Život jedné Lucie v lednu


První měsíc v roce se rozjížděl tak pomalu, že jsem zvládla přečíst všechny knížky z Vánoc, protřídit šatník, přihlásit se na kurzy, které mám letos v plánu absolvovat a co se spánku týče, naspala jsem něco do zásoby. Ale něco zajímavého se přeci jen dělo.

Budapešť


Fotil Olympus PEN s mojí pomocí.

Nebyla to úplně dovolená, to ostatně s laptopem a wifinou není nikdy, ale pokud potřebujete utřídit myšlenky, prohřát kosti a uvolnit svaly, pak zalezte na celé odpoledne do horkých lázní. Lepší a levnější jak psycholog! Jinak doporučuju vzít pohodlné boty na podpatku a projít si tohle boží město křížem krážem. Budu i Pest. A zajít na jídlo do Konyha, což je hodně alternativní hipster záležitost, ale bude se vám tam líbit a chutnat. A lepší cappucino nenajdete v celé Budapešti. #vyzkoušenozavás

Focení Komiks haus


Fotil Ricarderon. Rovněž s mojí pomocí.

V aktuálním čísle Reflexu najdete článek o jedné velké zálibě a netradičním komiksovém bydlení. Před tím, než jsme se tam vydali na focení, byl mým komiksovým vrcholem dvacet let starý Čtyřlístek. Teď už poznám až 5 superhrdinů a pár dalších komiksových postaviček.

Školení Urtekram


Fotila jsem já s pomocí mobilu.

Jednoho dne v  pondělí jsem zajela do Tábora udělat malé školení Urtekramu v Oděvní galerii Sluníčko. Je to převážně butik s luxusní módou, ale kosmetický koutek voní na dálku. A jelikož se mi nechtělo hned odjíždět, prošla jsem si centrum, jelikož a protože ač Jihočeška, tak jsem v Táboře od dětství nebyla.

Sushi Time otevíračka


Rovněž fotil Olympus PEN s cizí pomocí.

Moje milované Sushi Time oficiálně otevíralo nové bistro v Quadriu, kde jsme si všichni mohli vyzkoušet přípravu sushi a následně si svůj "výtvor" spapat. Za přítomnosti všech šéfkuchařů a pomocníků jsem to zvládla natolik obstojně, že mi až teď dochází, že jsem se měla přihlásit ještě na workshop dělání sushi. Talent tam trochu bude a chuť je obrovská!

Jak jste si užili leden vy?
Luc.

4 komentáře:

 1. Ahoj Luci, mám pocit, že poslední měsíce jsi slavnější a slavnější. Stále více v časopisech a různé focení. Jsi skvělá a jsem ráda, že si plníš sny. Doufám tedy že to jsou tvé sny :)

  Sweet Life with Lena

  OdpovědětVymazat
 2. Nedávno jsem byla na sushi a kvůli tobě mám zase chutě. Moje peněženka tě nesnáší. A focení se povedlo :).

  OdpovědětVymazat
 3. Budapešť je na mém seznamu už nějaký ten pátek, díky za tipy ! :)

  Ivet - TheRightMe

  OdpovědětVymazat
 4. Stejně máš super zážitky, objevuješ toho hodně. :) Fotky se mi moc líbí, hlavně ten most.

  OdpovědětVymazat