Rodinné setkání po letech


Tři sestřenice. Starší sestra a dvojčata, které celé příbuzenstvo až do puberty rozlišovalo jen podle rozdílných naušnic. V dětství jsme spolu trávily prázdniny u babičky v Měkynči, ale od té doby, co babička umřela, se neviděly. Patnáct let. 

Bylo na čase se opět potkat, padnout si do náručí a u starých fotek vzpomínat na doby, kdy jsme jako malé lítaly po zahradě jenom v kalhotkách!
____________________________________________________________________

Takže jste teď dospělí, už dávno nemusíte poslouchat rodiče, už dávno nemusíte sedět u stolu, dokud to nedojíte a už dávno vás nechodí nikdo seřvat, ať laskavě zhasnete, nekecáte a spíte. Naopak. Teď je čas otevřít láhev vína a nechodit spát.

Po patnácti letech vás přirozeně zajímá, jak žijou ti, se kterými jste vyrůstali. Určitě je tam jakási podobnost s vaším životem, říkáte si. Přeci vás stejně vychovávali!

"Já učím. Je to krásná práce, vždycky jsem to chtěla dělat. Ale to víš ... dneska rodiče zlobí víc než děti."  

"Můj sen je pracovat se slonama. Dostala jsem k expedici starající se o jejich rozmnožování. To je naprostej dream job! Na škole se to učíš na kaprech, ale tam je to jednoduchý. U slona, kterej je zvyklej naladit se na samici a vnímat její pachy a pohyby, se bez samice dost nadřeš. Vůbec to není pro holku a už vůbec ne pro padesátikilovou. Ale získat sperma je to nejmenší. Nejtěžší je správně ho uchovat. Takže pak běháš se zkumavkama v podpaží, aby si to udrželo teplotu těla."

"Já dělám marketing a produkci. Starám se o všechny pobočky v Česku. Zařizuju reklamy, billboardy, kulturní akce."


Na mou duši, jsme jedné krve. 
Babička by na nás byla pyšná.
Jen by nesměla vidět, kolik jsme toho za ten víkend vypily....
LvK


3 komentáře:

  1. To je krásny príbeh, heh len si neviem predstaviť nevidieť sesternice 15 rokov! :D ja mam cca 17 bratrancov a sesterníc a vzdy ked som doma vidim aspon 3-4 kusy. :D ale tak my sme divna rodina :)

    OdpovědětVymazat
  2. Lucko, pravdu díš, babička by byla pyšná, šikovné holky jste :-)

    OdpovědětVymazat
  3. Já už bych se chtěla dostat do toho bodu, kdy se budu scházet s přáteli a rodinou a budeme si říkat, čeho všeho jsme dosáhli a jak se nám splnili sny, zatím mi to připadá nemožné :D.

    OdpovědětVymazat