelně pít a konečně mi chutná a nepohrdla bych ani tabletami psyllicol, protože všechno, co podporuje správný metabolismus tuků je kámoš. Byla jsem celý rok hodná, opravdu moc :)
  Balíček bych si určitě nechala pod stromeček, protože by to nejspíš bylo jediné překvapení, všechny dárky si kupuju sama a Ježíškovi je dávám jenom k proplacení :D
  PetraJ.Hozova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 53. Nejspíš dárkovou sadu Tea Tree Oil :) nebo bych to nechala na Ježíškovi :P
  E-mail: Te-ri-nka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 54. Jéééé, takové lákavé dobroty a "pěknosti" :-)
  Dr. Popov umí...vždycky bych ocenila jeho Psyllium ať už ochucené nebo natural nebo Psyllicol, nedám dopustit na bylinkové čajíky- máta, levandulový květ, maté, goji květ...z mastiček určitě měsíčková- to je zázrak v kelímku...a takové zelené potraviny...to je všelék:-)
  Přemýšlím spíš o tom, jestli by vůbec balo něco, co bych od Dr. Popova. Ježíška nechtěla.-)
  Pěkný podvečer, milá Lucie.
  Děkuji za Tvůj úžasný blog i za tuhle parádní soutěž.
  PS: otevřít dárky dřív bych si v žádném případě nedovolila:-)
  mishaoriflame@post.cz

  OdpovědětVymazat
 55. Milý Ježíšku, já bych si přála dárkovou sadu čajů, jelikož jsem čajoman a čajofil a čaje mi mizí rychlostí blesku :) P.S. byla jsem celý rok hodná :)
  mencovakristyna@email.cz

