Pes. Doplněk chlapa.


Je mi jasné, že úplně nemůžu hodnotit svého tátu po fyzické stránce. Bylo by to přinejmenším divné. Navíc - my s mamkou máme úplně jiný vkus na chlapy, tudíž těmto věcem ani nerozumím a spokojím se s vysvětlením, že jí taťka utáhnul svým smyslem pro rodinu a zázemí.

Ale i tak. Že by se o našem taťkovi dalo říct, že to je sexy týpek v nejlepších letech, to asi ne. Jak říká moje kamarádka Evička: "Je to takovej statnej chlap, jasná autorita."
Jasná autorita a jistá statnost se projevovala, ať už šel taťka na nákupy, do knihovny, do kina nebo třeba do hospody.

Taťka však vytáhl eso z rukávu - našeho čoklíka, co má dvě kila a psí oči dělá bez přestání.
Jakmile je potřeba dojít vyřídit něco nedej bože na úřad, popadne psa, hodí ho do kapsy a jede. Ví totiž, že s malým psíkem v náručí mu žádná úřednice neodolá.


Úřednice: situace bez psa
"Sim vás, musíte si dojít pro ten dokument, to je v druhém patře, řádně ho vyplnit, dodat k němu veškerá potvrzení, zjistěte si sám, na kterých pobočkách, přiložit k tomu notářské potvrzení, to je v šestém patře, a pak si tady stoupnete do fronty, zaplatíte šest set a ono vám to přijde domů poštou. Do měsíce!"

Úřednice: situace s psem
"Jé, dobrý den, ježiš, vy máte krásnýho pejska. To já vám mám doma něco podobnýho. Je to oříšek a je o něco větší, ale ty oči umí dělat stejný. To von bude velkej mazel, že jo? A jak se nechá hladit! Pojďte, já vám to potvrdím, tady máte!"


Ten chlap miluje psy? Má dobrý srdce!
Dokáže se o ně postarat? Je to starostlivej chlap a určitě hodnej!
Pes ho bezmezně miluje a poslouchá? Musí to bejt výbornej táta!
A že nemá pekáč buchet na břiše? Koho by to jako mělo zajímat?
A že má manželku? A koho by to jako mělo zajímat?


Náš taťka asi není nejvíc sexy týpek. Ovšem ví, jak se s nedostatkem zájmu poprat. Není nic víc, než vidět velkého chlapa, ze kterého jde hrůza jenom od pohledu, s roztomilým čoklem v podpaží. Pak už stačí přidat jenom těžší kalibr - hladit láskyplně pejska pod krkem - a ze statnýho chlápka po padesátce je rázem nejžhavější kusanec v celý ulici.

A to je, prosím vás, důkaz, že krása a peníze taky nejsou všechno. Pes je!
Máte vy nějaké finty, čím zaujmout úřednice nebo kohokoli jiného?
Luc.

4 komentáře:

 1. To je uplně nádherný článek :) Jsem se od srdce zasmála :)
  Náš táta si našeho psa na úřady nevodí :D máme šestiměsíčního labradora :D tak se musí spolehnout na svůj šarm a smysl pro humor :D

  Blond LADY

  OdpovědětVymazat
 2. Já to zatím zkouším s tím úsměvem =D
  A ano, pekáč buchet a peníze nejsou všechno..vlastně to není nic..je to představa o ideálu, která je úplně na h.... , protože za peníze si lásku nekoupíš a o ten pekáč buchet tě tak či tak nejspíš někdo časem připraví..

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 3. Mojou fintou je môj chlap. Keď ja idem niečo vybavovať, tak nikdy sa to nedá a podobné odpálkovania a keď ide on. Nech sa páči a vezmite si aj toto a aj mňa a neviem čo všetko. Na jednej stránke mi to veľmi lichotí asi je to fešák a šikovný, keď tak všetko zvláda vybaviť ako po masle, ale na druhej strane ma to ser... štve, lebo potom si prídem strašne nepríťažlivá a naivná a všetko fuj, lebo mňa každý od.ebe ako malé decko. Takže môj vybavovač s kukučom je môj chlap :D
  Zase som sa dobre pobavila :) Taťka je šikovník :) Ale skôr som sa tešila na článok s Holanďanom a Piňďom :D

  OdpovědětVymazat
 4. No jo, takto se zvířátkama funguje. :))

  OdpovědětVymazat