Týden Lucie

První lednový týden začal zostra.
Místo nového kabátu mě hřálo množství práce, za což jsem velice vděčná. Ale začínalo se líně a pomalu.

Příběh Coco Chanel jedním dechem

Ke Coco Chanel se vrátím v recenzi. Jako silná žena s neuvěřitelným životním příběhem tu rozhodně má místo.

Mám dojem, že někdy krátce po Silvestru jsem ulehla s životopisem Coco Chanel do peřin a vyhrabala se se spánkovým a vitamínovým deficitem o den později. Společnost mi dělal ještě ženšen - vyprošťovák po bujarých oslavách. Přísahám bohu, že vás to zachrání před otravou krve i bolehlavem. Já si na Silvestra dala 3 šálky v noci a ráno jsem byla fit. Vyrazila jsem na novoroční procházku a pak zalezla s Coco do peřin.

Aňa Geislerová s Biorganicou


A pak přijde den, kdy vám napíše email Aňa Geislerová, že jí Inlight uzdravil pleť a že miluje make-up od Zuii a že by si ráda něco objednala. Svolala jsem tedy Biorganicu k nám do 2media a s Aňou jsme se sešly. 

Mám velikou radost, že herečka jejího formátu se chce nechat BIO kosmetikou líčit i na natáčení filmů či důležité společenské události. Myslím, že Aňa je ta správná tvář, která by se měla lidem dostat do povědomí vždycky, když se řekne BIO kosmetika. Oplývá totiž éterickou krásou, má styl a vždycky je jemně, ale krásně upravená. A věřím, že i díky Aně už BIO kosmetika nebude považována za alternativní, nýbrž za tu základní a špičkovou péči o pleť.

Česká Miss 2017 právě startuje

Sledujte veškeré dění v 2media na Instagramu!

Další milou povinností tohoto týdne se stal nový ročník České Miss, kterou nově vede Eva Čerešňáková. Už z prvního setkání je jasné, jak schopná a odhodlaná tahle žena je (a jak úžasného chlapa má po svém boku. Českou Miss totiž znovu dávají dohromady s přítelem). Jelikož už se jim povedlo vybrat dostatek peněz na postavení školy v Bangladéši, tak věřím, že se máme nač těšit. Vynasnažím se samozřejmě i já! Sil mám po Novém roce dost a doufám, že ustojím ten nápor nádherných a o-hodně-mladších-než-jsem-já modelek.

Jaký jste měli týden vy?
Lucie

3 komentáře:

 1. Líbí se mi, że se věnuješ tomu, co tě naplňuje, baví mě o tom číst.

  OdpovědětVymazat
 2. Přijde mi to jako zvláštní postup. Když něco chci, tak si to objednám. Proč někdo píše mail o tom, že by si rád něco objednal? Aby to dostal zadarmo? :)

  Nezávidím, ale nechápu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Třeba potřebovala poradit s výběrem, nebo s jiným kosmetickým problémem. Pochybuju, že by to zrovna Geislerová potřebovala dostat zadarmo :D

   Vymazat