  OdpovědětVymazat
 56. Ta poslední podmínka je strašně krásná. :) Když někomu posílám poštou dárek, tak mu také honem píšu, ať si balíček rozbalí až pod stromečkem (trochu mi i vyhrkla slza, ale to je možná odličovačem...)
  Brala bych bergamotovou a grapefruitovou silici.
  zejzen@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 57. Milý Ježíšku,
  od Dr. Popova bych si od Tebe přála spoustu věcí, jelikož jsou úžasné, ale jelikož chci být aspoň trochu skromná, tak se ze svého seznamu spokojím s čímkoli, co mi nadělíš :) Líbila by se mi určitě nějaká mast (ráda bych vyzkoušela tea tree nebo dostala osvědčenou arnikovou), sypaný greenfit, grepavit, nějaký citrusový éteráček (bergamot, grep), případně borovici nebo eukalypt pro prevenci nachlazení teď v zimě. A nějaký bylinkový čajík by mě taky potěšil, takže máš, doufám, z čeho vybírat, Ježíšku :)
  Hodná jsem byla celý rok a určitě bych počkala s rozbalováním až pod stromeček, hned by pod ním byla jiná atmosféra :)
  Snowdonia@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 58. To je super soutěž :D
  Milý Ježíšku,
  moc by se mi líbila dárková sada Mumio, protože by jí moje tlaminka chtěla vyzkoušet. Potom se mi moc líbí Rakytela (už jsem od Dr. Popova zkoušela Konopelu a byla moc fajn), čímž se dostávám k tomu, že i 100% rakytníkový olej nebyl vůbec špatný zkusit. A aby těch olejů nebylo málo, mohl by jsi tam přihoti i tea tree olejíček, který používám na rozňoupané hrůzy, které na mém obličeji způsobují nenechavé ruce :D A na závěr jsem si všimla krému Panthenol, který by mohl být super hojivý po smažení :)
  nikolik.v@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 59. Ahoj Luci-mne by se hodil mlady jecmen nebo aloe vera gel. Oboji cas od casu pouzivam:-)
  Krasne svatky,
  Veronika
  Kafeadort@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 60. Ahoj Luci, to je krásna GA, mám rada prekvápka :)
  mňa zaujal jačmeň a aloe vera gély ( rada by som vyskúšala jedno aj druhé ) :)
  Pekné sviatky prajem!
  lenocka.jancova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 61. Mně udělá vždycky zaručeně radost jídlo, takže bych si určiě vybrala zelenou kávu, psyllium sušenky a tyčinky a z kosmetiky třeba zelený jíl :)
  annp1418@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 62. Ježíšku já jsem tak milá a hodná a celý rok....můžu si přát celý obchod? :) Rozdělila bych se :)
  Nika
  nmila@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 63. Ahoj,já bych si určitě přála vyzkoušet psyllium,ale to v tabletkách,to klasické mi nechutná xD
  A čestný skautský,že v případě výhry to nechám až pod stromeček xD :)
  janulka.9@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 64. Moc bych si přála konečně vyzkoušet tea tree oil :)
  A slibuji, že bych balíček otevřela až pod stromečkem ;-)
  kiss.iii@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 65. Ahoj Luci, já bych ráda vyzkoušela třeba chia semínka nebo ječmen. :)
  A slibuji, že bych rozbalila až pod stromkem :-))
  Krásné Vánoce přeju!
  miska.cerm@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 66. Jé nevím co dřív, ale nejvíce bych si přála od Dr.Popova tea tree oil
  langmaierova1@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 67. Ahoj já bych si moc přála balíček k pročištění organismu a nebo svěží vánek osvěžovač vzduchu :-)
  kaisa.b()centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 68. Ahoj Lucko, super nápad, tak od Jéžiška bych si vybrala cokoliv na detoxikaci a s čím jsem zatím ještě neměla tu čest a to např.: Mumio, protože je to prý himalájský všelék a prodlužovač života; něco na tu detoxikaci v podobě zelené ječmene v přípravku Greenfit; pak bych se zasytila Psylliem nebo chia semínky; zapila zelenou kávou či zeleným čajem (případně matém a svatým hubertem) a zapálila si při tom aromalampu s olejíčkem (borovice, ale meze se nekladou)...skromnost prostě u mě nepochodí...a jelikož je máma nachcípaná, nějaký nosní sprej by se taky neztratil! a slibuji, že by to byl vánoční dáreček pod stromečkem :-) a přeji šťastné a veselé ;) petabr2@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 69. Můj milý Ježíšku, pod stromečkem bych ráda našla Lékořicové bonbony, pomerančové Epid bonbony, čaj pro Kozoroha a osvěžovač vzduchu Svěží vánek :) těch bonbonů může být třeba kýbl, protože Vánoce jsou svátky sladkostí ;-) děkuji předem moc
  jabornikova.m@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 70. Parádní soutěž! ;) Prošmejdila jsem eshop a zaujalo mě hned několik věcí, tak počkám, jestli se na mě usměje štěstí v soutěži a když ne, asi udělám nějakou objednávku :D Nejvíc se mi tam asi líbí cokoliv s Tea tree olejem, zaujal mě třeba ten krém, nebo i samotný olej v lahvičce vypadá dobře. Taky ty čaje! Brala bych jich nejmíň polovinu, páč jsem na ně ulítlá :D No a Psyllium nebo aloe vera, to už jsou jen takové třešničky na dortu, které bych ráda vyzkoušela ;)
  Ať ti Ježíšek hodně naježí a užij si svátky hlavně v klidu a pohodě :)
  jana.smolova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 71. Milý Ježíšku, největší radost by mi udělal sypaný lopuch a heřmánek :-) ráda bych taky ochutnala syrovátku :-D
  marilan@email.cz

  OdpovědětVymazat
 72. Milý Ježíšku, v úterý měli u Dr. Popova poštovné zdarma, tak už jsem něco pod stromeček sobě i blízkým nakoupila, ale pořád se chystám na zelený ječmen (tedy Greenfit), takže to by mi udělalo veeelikou radost a otevřít až pod stromečkem je pro mě samozřejmost. :))
  bianca7@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 73. ježíšku, mě by se libil aloe vera gel s ananasem a papayou:-) dendvo@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 74. Mna by velmi potesil extrakt z grepovych jadier, tea tree olej, caj Vanocni sen a Caj z lasky, spirala mydlo litsea cubeba, pomarancova silice a koren maca. Som nenarocna :)
  mail: skalinky(zavinac)post.sk

