Život Lucie 4


Jestli jsem si na Silvestra říkala, že začnu nový rok úplně jinak a že na sobě zamakám, myslela jsem to pouze obrazně. V blízkosti svého nového bydliště jsem však ke své velké smůle objevila fitko a v novoroční euforii jsem si koupila dokonce permici.

A tohle byl týden, kdy jsem na fitko neměla ani čas, ani pomyšlení.
Dělo se toho hodně. Potřebovala jsem, aby se toho dělo hodně.

Šlo se na operu!


Andrea Chénier v Národním divadle, to byla událost! Ač jsem zvyklá chodit do společnosti a potkávat různé lidi, stejně jsem si přišla jak v Pretty Woman. Rudé šaty, které jsem do divadla zvolila, jsem navíc nedokázala sama na zádech dopnout a v panice tak obepisovala své kamarádky, zda-li by mi nepřijely pomoc. Ač si přípravy na podobnou událost žádají trochu času, mně to kvůli zipu trvalo celou věčnost!

Večer to byl však úžasný, bavila jsem se celou dobu a kromě skvělé opery jsem si užila velice příjemné společnosti a prošla si celé Národní divadlo. To bylo v pondělí. Týden nemohl začít lépe.

Setkání u vína


Jednou z mnoha těch, kteří mi po mém článku o rozvodu psali, že kdybych kdykoli potřebovala vytáhnout na víno, mám se ozvat, byla i Radka z oblíbeného blogu Kusanec. Ač jsme se předtím viděly pouze dvakrát, objevila jsem v ní opravdovou pomoc, skvělého člověka, moudrého rádce a posluchače. Vypily jsme láhev vína a před půlnocí jsme se rozloučily. Občas pomáhá, když se vlastně příliš neznáte a nemáte prakticky žádná očekávání. Každá jsme si pak dala ženšen proti rannímu bolehlavu a ráno byly zase fit! A ještě o spřízněnou duši bohatší.

Představení Přípitek aneb Cihla


Ve čtvrtek jsem vyrazila do divadla Viola na další představení. Po Neumím jinak než láskou jsem zhlédla Přípitek aneb Cihla s Jiřím Langmajerem v hlavní roli a skvěle se bavila. Hra velmi zábavným způsobem demonstruje myšlenky dandysmu - tedy životního stylu, kdy se snažíme ze sebe i ze svého života udělat osobité umělecké dílo, být nedotčení společností - v praxi. A protože jde o životní postoj, filosofii a sebevyjádření nejen módou, bude vás zajímat všechno, co se tu řekne. Scénáře jsou napsány tak, aby pobavily, zároveň tu ovšem objevíte - tak trochu mezi řádky - hodně zajímavých informací a pár zásadních myšlenek ze života těch, co rozhodně nezapadli v davu.

A mimo jiné zjistíte, že tahle hra je především o přátelství. Možná o podivném, leč fungujícím přátelství. Oba herci - Jiří Langmajer a Hanuš Bór - jsou ve svých rolích vynikající a dokonce i zpívají. Myslím, že až někdo z mých kamarádů bude potřebovat vyléčit menší splín, Přípitek aneb Cihla je přesně to představení, na které je vytáhnu.

Zmíňka v Mojí Psychologii


Vždycky mě velmi potěší, pokud média dají šanci i zdravé přírodní kosmetice. Takže mě potěšilo, když jsem viděla mnoho mých oblíbených produktů od Zuii a Inlight v magazínech, které patří mezi top fashion časopisy.

V Mojí Psychologii vyšla tentokrát zmíňka o mně, mém blogu a rudých rtěnkách bez zbytečné chemie. A já tímto Míše velice děkuji!

Sestřička dorazila na návštěvu


Nový byt mi přijela schválit sestřička, se kterou jsme si sedly do "salonku", pily velké množství ženšenu, jedly, povídaly a já zjistila, že svět je zase hezký a v pořádku. 

Jaký jste měli týden vy?
Lucie7 komentářů:

 1. Milá Luci, zdravím Tě. Ráda se kouknu, jak se Ti daří. Měj se moc krásně.
  Blanka (Znojmo, Drnholec)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blanko, díky ti. Nemáme na sebe ani žádný kontakt, to mě mrzí. Prosím, přijeď mě někdy navštívit. A měj se moc krásně!

   Vymazat
 2. Jedna vec lepsi nez druha. Mela jsi krasny tyden a Jirku Langmajera muzu. Na te fotce vam to spolu moc slusi. ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Máš to nabité. To je pak jasné, že nemáš čas na obyčejné smrtelníky ;-)))

  OdpovědětVymazat
 4. Lucko,Ty saty jsou nadherne,ty v nich jeste krasnejsi....nikdy nepisu ale prozrad mi,kde mam neco podobneho najit!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, to je asi první kompliment na mé oblečení :-D
   Kupovala jsem na Asosu, ale už loni, ale snad je mít ještě budou.

   Díky, Lucie.

   Vymazat