Život jedné Lucie v listopadu


Listopad.
Měsíc, kdy jsem se na blogu odmlčela zatím na tu nejdelší dobu. Po pěti a půl letech blogování.
Byl to měsíc, kdy jsem nezvládala sypat zábavné historky na potkání a přišlo mi tak lepší mlčet. Možná budu mlčet ještě nějakou tu chvíli. Ale na listopadu toho bylo i dost pěkného. Třeba tohle.

Focení s Eppi šperky


Byla to krásná neděle plná úchvatných šperků Eppi, prádla a mojí oblíbené dekorativky Zuii, která se mi starala o vizáž. Fotilo se navíc s krásnýma modelama, co běžně chodí přehlídky v metropolích módy. Já jednoho měla v posteli, což bych si snad měla dát i do životopisu.

Já a on. Akorát se prý vrátil z Instanbulu.

Nyní moje nejoblíbenější naušnice, které mi z Eppi darovali.

O komplet make-up se postarala květinová Zuii. Jsem ráda, že se celé focení obešlo bez chemie.

Tohle nejsem já, bohužel. Kde jinde však vyniknou krásné šperky než na krásné ženské, že jo.

Školení pro kosmetičky Biorganica


Měla jsem možnost zavítat na školení, které je běžně jen pro kosmetičky, které chtějí začít pracovat s Inlight, Zuii a s přírodní kosmetikou vůbec. Díky produktovému školení jsem zase o maličko chytřejší, aspoň co se aromaterapie, funkce pleti a kosmetiky týče. A poznala jsem Šárku, která je v tomhle směru naprostý guru a která tím, jak božsky vypadá, boří to nelichotivé označení "BIO žena". Je nádherná, stylová, vždycky krásně upravená a přitom BIO.

A jelikož jako nekosmetička nemohu na pleť sahat a provádět masáž, natož daných akupresurních bodů, ležela jsem celou dobu hezky modelem. Nevadilo mi to vůbec. Dokonale jsem si zdřímla a probudila se sice odlíčená, ale s pletí jako miminko.

Ošetření Inlightem. Soul Therapy se to nazývá. A výstižněji se to nazvat nedá.

Výlet do Drážďan


Vánoční nákupy, toť vše. Na Drážďanech mám ráda to, že mají i domovní řády v češtině a většinou i jídelní lístky v mé oblíbené sushi restauraci. A když z Prager Strasse přejdete přes řeku, dostanete se do jakéhosi "nového centra", které je plné alternativních obchůdků. Žádné řetězce. Je to trošku hipsterský, ale najdou se tam krásné kousky. Stačí nazout pohodlné boty a běhat.


Restaurace Ostrov


Stavěli jsme se cestou zpátky z Drážďan. Hotel Ostrov leží (v lesích) na hranicích a jestli toužíte po opravdu vynikajícím gastronomickém zážitku v krásném prostředí a vlastně na úplném konci světa bez signálu, stavte se. Třeba na tenhle výborný tataráček anebo sladké knedlíky s čokoládou.Holanďan v nemocnici


Ale jenom na pár dní a odcházel zdravý a odpočinutý. Nejhorší diagnóza se nepotvrdila, takže se šlo hned slavit.

17. listopad


Šla jsem na Národní třídu zapálit svíčku. Stejně asi jako pár tisíc dalších lidí. A doufám, že nám ta svoboda ještě dlouhou dobu vydrží.


Iconic Fashion Show


Na módní přehlídce Iconic Fashion Show jsem kromě majitelky Štěpánky Tóth Kurfiřtové, která  navrhuje šperky i pro anglickou královskou rodinu, poznala i Alenu Klenot. Zatímco Štěpánka slavila módní přehlídkou 25 let své umělecké tvorby, Alena Klenot přijela z Ameriky podpořit pár svých srdečních záležitostí, mezi které tyhle drahé kameny patří. Pilo se, jedlo se, křtilo se a dražilo ve prospěch vybraného charitativního projektu.

Jsem neuvěřitelně ráda, že budu moci na blogu Alenu Klenot trochu vyzpovídat. Je to Češka s neuvěřitelným životním příběhem. Kdysi emigrovala s právě narozeným synem z Československa do Kanady, skončila však v uprchlickém táboře v Rakousku a dneska patří mezi vizážisty takových hvězd jako je Celine Dion, Lady Gaga nebo Cher.

Jo, tahle setkání byla na listopadu to nejkrásnější.
Další milé a vtipné setkání bylo třeba s Dominikem Landsmanem, autorem Deníčku moderního fotra. O tom jsem psala na Facebooku. 
Jaký jste měli listopad vy?
Luc.


15 komentářů:

 1. To vypadá jako parádní měsíc.. U nás nic moc, na nákupy teprv pojedeme ale do Rakouska, je to z Brna blíž a je tam taky krásně, hlavně vánoční trhy mají nádherný...

  OdpovědětVymazat
 2. Měli jsme to podobně. Listopad pro mě nebyl ten nejúspěšnější měsíc, přesto jsem zažila plno hezkých chvil (ikdyž ty lepších jak tak koukám :D)

  OdpovědětVymazat
 3. Musel to být úžasný měsíc. Ještě že tě "špehuji" na instagramu :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Podle fotek na IG a FB to byl skvělý měsíc. NO hlavně ty jsi skvělá, takže to je jasný.

  OdpovědětVymazat
 5. Já si také užívám, listopad byl totiž můj poslední celý měsíc v práci, teď už jen pár dní a budu mít dvě měsíce veget, než mi začne kolotoč :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Krásné fotky a celkově velmi povedený měsíc :)

  OdpovědětVymazat
 7. Hele jako asi takto:
  1) kde se dá koupit to spodní prádlo
  2) jsi mnohem krásnější než ta žena, o které píšeš, že bohužel to nejsi ty (chpápu, že člověk by měl být sebekritický, ale nic se nemá přehánět!)
  3) dík za tip na alternativní Drážďany..snad se tam letos ještě dostanu =)
  4) každý potřebujeme občas vypnout a načerpat síly, takže klídek, klidně ještě chvíli pomlč, my si počkáme =D

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 8. Máš krásné aktivity, hlavně že se pořád něco děje :)

  OdpovědětVymazat
 9. Můžu se zeptat, co je to za diář? děkui

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Malej retro diář. Prodávají se i na tento rok a jsou běžně k sehnání :-)

   Vymazat
 10. Jak se dá tohle stihnout za listopad? Jsi borka, Luc! Já jsem listopad spíše proflákala a teď mám před sebou učení na zkoušky. Nic zvláštního, co by stálo za řeč :).

  OdpovědětVymazat
 11. Vypadá to že sis Listopad užila, těším se na tvé vtipné články :)

  Velmi ti to sluší. Prádlo je krásná a zaujaly mě i boty.

  marketatrpisovska.blogspot.cz || Lifestyle blog

  OdpovědětVymazat
 12. Tajně veřejně závidím... mně listopad splívá v hromadách plín, probdělých nocí a osamělých vycházek s kočárkem. A mezi delikatesy, které jsem ochutnala bych třeba zmínila bramborovo-pórkový příkrm, který jsem jednou ze zoufalého hladu Matildě k obědu sežrala s rohlíkem...

  OdpovědětVymazat
 13. Začala jsem číst tvůj blog od začátku a musím říct, že čím starší, tím jsi krásnější a krásnější :) Holanďan by si měl dávat pozor!

  Pohodový den přeje M.

  Diary of M

  OdpovědětVymazat
 14. Já nevím, asi jsem vadná, ale mě ten model zase tak neuchvátil.

  OdpovědětVymazat