  OdpovědětVymazat
 75. No tak to mám radost :) Já bych ježíška obrala o dvě věci - kosmetickou vazelínu, kterou jsem ještě nikdy nezkoušela, ale na moje suchý paty a popraskaný rty by to byl asi lék a psyllium v kapslích - taky jsem ho nikdy nezkoušela a jsem zvědavá co by to semnou udělalo :D
  wr55@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 76. Tak to je krása =) Největší radost by mi udělal zelený ječměn a psyllium, pro mě dvě nepostradatelné věci =) No a samozřejmě taky aloe, když si ho Holanďan tak pochvaluje =)
  adl.fojtikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 77. Hezký den! Mám ozkoušené bylinné masti, a proto bych se na Ježíška vůbec nezlobila, kdyby mi nějakou přinesl jako odměnu za to, že všechny své blízké ženy letos obdaruji vlastnoručně vyráběnou přírodní kosmetikou :-)
  Basika (sipkovaB@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 78. Krásná soutěž :-) Mě by se líbila nějaká bylinná mast a bylinné mýdlo. Chtěla bych vyzkoušet tyto bylinné výrobky, nemám s nimi, zatím žádnou zkušenost :-(
  veronika.hatasova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 79. ja bych si vybrala nějaký masážní olej nebo nějaký balíček pro babičku, jinak krásné Vánoce :)
  tomanova.katerina@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 80. Já mám od Dr. Popova ozkoušené psyllium, psyllicol (malina mě nenadchla, ale pomeranč zvládám :) ) masti i čaje. Čaje od Dr. Popova zbožňuju, hlavně Křemíkovou bombu :) Radost by mi tedy udělali určitě čaje (třeba ten pro Kozorohy bych ráda vyzkoušela - co je na tom pravdy :) ), kdyby jich bylo více, určitě bych věnovala rodině, hlavně přítelově mamince, ta má bylinné čaje také moc ráda a pomáhají jí při jejích problémech. Nebo Tea Tree Oil na můj atopický ekzém by mohl být možná fajn :) Dr. Popov je zkrátka fajne :)
  Markétaa (CicakovaMarketa@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 81. Milá paní Ježíšková :) letos by mi udělala radost měsíčková/lopuchová mast pro dědánka nebo nějaký dobrý čajík (např. Ryby) pro mamušku :) T.Sabrina.t@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 82. Mně by se moc líbil zelený ječmen a psyllium v kapslích. A taky aloe vera gel bez příchutě a univerzální čistící čaj :)) Evi
  gathermoments(zavinac)gmail.com

  OdpovědětVymazat
 83. Mě by potěšila kosmetika s obsahem mumia :-) a psyllium v cps. :-)

  v.zimova@gmail.com

  PS: slibuju, že otevřu až/ pod stromečkem :-)

  OdpovědětVymazat
 84. mě by potěšil jakýkoliv čaj, protože jsem čajíčková :) mastmi bych zase udělala radost babičkám. No ve zkratce řečeno- hodilo by se mi všechno od dr. Popova :-D
  MikulkovaVendula@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 85. Darčeková sada Tea Tree Oil by bola super!! :)
  paula.kulichova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 86. Jee Luci, taková krásná soutěž a na mém nejoblíbenějším blogu. No po pravdě bych si od Ježíška tento rok přála jen zdraví, ale protože o to se tu bohužel nesoutěží, pak bych si přála nějaké zdravé doplňky stravy - třeba chia semínka, echinaceové nebo grepové kapky, greenfit a zelený jíl, který jsem vlastně ještě nezkoušela, no prostě dobroty pro naše tělíčka :-)
  deenov@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 87. Ahoj, tohle je super soutěž, protože zdraví je podle mě to nejdůležitější, co může člověk dostat. Koukala jsem tedy na stránku Dr. Popova a vybrala bych si toho opravdu hodně, proto to vypíšu, a v případě výhry si určitě "Ježíšek" vybere. Mě osobně by se hodně hodilo právě Psyllium, dále určitě Akne a univerzální čistící čaj, no a také se mi hodí různé přípravky na akné a mám ráda přípravky s tee tree olejem:)

  OdpovědětVymazat
 88. Moja sestra si asi pred rokom precitala knihu Ve rtence je olovo a odvtedy je blazon do prirodnej kozmetiky, tak by som jej chcela urobit radost prirodnym samponom, nasla som tento: http://www.drpopov.cz/ryor-bylinny-sampon-s-panthenolem-200-ml-PID10825.html
  Potesil by o to viac, ze Ryor u nas v SR nepredavaju. Maj sa krasne a vela uspechov v blogovani, bavis ma :)
  Scarjo@azet.sk

