3 focení, která mi dělala radost


Poslední dobou jsem měla štěstí na moc pěkné projekty, které jsem mohla fotit.

Best Self Co.


Best Self Co diáře jsou za oceánem obrovským hitem. Jde o motivační diáře, které když pečlivě budete vyplňovat, tak se postaráte o takovou psychoanalýzu, že ušetříte jak za kouče, tak možná i psychologa. A protože svět je malý, majitelka diářů - žijící dnes v NYC - objevila v našich končinách talentovanou Máju (Magifešn), se kterou jsme nafotily mimo jiné i tyto fotky.
 Hedvábný šátek ALAE


ALAE asi znáte. Firma podporující mladé české návrháře, jímž vydávají samostatné kolekce i šperky a která má showroom na Vinohradech, teď ale přišla se zajímavou novinkou - obřím hedvábným šátkem, jenž se dá uvázat desítky různými způsoby. Lze z něj vyrobit kabelku, top i mini sukni. Třeba jak nafotil Mickey Grab.
Suvi + Matias


Suvi + Matias je na českém trhu už 10 let a dá se tak říct, že jde o průkopníky za udržitelnou módu v Česku. Najdete tu fairtrade značky, BIO bavlnu i zajímavé kousky vlastní výroby (navrhuje a šije paní majitelka!). A je tady vidět, že i móda, která si potrpí na kvalitní materiály, férové podmínky při výrobě a dobře padnoucí střihy, může být krásná, stylová a elegantní. Hlavně elegantní.

Fotila Anna Dumon, která má na starosti celý krásný e-shop.

Moje velké dík za to, že se na podobných věcech mohu podílet.
#těšímě
Co těší vás?
Luc.


6 komentářů:

 1. Ty jsi tak nadherna! Dokonala modelka s opravdickym sarmem. Krasne fotografie.

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné, myslím, že si zasloužíš podílet se na takových projektech. Je fajn že jde o podporu nových, popřípadě méně známých věcí, které mají hlubší smysl ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Občas mi přijdou modelky takové nevýrazné, nezajímavé, zejména v komerčních kampaních... Ty máš ale takové zvláštní osobní kouzlo, které mě fakt baví :)

  OdpovědětVymazat
 4. Překrásné fotky, jsi neskutečně fotogenická. Nejvíce se mi líbí ta, kde máš šátek na hlavě, pecka! Motivační diář mne zaujal hodně.

  OdpovědětVymazat
 5. Nemůžu si pomoct, ale na některých fotkách s tím šátkem vypadáš jako Katie Holmes. Moc ti to sluší :-)

  OdpovědětVymazat