Život jedné Lucie 9

Fotila: Magifešn

První týdny po Srí Lance byly hektické a ještě dnes jsem ráda, když si utrhnu aspoň volnou neděli na dodělávání restů a dospávání. Byly to týdny nabité úžasnými pracovními schůzkami, kdy jsem se zase potkala s lidmi, které jsem přes léto neviděla. A taky pár krásnými událostmi. Třeba:

Slou Fashion Days


O workshopu Kamily Vodochodské jsem vám tu psala, ale pochopitelně nezůstalo jen u workshopu, protože jsme s kamarádkou vyrazily na nákupy. Kromě originálních naušnic jsem objevila i značku Recycle With Love, která mě uchvátila především svým přepracováním starých pánských košil. Jednu jsem si pořídila a brzy vám ji tu ukážu.

OliOla péče


Když v OliOla viděli, jak mi slaná voda a slunce vyšisovaly barvu, donutili mě usednout kadeřníkovi do křesla a k tomu mi zase servírovali spoustu dobrot. Po pěti letech hennování, která mi velice pomohla s padáním vlasům a celkově ke zdravějším a pevnějším vlasům, jsme si museli přiznat, že z ní mám vlasy už přesušené a kadeřník Jirka tak na mě zvolil Oway přeliv, který se postaral o úžasnou intenzivní barvu i dávno ztracený lesk! Děkuju!

Oběd s Fulghumem


Fulghum, o kterém jsem vám tu psala loni, znovu přijel do Prahy oblažovat svou přítomností své české čtenáře. S Lukášem Hejlíkem ho čeká ho návštěva 40 českých měst, které objíždí v rámci LiStOváNí, takže od příštího týdne má program nabitý. My si ho s Míšou Dombrovskou, která s ním loni dělala rozhovor, půjčily aspoň na pár hodin na oběd a zase se dobře bavily.


Míša je spoluautorkou knihy Kreativní diář a nyní si splnila sen, kdy společně s CleverMinds i skutečný diář vytvořila. Jeden rovnou Fulghumovi přinesla a on nám s nadšením ukázal svůj současný diář, do něhož si zapisuje veškeré postřehy, které pak čteme v jeho knihách.

"Když jsem jako malá četla jeho knížky," řekla mi pak Míša, "vůbec by mě nenapadlo, že se jednou s Fulghumem potkám, že s ním budu dělat rozhovor, že půjdeme na oběd a že mu dokonce dám svoje dílo!"

No není to krásný? Nezávidíme jí trochu? #Závidíme

První setkání


A taky jsem se seznámila s tímto malým krasavcem, který přibyl do rodiny Biorganicy. Záměrně říkám rodiny, protože fungujeme všichni spíš jako rodina, než firma. Malý Štěpánek se narodil, když jsme byly akorát v Cornwallu ve výrobně Inlight, ale potkala jsem ho až teď. Byl za mnou v kanclu a putoval z náruče do náruče. Ale já se mu líbila ze všech nejvíc, to je přeci vidět už z fotky!

Jak jste se měli vy?
LvK


1 komentář:

  1. Je hezké psát o firmě "rodina", co víc si přát. Malý je nádherný.
    A setkání s milovaným spisovatelem? Pro čtenáře není nic lepšího. :)

    OdpovědětVymazat