  OdpovědětVymazat
 89. Ahoj Lucka, tak hoci si nedala podmienku na sledovanie blogu, tvoj blog ma chytil, takže som to urobila celkom dobrovolne :) páči sa mi nápad, že si nám dala vybrať, od tejto značky som ešte nič neskúšala, ale mám rada tieto bylinné produkty :) keby som mohla ježiška o niečo poprosiť, určite by to bola niektorá zo sád, napr. na detox organizmu, pre seniorov, bylinkových čajov alebo aj aloe vera gélov
  nikoleta.rebrova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 90. Ahoj,mě by od ježíška bohatě stacil Psyllicol PLUS s probiotiky,ten jsem ještě nezkoušela
  stichova.k@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 91. Přeji krásný večer, děkuji hlavně za Tvé milé příspěvky, které mě vždy dostanou z každé, jak říkáme s kamarádkou Milkanálady. Jinak by mě určo potěšil nějaký produkt na očistu organismu.
  piji@email.cz

  OdpovědětVymazat
 92. Ahoj, tento článek je moc pěkným a štědrým nápadem. Už dlouho přemýšlím o mladém ječmeni, kterým by mi Ježíšek udělal radost či Aloe Vera gelem, univerzálním čisticím čajem nebo nějakou bylinnou mastí.
  ruzickova-iveta@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 93. Milý Ježíšku, mě by potěšila dárková sada Tee Trea Oil a nebo cokoli, co milá Lucka uzná za nejlepší pro hýčkání mého čumáčku :-)
  justbeyourself@email.cz

  OdpovědětVymazat
 94. Moc hezky podané - od tebe to ani jinak nejde čekat :)
  Přála bych si aloe vera gel protože mám dlouhodobé problémy s kůži a tohle by mělo pomoct :) dál by se mi hodil na lednové zkouškové čaj Einstein bo jsem po 3 letech na škole a je to docela makačka, tak bych ten můj lenivý mozek ráda podpořila :D a pokud bych si ještě mohla vymýšlet tak by potěšil i mladý ječmen :)
  iw.jad@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 95. číslo 100 by mi mohlo přinést štěstí : a moje přání=: vláknina psyllium - vím o tom, že existuje, ale ještě nevyzkoušeno. A že mám problémy s trávením atd to tedy mám :-)) .. v eshopu vlastně není nic, co by mě nepotěšilo - nějaký čajíček , mastička , bylinka, :-)))
  minefelicite@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 96. Ahoj Luci, to jsi vymyslela hezkou vánoční soutěž :) Protože se zajímám o zdravou stravu, nejvíc by mě potěšila buď chia semínka nebo zelená káva :)

  Můj mail: lue13@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 97. milý ježíšku(Luci) pod stromeček bych si přála něco od mumio:) krém či tonikum:) výběr nechám na zkušenější:) Doufám že se na mě usměje štěstíčko:)

  terinkav.7@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 98. Značku Dr.Popov mám moc ráda, takže je těžké vybrat jednu věc. Zkusit bych chtěla Greenfit nebo zelený jíl a rozhodně bych ani nepohrdla čistícím čajem, který je mimochodem vážně skvělý.

  volnaipetra@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 99. Od Dr. Popova už jsem pár věcí zkoušela, většinou šlo o éterické oleje a nemůžu si je vynachválit. Ráda bych vyzkoušela třeba Ice gel, Migrenol, Mumio tonikum. Všimla jsem si spolupráce s Ryorem, od kterého bych moc ráda vyzkoušela nějaký krém. A co mi ještě přijde superskvělé jsou bylinky na přípravu čajů, Aloe vera gely nebo zelený jíl. No, Ježíšek má z čeho vybírat. :D

  OdpovědětVymazat
 100. Ahoj Lucíšku,
  Super soutez. Chtela bych Kocici drap aneb kapsle Uňa de gato,je to z liany z Peru a je to dobry na imunitu a zanety.
  Slibuju!

