Sexy focení? Spíše zkouška nervů a trpělivosti.


Dodnes je mi záhadou, proč si vybrali zrovna moje nohy.
Nejsou ani extra dlouhé, ani extra štíhlé, ba naopak by se daly přirovnat ke kůlům v plotě, co jen vedle sebe tupě stojí a léty trouchnivějí. To prý ovšem, říkali mi, vyřeší vysoké podpatky a trocha vyhlazení v počítači.

Byla to reklama na depilační krém. Konkrétně na jeho bikiny verzi, která vás zbavila i těch nejmenších chloupků z těch nejcitlivějších partií. Vymyšlené to bylo tak, že jsem si sedla, nasadila podpatky tak vysoké, že i při pouhém sezení mi natékaly kotníky, na nohy dostala sexy nadkolenky a škrabošku s peříčkem na kolena.

Výsledná fotka tak určitě byla - za předpokladu těžké retuše - sexy. To peříčko na škrabošce mělo symbolizovat chloupky a jemnost holení zároveň. Škraboška pak měla působit dráždivě a zároveň zakrývat nahý klín. Fotily se nohy jen po škrabošku, a tak jsem měla dovoleno mít krátké tričko, zmrzlé ruce a nasraný výraz.


Dneska je velká móda říkat, že je člověk profesionál za každých okolností.
Já to teda o sobě neříkám.
Jedna věc je být profesionální a dobře naladěný za normálních okolností, druhá věc je být profesionální a dobře naladěný v době, kdy vám ta blbá škraboška nedrží na kolenou a potřebujete tak celý tým pomocníků, aby seděli přikrčení vám mezi nohama a vymýšleli fígle, jak tam tu věc udržet.

Jelikož se vedle natáčela ještě reklama do televize na daný produkt, celá hala skýtala na desítky produkčních, asistentů, kameramanů a největší problém pro mě byli ti mladí hezcí brigádníci, co pomáhali osvětlovačům. Ti na to vše totiž koukali pěkně z výšky a dokázali prosvítit snad cokoli.

Občas jsem měla pocit, že můj zadek nebo klín zrovna prošel rentgenem.
Občas moje paranoia způsobila, že jsem u každého, kdo zrovna kontroloval mobil či psal SMSku, předpokládala, že si celou tu scénu "asistenti-mezi-nohama-nedržící-škraboška-celá-rudá-já" natáčí na mobil, aby mohl bavit nejen kamarády u piva, ale i lidi na Youtube.

Nafotit to pak bylo otázka jen patnácti minut.
Štelování škrabošky půl hodiny.
Štelování moje do jakési uvolněné pózy asi hodinu.


Ovšem mělo mě varovat, že po odfocení budu muset s nahým zadkem vstát a dojít přes půlku haly do šatny, kde se teprve budu moci obléct. Do mobilů, měla jsem pocit, koukal každý, pod vousy se smál taky každý a nejzáludnější radost z toho měly modelky odvedle, co si tam v pohodlí a v plavkách natáčely hlazení svých sexy heboučkých a uzoučkých nožiček.

Ještě dlouho mi pak trvalo, než jsem se vzpamatovala a byla opět schopná nosit mini sukně.
Co vy a profesionalita za každých okolností?
Luc.


13 komentářů:

 1. Jé, tak to je smůla:-(. Nemůžeš si zkusit vyžádat od agentury alespoň náhledy?

  ( Koukni prosím na můj blog, je nový a ráda bych zvýšila návštěvnost. Ráda bych od návštěvníků získala objektivní zhodnocení mé práce abych vůbec věděla, jestli má cenu v blogování pokračovat :-) http://anns-fashion-blog.blogspot.com/ Díky, A. )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Anni,

   po fotkách jsem se samozřejmě sháněla, ale abych pravdu řekla, nikdy jsem moc neviděla z toho, co jsem natočila (možná je to jenom dobře:-). Tedy pokud nešlo o velké důležité focení, které by obohatilo book...:-(

   A k Tvému blogu: díky za link:-)
   Pokud ho máš pouze pár dní, pak nezoufej a pokračuj. Člověk občas musí psát hodně dlouho jen sám pro sebe než si ho ti druzí všimnou...ale časem bude čtenářů přibývat...

   Kdyby se tu našla nějaká čtenářka-dobrá duše, co by pomohla a poradila, nechť se prosím ozve:-)

   Vymazat
 2. Haha, nejhorší na téhle práci jsou tuším zvědaví brigádníci :-D
  Ale jako fakt by bylo super ty fotky sehnat. Jsem ohromně zvědavá na výsledek!

  PS: kvůli tomu novému obrázku v úvodu budeš muset chlapskou část čtenářů odhánět klávesnicí! Vypadáš tam skvěle, Luc :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Bebe, tak já ještě zkusím zagooglovat, ale kdo ví, jak to najít ve francouzštině, že:-)?

  Jinak děkuji za kompliment, zatím klávesnicí odháním leda tak komáry:-(

  OdpovědětVymazat
 4. Tak na tohle bych odvahu neměla...ti brigádníci by mě asi pěkně nasrali a já zvedla svůj holý zadek a odešla :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Počkej, tys jako neměla kromě toho trička a podpatků vůbec nic? Ehm.... No, doufám, že ten honorář za to stál :-)
  Jana

  OdpovědětVymazat
 6. Rekla bych, ze nejhorsi byli asi zvedavi brigadnici. Bylo by super ty fotky sehnat, jsem zvedava, Luci. :)

  U me profesionalita navenek temer vzdy, vyjimkou jsou vylevy u pocitace a spilani nad blbosti zakaznika. Profesionalita sla naposledy stranou, kdyz v zasedacce plne nemeckych kolegu, mi cesky kolega zacal propiskou zvedat sukni a ja ho za to "odmenila" oslovenim "ty dobytku". Razem bylo jednani pro vsechmy zabavnejsi, nebot Nemci pochopili, oc jde. :-D A pak jde profesionalita stranou, kdyz si ze me chce nekdo delat asistentku...

  OdpovědětVymazat
 7. Luci máš můj obdiv, já bych asi seděla na židli,dokud by mi někdo nepřinesl NĚCO na zakrytí oněch partií, ani si neumim předtavit, jak ta situace vypadala :D A nohy máš jak laňka simtě, co povídáš.:) Jinak se přidávám k ostatním, ta fotka by mě taky zajímala, bez postranních.;)) :-P
  Z.

  OdpovědětVymazat
 8. Myslím, že tvé nohy (oproti tě mým) jsou dokonalé, takže toho bych se nebála a s barvou tvého obličeje při focení jsem ztotožněná :-) já rudnu i při placení v obchodě. A nedej bože, kdybych někdy měla fotit třeba řasenky :-D Ne, tyhle věci bych opravdu přenechala radši zkušenějším - tobě. Jinak tvůj blog je jako bible, super.
  Michaela M - http://mylivingcarousel.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 9. ja bych brala i takovouhle zkusenost :)

  OdpovědětVymazat
 10. Nechápu, že tě nefotili celou. Vždyť jsi dokonalá celá a nohy máš samozřejmě úžasný, nejkrásnější, takže dobře vybrali! Fotky sežeň! Jsem zvědavá.

  OdpovědětVymazat
 11. Hele, já bych si s tím hlavu nelámal, celou situaci jsi nakonec zvládla a věřím, že na výbornou, takže hlavu vzhůru, úsměv a říct si: Jsem skvělá! ;)

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat