Přeskočit na hlavní obsah

Na den fashion blogerkou: Outfit z Dyzajn marketu


V domnění, že si celý život vystačím s lifestyle blogem a s příběhy ze života (tedy aspoň do té doby, než se se mnou Holanďan rozvede, protože pak už nikoho zajímat nebudu) jsem si najednou mohla vyzkoušet ten pocit být na den fashion blogerkou.

Ale abych tu neohrožovala morální vývoj mládeže svým vkusem, držela jsem se hesla: Když nemáš styl, svěř se do rukou těm, co jej mají, a tak jsem skončila v péči holek z Love Fashion, které mi z celého Dyzajn marketu sestavily rovnou 3 outfity.

Prošla jsem komplet proměnou. Skoro až proměnou pohlaví.
Vypulíroval se make-up, ulízly vlasy, nasadily brejle a kšiltovka a já si dala svou premiéru s image kluka.

Foto: EveNue
Foto: EveNue
Foto: EveNue
Foto: EveNue
Foto: Jitka Grundová

Upřímně? Holky to vzaly pěkně z gruntu a postaraly se o to, abych byla pořádně k nepoznání. Minimálně u druhého outfitu, jenž najdete na jejich blogu. Zbořily všechno, co jsem si dosud o módě myslela a co jsem kdy nosila a kombinovala. Na kluka a v kšiltovce mě ve městě nepotkáte. Ale o to víc jsem si to s novou identitou užila.

Vybraným návrhářům tak děkuji za půjčení oblečení, Dyzajn marketu za to, že jsem si tu fashion blogerku mohla na den vyzkoušet.

Kalhoty Atomrat
Tričko PourPour
Kšiltovka Youngprimitive
Brýle Plazmalab
Naušnice Lubor Baum
Náramek Tamarchi
Žlutý kabát Jane Bond

Prošli jste někdy nějakou proměnou?
Luc.

Komentáře

 1. Krasna holka jako ty muze nosit vsechno. Slusi ti to i na tebe divocejsim outfitu.

  OdpovědětSmazat
 2. Wow, každý jeden kúsok je nádherný a veľmi ti to pristane :)

  Blonďavá Potvora

  OdpovědětSmazat
 3. Kabát by ti sekl i běžně! Kočka :-)

  OdpovědětSmazat
 4. Až na tu kabelu perfis!! Ten žlutý kabát a tričko jsou top kousky!

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětSmazat
 5. Takovéhle změny mám ráda :) občas je bezva vyzkoušet něco bláznivého :D :)
  One blondie life

  OdpovědětSmazat
 6. Kabát je super a sekne ti. A ty boty? Miluji je!

  OdpovědětSmazat
 7. Kabát pecka, ale ta kabelka...ta je senzační! Moc Ti to sluší :-)!

  OdpovědětSmazat
 8. Je to bomba to nesnáším žlutou a kšiltovky! :D Fakt pořádná proměna, tleskám. :)

  OdpovědětSmazat
 9. Skvělý!! ten žlutej kabát potřebuju!!!! :)

  OdpovědětSmazat
 10. wow! Moc ti to sedí, úplná kočka :-))

  OdpovědětSmazat
 11. Jsem asi jediná, které se tato změna stylu nelíbí :-/

  OdpovědětSmazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …