Pátráme: Po mé minulosti prostitutky. Bližší informace hlaste na policii.Říká si Leonhard75 a na Instagram mi poslal zprávu:

"Pokud nepřestaneš s negativními komentáři na LB Models, heknu ti účet a zveřejním veškeré informace o tvé minulosti prostitutky."

Víte, já si na období své prostituce vůbec nedokážu vzpomenout. Neříkám, že se tak nemohlo stát. Jen si nic takového vůbec nevybavuju a ať tady hledám kde chci, nikde nic nemůžu o svých sexuálních službách najít. Předpokládám, že - jak se znám - bych měla určitě někde schovanou kartu klientů s podrobnými popisky, ale i nabídku jednotlivých služeb s ceníkem v eurech.

Takže. Vyhlašuji mezinárodní pátrání. Snažně vás tedy prosím: Pokud máte nějaké bližší informace, které by nás mohly navést na stopu mé nemravné minulosti, neprodleně je hlaste na policii. 

Děkuji,
Luc.

14 komentářů:

 1. muehehe, pobavilo :D Existencia za tym nickom musi byt naozaj zufala :D

  OdpovědětVymazat
 2. Tak toto mě hodně pobavilo! Ikdyby to pravda byla, tak tato "agentura" je tak strašně prohnilá, že jejich názor nikoho zajímat nebude :)

  Diary of M

  Hezký den a já jdu hledat! :)

  OdpovědětVymazat
 3. :D hlasim, že jsem sluzeb zde zminene Lucie využil minulé léto. Vše se odehrálo nedaleko mého bydliště, v lese. Při svlékání neprotestovala, vse jsme domluvili predem, spolupráce byla bezproblémová, dokonce prohlásila, že mám docela velikou výbavu. Po akci jsem ji vzal na oběd, má žena ji zabalila domácí koláč na cestu a odvezl jsem ji na vlak. Jednalo se tedy o foceni... :D ale mohu leondick75 ujistit, že o jejích kvalitách v jakémkoliv oboru nepochybuji! :D

  OdpovědětVymazat
 4. No jako myslím, že by to mohl dosvědčit ten Fulgum. Co jsi s ním šla na hotel a pak je tu ta parta německých filmařů, ne?!
  ;-))) hahahhaha Bohyně

  OdpovědětVymazat
 5. LB Models by si především mělo uvědomit 2 věci, jedná se zaprvé o vydírání Vydírání - § 175 trestního zákoníku, hlava II. (trestné činy proti svobodě a právům na ochranu osobnosti, soukromí a listovního tajemství) Za druhé hacknutí účtu je taktéž trestné :D :D Jen tak dál milé LB Models, akorát si dláždíte cestičku do kriminálu, gratuluji :D

  Tobě Luc. pevné nervy a hodně štěstí :)

  OdpovědětVymazat
 6. Míra zabil :D jako vžycky :D

  OdpovědětVymazat
 7. :D:D Ti už neví, co by. :D Ale tak ... zkusili to. :D

  OdpovědětVymazat
 8. Ten slovanský jazyk z jeho angličtiny priam kričí. Úbohé.

  OdpovědětVymazat
 9. Aneb jak dohnat jednu modelingovou "agenturu" k zoufalství :D :D

  OdpovědětVymazat
 10. Co jsi jim tak hrozně oomentovala, že se uchýlili k takové zoufalé akcí :-D

  OdpovědětVymazat
 11. Tak kazdej nejak zacinal;)...

  OdpovědětVymazat
 12. Míro, staň se moderátorem nějaký komediální souteže, talentovanej jsi dost :D :)

  OdpovědětVymazat