Přeskočit na hlavní obsah

Focení pro Sushi Time


Jestli vás zajímá, jak se fotí obžerství, tak vás dneska vezmu do Sushi Time, pro které jsme s bandičkou Love Fashion fotili pár fotek z jejich zahradního pikniku.

Ten den nám ještě dělala společnost malá Kristýnka, kterou jsme odchytávali střídavě v zahradním oblázkovém jezírku a mezi stoly s nenafoceným jídlem. Poté, co si od všeho vyzobala jen to, co chtěla, nám už odmítla pózovat, vzala plyšáka a šla se prospat do kočárku.

Já si rovněž střihla svou rodičovskou premiéru a měla za úkol ji tak na chvilku pohlídat. S veškerou pýchou můžu říct, že mě poslouchala celé dvě minuty mého hlídání a rozbrečela se až minutu třetí, kdy chtěla jít k mámě do náručí pózovat k wokům. Byla zlatá.

A samozřejmě jsme nemohli zapomenout na mužskou část, tedy našeho kolegu Milana, který nakonec na všech fotkách vypadá nejlíp.

 
Zleva Milan Lípa, Jana Janata, Jane Bond, já (blog Love Fashion) a kuchař Lukáš Neckář.

Obrovské poděkování patří celému týmu Sushi Time na Andělu, který se o nás vzorně staral a hlavně Lukášovi, jenž se zase rozhodl, že nám připraví 6 stolů jídla a ještě nás vybaví vejslužkou na večer, abychom náhodou netrpěli hlady.

A za velkou míru tolerance ještě děkuji fotografovi Mickeymu a samozřejmě Kristýnce. I díky nim tu na blogu mám konečně něco stylového. #byltodobrejden
Luc.

Komentáře

 1. Asi je něco pokažený, protože na počítači i v mobilu mi to ukazuje jednu jedinou fotku (asi tu nejlepší, kde nám posíláš hudlana =D )

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už fungují!
   A teď moment, jdu si sebrat spodní čelist z podlahy..

   Smazat
 2. Já teda nechápu, jak ti to může tolik slušet, když jíš. Když jíš! Asi u nejmíň atraktivní činnosti vůbec! Mě kdyby někdo vyfotil a ještě s hůlkama, tak by to spíš vypadalo jako Glorie z Madagaskaru pokapaná omáčkou. Hold ne každý se umí narodit s talentem. :/

  www.infinitetreasure.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 3. Super fotky Luci a toho jídla, těch dobrot, já dostala šílený hlad, ale vážně :(

  Šperk pro vaši pleť - Belcura

  OdpovědětSmazat
 4. Nádherné fotky a ty jsi opět úchvatná. Krásná! Hned bych od všeho taky ochutnala a pak šla spát :-)

  OdpovědětSmazat
 5. Tak nějak hádám, že v tento den jsi byla v sedmém nebi. Jinak ty tvé krátké vlasy jsou pro mě i po těch dlouhých týdnech pořád naprosto ohromující.

  OdpovědětSmazat
 6. - jeziskunakrizku ! je mozny, ze jsi tak prekrasna ?!

  OdpovědětSmazat
 7. Luci, Tobě to tak moc sluší, ten účes je perfektní!
  A sushi já miluju, všechny ty dobroty vypadají úžasně, hned bych se přejedla :)

  OdpovědětSmazat
 8. Luci, Tobě to tak moc sluší, ten účes je perfektní!
  A sushi já miluju, všechny ty dobroty vypadají úžasně, hned bych se přejedla :)

  OdpovědětSmazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …