Fotoreportáž: Proměna s BIO dekorativkou ZuiiPamatujete na soutěž Proměna s BIO kosmetikou Zuii? Přišla mi od čtenářek spousta emailů a přihlášek do soutěže a chvilku trvalo, než se všechno zrealizovalo, ale nakonec si myslím, že jsme si to užily. Hezčí svátek jsem si přát nemohla.

Místo očekávané diskuze o BIO kosmetice se strhl největší zájem o dekorativku Zuii a vizážistku Lídu, které moc děkuji za bezvadnou práci. Velkou pomocí mi byla i Martina Elegant, která pomáhala s make-upem, starala se o styling i účesy a ještě skvěle povídala o tom, jak se chytře nalíčit. Jako vizážistku jí teď hodlám využít na maximum :-)

Jestli jsem si přála ukázat, že i BIO dekorativka může být kvalitní a zároveň sloužit jako profi make-up pro všechny příležitosti, pak je vlastně dobře, že jsme se nakonec stihly Zuii nalíčit takřka všechny. O šaty vítězkám a kloboučky od Libky Safr se postarala značka ALAE, která nabízí sexy ženské oblečení od talentovaných českých návrhářů. Myslím, že do interiérů stylového hotelu Neruda to zapadalo. Co však musím pro příště vyřešit, abychom to měli "BIO" komplet, je přírodní vlasový styling, což bude trošku oříšek najít lidi, co s tím umějí pracovat. Neznáte někoho?

Ještě bych ráda poděkovala značkám Acorelle, Urtekram a Dr. Popov za to, že mi poskytli soutěžní balíčky pro zúčastněné. Zatímco někdo si odnesl výhry rovnou tři, někdo ani jednu. Spravedlnost neexistuje.  

Každá výherkyně chtěla splnit proměnou jiné přání, já doufám, že se nám to podařilo. Každé tak pošlu soukromě komplet fotky, vám ukážu pár záběrů z celého odpoledne. 

První vítězka vybraná fotografem Hanka.
Lída líčí, Martinka češe.
Druhá výherkyně Petra.
Fotilo se v překrásných interiérech Design hotelu Neruda.
Vítězky pohromadě - Eliška, Hanka a Petra.
Martině Elegant patří mé obrovské dík za velkou pomoc!
Kloboučky od Libky Safr by ALAE se nám líbily všem.

Od Elišky jsem dostala k svátku kytku. Heč.


A ještě se vyhrávalo - třeba 3 sety francouzských přírodních toaletek Acorelle.

Výherkyně fotil PhotoGrab, fotky z akce zase Ricarderon. 
Děkuju za hezký svátek,
Luc.

7 komentářů:

 1. Byla to parádní akce ve skvělém kolektivu. Krásně jsi to uspořádala a celé zorganizovala. Děkuji za výhru, užila jsem si to! :-)

  Hana

  OdpovědětVymazat
 2. Moc pěkné proměny vizáže. Kloboučky jsou úžasně!

  OdpovědětVymazat
 3. Moc pěkné proměny vizáže. Kloboučky jsou úžasně!

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to ovšem vypadá naprosto parádně! Stále více si všímám, že i s přírodní dekorativkou jde vykouzlit make-up vhodný na jakoukoliv příležitost. I profi focení. A to je super :)

  OdpovědětVymazat
 5. Mockrát děkuji za příležitost být při tom. Bylo to skvělé a moc se těším na další akci. Vlasové přírodní produkty bych používala velmi ráda. Zatím lze použít jen arganový olej, citronová šťáva místo kondicioneru, vločky místo šamponu, žloutková maska s olejem, cukr jako tužidlo i mořská sůl... Ovšem chtělo by to něco více "user friendly"

  OdpovědětVymazat
 6. Všechno vypadá náramně a nejvíc mě teda zaujala Eliška..krásné, opravdu moc! =) Já si myslím, že spokojenost musí být největší, no ne? ;) Šikovné jste všechny!

  Michael
  Vyhraj Nikon D5500

  OdpovědětVymazat
 7. Byla to moc pěkná akce, děkuji za pozvání. :)

  OdpovědětVymazat