  email: eva.kautznerova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 101. Milý Ježíšku,

  přála bych si, aby byli všichni zdraví, šťastní, měli rádi nejen ostatní, ale i sami sebe. Věřím, že by přípravky z tohoto e-shopu mým blízkým alespoň částečně s mým přáním pomoci, a proto bych chtěla vyzkoušet buď nějaký z čajů. Líbí se mi čaj s názvem Vánoční sen, ale také se mi líbí aloe vera gely ;)

  Ještě bych se chtěla podělit o jeden vtipný příběh. Má sestra s mamkou se strašně rády mažou vazelínou, a proto poslaly mého přítele do lékárny. Ale v lékárně natrefil na špatnou pani, která ho poslala do železářství :D

  kratochvilova.janule@email.cz

  OdpovědětVymazat
 102. Ahoj Luci, dopis Ježíškovi už je dávno napsaný, ale maličkosti z takové krásné soutěže by tam klidně mohly přibýt! :) Asi měsíc zpět jsem objevila Tvůj blog a od té doby hltám články jeden za druhým, příhody pobaví, bio kosmetika poučí, naláká a dobře se na ni kouká :) Ježíšek už od dr. Popova objednával, ale zapomněl přihodit pro mamku zelený ječmen a jíl, takže buď ho Jéža vyhraje, nebo bude ještě rychle objednávat :-D Hezký den! :)
  grafovak@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 103. Od té doby, jsem jsem si u tady přečetla ódy na psyllicol, po něm toužím a nějak jsem se k té koupi ještě nedokopala:D další věc co miluju je tee trea oil, který tááááák krásně voní!:) aneta.drkosova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 104. Mě by udělal radost nějaký čaj, protože Dr. Popov má opravdu skvělé a taky zelený ječmen nebo nějaká podobmá zelená super potravina.
  kackamaresova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 105. ahoj osbne bi som brala cokolvek ali asi bi som chcela vyskusat zelený ječmen ak bi to slo

  OdpovědětVymazat
 106. Konečně první soutěž, které se mohu zúčastnit, i když nemám ten prokletý FB, který zkrátka a dobře nepodporuji. DĚKUJI, i když stejně nevyhraji, takže je to asi ve výsledku jedno. :D
  V každém případě bych si k Zimnímu slunovratu přála jejich sadu Aloe Vera produktů. :-)

  OdpovědětVymazat
 107. Já ani nemůžu neslíbit otevření až pod stromečkem,protože hrozně moc miluju překvapení a i když mi přítel řekl, kde má pro mě Ježíšek schované dárky, vůbec mě to neláká je vidět hned. ^^

  Jinak samozřejmě NUTNĚ potřebuju nějakou kosmetiku, přece jí mám "hrozně málo"!! A nebo by mě dost potěšil i nějaký dobrý čaj, ty miluju. ^^

  OdpovědětVymazat
 108. Od Dr. Popov som ešte nič nemala, ale vyhliadla som si čaj podľa znamenia, vždy sa zíde vazelína, chcela by som skúsiť Lufa mydlo - čierne hrozno a vždy poteší nejaké Aloe :)

  OdpovědětVymazat
 109. Zdravím,
  moc děkuji za soutěž, kde není třeba mít Facebook! Velmi by mě potěšily Mumio tablety, či Migrenol.
  Katerina.curikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 110. Milý Ježišku, ačkoli zimní období zbožňuji, jedná se o dobu, kdy mi praská kůže do krve, a tak bych ráda pod stromečkem našla řebříčkovou mast či kosmetickou vazelínu. Kdybys byl štědrý, tak bych byla nadšená i z Psyllia, ale mám ráda překvapení, takže to nechám na tobě.
  Tvá Réza, co nikdy nezlobí
  tesi.cerna@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 111. To vypadá všechno tak krásně :) Vzhledem k tomu, že jsem už teď natěšená na svou cestu na Island, ze všech věcí se mi zalíbil Čaj Islandský vánek, abych se už jako na to klima připravila :) A nebo by mě potěšil Čaj Prohřívací se zázvorem, je mi zima totiž skoro pořád... Krásné Vánoce! :) Silvie (si.ca@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 112. Jujky další Ga, si skvělá Lucinko! :)
  Od Dr. popova jsem toho zatím moc nezkusila, ale ráda prubnu nové věci
  Pořád si brousím drápky na Psyllium, až dokončím svůj boj s melasou tak se na něj asi fakt vrhnu! :)

