Focení pro Sushi Time


Jestli vás zajímá, jak se fotí obžerství, tak vás dneska vezmu do Sushi Time, pro které jsme s bandičkou Love Fashion fotili pár fotek z jejich zahradního pikniku.

Ten den nám ještě dělala společnost malá Kristýnka, kterou jsme odchytávali střídavě v zahradním oblázkovém jezírku a mezi stoly s nenafoceným jídlem. Poté, co si od všeho vyzobala jen to, co chtěla, nám už odmítla pózovat, vzala plyšáka a šla se prospat do kočárku.

Já si rovněž střihla svou rodičovskou premiéru a měla za úkol ji tak na chvilku pohlídat. S veškerou pýchou můžu říct, že mě poslouchala celé dvě minuty mého hlídání a rozbrečela se až minutu třetí, kdy chtěla jít k mámě do náručí pózovat k wokům. Byla zlatá.

A samozřejmě jsme nemohli zapomenout na mužskou část, tedy našeho kolegu Milana, který nakonec na všech fotkách vypadá nejlíp.

 
Zleva Milan Lípa, Jana Janata, Jane Bond, já (blog Love Fashion) a kuchař Lukáš Neckář.

Obrovské poděkování patří celému týmu Sushi Time na Andělu, který se o nás vzorně staral a hlavně Lukášovi, jenž se zase rozhodl, že nám připraví 6 stolů jídla a ještě nás vybaví vejslužkou na večer, abychom náhodou netrpěli hlady.

A za velkou míru tolerance ještě děkuji fotografovi Mickeymu a samozřejmě Kristýnce. I díky nim tu na blogu mám konečně něco stylového. #byltodobrejden
Luc.

12 komentářů:

 1. Asi je něco pokažený, protože na počítači i v mobilu mi to ukazuje jednu jedinou fotku (asi tu nejlepší, kde nám posíláš hudlana =D )

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už fungují!
   A teď moment, jdu si sebrat spodní čelist z podlahy..

   Vymazat
 2. Já teda nechápu, jak ti to může tolik slušet, když jíš. Když jíš! Asi u nejmíň atraktivní činnosti vůbec! Mě kdyby někdo vyfotil a ještě s hůlkama, tak by to spíš vypadalo jako Glorie z Madagaskaru pokapaná omáčkou. Hold ne každý se umí narodit s talentem. :/

  www.infinitetreasure.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Super fotky Luci a toho jídla, těch dobrot, já dostala šílený hlad, ale vážně :(

  Šperk pro vaši pleť - Belcura

  OdpovědětVymazat
 4. Nádherné fotky a ty jsi opět úchvatná. Krásná! Hned bych od všeho taky ochutnala a pak šla spát :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Tak nějak hádám, že v tento den jsi byla v sedmém nebi. Jinak ty tvé krátké vlasy jsou pro mě i po těch dlouhých týdnech pořád naprosto ohromující.

  OdpovědětVymazat
 6. - jeziskunakrizku ! je mozny, ze jsi tak prekrasna ?!

  OdpovědětVymazat
 7. Luci, Tobě to tak moc sluší, ten účes je perfektní!
  A sushi já miluju, všechny ty dobroty vypadají úžasně, hned bych se přejedla :)

  OdpovědětVymazat
 8. Luci, Tobě to tak moc sluší, ten účes je perfektní!
  A sushi já miluju, všechny ty dobroty vypadají úžasně, hned bych se přejedla :)

  OdpovědětVymazat