Život Lucie 5


Minulý týden byl v mnohém dost přelomový, plný nečekaných zvratů a zároveň velice nabíjející. Pár depkoidních večerů mi vynahrazovaly pracovní dny plné úžasných lidí.

V kině na Jackie
Upoutávku na film o Jacqueline Kennedy jste určitě viděli. Já na něj vyrazila, ač jsem poměrně nedávno četla životopis o Jackie. Na rozdíl od knihy se film soustředí na první dámu bezprostředně po atentátu, kdy ji vykresluje jako psychicky zdeptanou, přesto jasně uvažující ženu. Film sice končí trochu sladkobolným happy-endem, ač víme, že se toho skutečného "happy endu" skutečná Jackie dočkala teprve pár let před svou smrtí. Přesto je to skvěle natočené a Natalii Portman v hlavní roli chcete vidět. Podala dechberoucí výkon. Takhle jsem si skutečnou JK vždycky představovala.

BIO Guru v Top Class magazínu
Pocta! V nejnovějším vydání Top Classu jsem uvedená jako guru na bio kosmetiku, čímž celé redakci převelice děkuji. Top Class navíc věnoval 4 stránky luxusní přírodní a bio kosmetice, čehož si vážím a doufám, že to není poslední článek v podobně prestižních magazínech na toto téma!

Focení Ani Geislerové


Z Instagramu 2mediacz. Sledujte!

Zahrála jsem si výjimečně na produkční a zorganizovala focení Ani Geislerové, o kterém vám toho prozradím mnohem víc, až budou fotky a oficiální tisková zpráva pro média. Zatím nechci nic prozrazovat, ale věřím, že z výsledku budeme nadšení všichni. Strávit pár hodin na place s Aňou je navíc úžasná zkušenost, lidi s aurou hvězdy, jakou Aňa i přes svou skromnost má, je radost se potkávat.

Fotka z Anina Instagramu: Geislerka

Pět minut s Tomášem Klusem


Tomáš Klus u nás na balkoně. Opět - sledujte instagram 2mediacz :-)

Tomáš Klus měl u nás press den a já měla tu milou povinnost ho vyfotit a udělat s ním krátké video. V pauze mezi novináři, kteří od něj odcházeli nadšení a plní života, jsem ho s touhle žádostí přepadla. První video, které jsme natočili, se prakticky nedá publikovat, jelikož je slyšet, jak se za kamerou dusím smíchy. Tomáš ovšem pokračoval dramaticky v přednesu, improvizoval a básnil. Pak se omluvil, že se nechal příliš unést a natočili jsme video další. Ani tady nezklamal svým smyslem pro humor a citem pro češtinu.

Jsem velice vděčná zato, že podobné lidi, kteří dokáží okouzlit, tvořit, hrát, pracovat, inspirovat a v neposlední řadě pomáhat, můžu aspoň v tichosti sledovat a obdivovat.

Lucie

5 komentářů:

 1. Ty jo, to je super, vidět, jak se lidi čím dál více zajímají o přírodní a bio kosmetiku! Líbí se mi, že už se pomalu stává normální. To pak potěší, když člověk ví, že práce v tomhle oboru má smysl. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Takovýhle krásný plány a zážitky a výhledy a náhledy! To bude jaro! <3

  OdpovědětVymazat
 3. Máš obrovské štěstí na práci a lidi kolem sebe, protože přesto že máš určitě těžké období, tak tě naplňují smíchem a pozitivní energií :) a to je důležité!

  Zápisky z cest a života v Anglii ⇨ Secrets of M

  OdpovědětVymazat
 4. Ty i Aňa jste důkazem toho, že Češky jsou nejkrásnější ženy na světě!

  OdpovědětVymazat