  Takže rozhodně by mě potěšil Eginafit- teď dlabu po kapkách echinaceu, určitě by bylo mnohem lepší mít kombinaci echinacei a dalších bylinek...
  Mamča užívá mumio noční krém, takže by se hodilo ji doplnit třeba i ten denní.
  Po prohlédnutí celé nabídky Dr.popova mě zaujal třeba zelený jíl, nebo tea tree krém, rakytníkový olejíček a ze všeho nejvíce akneroll, zaujal mně tak moc že jsem si hned na něj shlédla pár recenzí a teď si až dětinsky říkám: "Tohle chci, chci a hned!" :D ...
  PS: Snad se dopracuješ k přečtení mého komentáře :) Pokud ano , tak přeji tobě i Silvovi, krásné a hlavně pohodové vánoce, a do nového roku jen to nejlepší, tobě hlavně tu správnou spisovatelskou slinu! :)

  OdpovědětVymazat
 113. Moje volba je jasná, jakýkoliv produkt z psyllia, protože momentálně bydlím v Maďarsku, kde musím horko těžko psyllium shánět a vždycky si vzpomenu na zlatého Dr. Popova, který je v každé lékárně a psyllium nabízí ve všech příchutích a hlavně tabletách, které používám nejraději. Tady o tom většina lidí opravdu nikdy neslyšela :) takže se vždycky těším do česka až doplním zásoby. alishka007@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 114. Mám moc ráda čajíky, hlavně zelený, ale v poslední době přicházím na chuť i bylinkám, které jsem dříve nemohla ani cítit. Taky už mě dlouho láká vyzkoušet zelený ječmen, ale ještě jsem se k tomu nedostala. Přeji všem krásné Vánoce
  hledalka@email.cz

  OdpovědětVymazat
 115. Ráda bych vyzkoušela sadu Mumio - už jen kvůli tomu názvu:)
  Caliope.B@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 116. Milý Ježíšku, ráda bych k Vánocům od dr. Popova rakytníkový krém Rakytela, protože je to přímo zázrak na můj atopický ekzém :)
  daniela.komarkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 117. Milý Ježíšku, vždyť víš, že jsem nenáročná, takže mi radost udělá všechno(no,.. skoro všechno). Ale když už si mám teda vybrat, tak by se mi hodil mladý ječmen nebo vláknina, protože potřebuju podporu k mým tradičním novoročním předsevzetím alá tenhle rok už zdravě. :-D
  veronikahruzova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 118. Od Dr. Popova miluji Konopelu, ale jelikož mě zrovna trápí zažívací a trávicí problémy, moc bys mě potěšil Vlákninou PSYLLIUM :-) Peťula ... good.Petra@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 119. Milý Ježíšku,
  pokud usoudíš, že si něco zasloužím, prosím, ať je to vláknina Psyllium :D
  verca.sticova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 120. Milá Lucie (alias pozorný Ježíšku :-)),
  od Popova používám každý den vlákninu, hlavně ta ochucená hraje prim (mezi ostatními výrobci je rozhodně nejlepší :-)) a po nakouknutí na jejich web mě zaujala kosmetika Mumio nebo třeba balíček na pročištění či hubnutí :-)
  ale radost mi udělá každé překvapení :-)
  Děkuji za prima soutěž a přeji pohodové Vánoce :-)
  Lucie (luczik@centrum.cz)

  OdpovědětVymazat
 121. Milá Ježundo Lucko,

  moc ráda bych tě poprosila o http://www.drpopov.cz/vlaknina-psyllium-500-g-PID339.html , necítím se nejlépe a moje pleť nějak blbne, tak snad by mi tohle pomohlo na pročištění po těch vánočních žranicích, co budou:)

  Krásný advent a požehnané Vánoce:)

  Anežka (vav.ran@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 122. Moc se mi líbí ten to balíček k pročištění organismu http://www.drpopov.cz/originalni-kura-k-procisteni-organizmu-PID23.html ))
  erika.matyskova@gmail.com

  OdpovědětVymazat