Jak se fotí Aňa Geislerová


Když jsem uviděla Aňu poprvé, přišla nenalíčená a s kulichem naraženým do čela. "Já jsem si doma zabouchla klíče, takže jsem přišla v tom, v čem jsem děti odvezla do školky," vysvětlovala.
Byla půvabná. Když o pár měsíců později přišla na focení, přišla opět nenalíčená, v botaskách a přirozeně chic. Byla zase půvabná.

Zatímco my vytáhli svoje nejlepší oblečení, které si šetříme jen na důležité události, Aňa nás dostala svou ležérností a nenuceností. Prostě další běžný pracovní den. Což se rozhodně v našem případě říct nedalo.


V první moment mě napadlo, že bychom ji měli nafotit takhle, protože jestli máme mluvit o kosmetice, která jí zachránila pleť, jak Aňa o Inlightu říká, tak nejlepší reklamou by byl v tomhle případě právě portrét a krásná zdravá pleť bez make-upu.


Než jsme všichni dorazili, fotograf Petr Weigl už měl všechno připraveno a ze salonu pro novináře vytvořil aťas plný světel a se stolkem jak ze starého Hollywoodu, u kterého se Aňa měla fotit. Aňa usedla vizážistce na židli a já si oddychla, že prozatím všechno klaplo.

 Nikdo se vzájemně neznal a všichni tak spoléhali na mě, že vím, co dělám a vím, proč jsem dala dohromady tenhle tým. Já spoléhala jen na to, že umím propojovat ty správné lidi. Jinak totiž nejsem organizační typ.


Ale povedlo se. Holky z Biorganicy povídaly, Aňa se občas do hovorů přidala, zasmála se, přihodila svoji historku. S Petrem jsme mezitím dávali dohromady, jak co bude vypadat a abychom si odladili výsledné fotky, které chceme.

Jakmile Aňa nalíčená usedá před zrcadlo, tedy před objektiv, už to jde rychle a lehce. Je velice fotogenická a soustředěná. Občas "vypadne z role" a to když se chce něčemu zasmát nebo na situaci zareagovat grimasou, jinak přesně ví, co dělá a jak to má vypadat, takže je za chvilku hotovo.

Backstage

Zatímco my jsme vděčné Aně, jelikož krásnější herečku, která by oplývala přirozenou krásou, charismatem a zároveň éteričností, jsme si nemohli přát, ona fotí selfie, aby to hned mohla dát k sobě na Instagram. Aňa na spolupráci s Biorganicou kývla hned, co si vyzkoušela a zamilovala jak Inlight, tak Zuii. Ta se jí zalíbila natolik, že nás propojila se svými vizážisty na natáčení, aby na ni používali zásadně tuhle bio dekorativku.

Sledovat naši nejlepší herečku v akci - byť jen před objektivem foťáku - je jeden z těch zážitků, za které jsem opravdu moc vděčná. A ještě víc mě těší, že práce, za kterou stojím, má smysl a začíná - konzumu navzdory - přinášet výsledky.

Mým cílem je, aby lidem při oslovení "BIO žena" naskočila představa krásné, upravené a úspěšné ženy, jakou Aňa Geislerová reprezentuje. 


Ač nám sociální sítě i mnohé hvězdičky Hollywoodu předkládají kypré tvary plné silikonu, tmavého obočí, nalepených řas a podivně vystínovaných obličejů, věřím, že trh se brzy přikloní zpět k přírodní kráse a kosmetice.

Oficiální fotky fotil Petr Weigl

Věřím, že se současné trendy začnou měnit už brzy. A děkuju všem, co tomu pomáhají.
Lucie


8 komentářů:

 1. Aňu jsem měla vždycky ráda a mám. Hned se mi vybaví Želary a Nevinnost. A pochopitelně Requiem pro panenku :)

  OdpovědětVymazat
 2. Aňu mám naozaj rada. Podľa mňa je naozaj sympatická a taká, že sa na nič nehrá :)

  OdpovědětVymazat
 3. Výstižný článok, úplne sa stotožňujem s týmto názorom. Prirodzená zdravá krása je dokonalá vo svojej nedokonalosti. Napumpované a strnulé tváre sú žiaľbohu výrazom nevkusu. Dúfam,že to raz pochopíme.

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné fotografie! Povedlo se. Jsi dobrá organizátorka.

  OdpovědětVymazat
 5. Aňa je krásná. :) Vždycky jsem ji měla ráda, vypadá skvěle i nenalíčená. Mám moc ráda filmy s ní. Malinko mě zklamalo, když jsem viděla, jak se zachovala na zlínském film festu pro děti a mládež. Maminka s holčičkou ji šly slušně poprosit o podpis a ona opravdu protivně odfrkla, že nechce a nemá čas a ať jí dají pokoj, i když ten čas měla, protože pak šla prostě sedět a čekat, až začnou rozhovory. Ale tak nechci nic soudit. Pořád nějak doufám, že měla snad jen špatný den. :) Navíc ono tam je vždycky spousta lidí, tak už toho možná měla dost a už se podepisovat nechtěla. Taky je jen člověk, že jo. :) Sice by šlo odmítnout slušně, holčička nebyla nijak dotěrná, ale tak každému občas už rupnou nervy.


  blog Days of Daysy
  Agregátor blogů - zviditelni svůj blog

  OdpovědětVymazat