S vintage trendům navzdory!


Miluju vintage věci. Víte proč?
Člověk se nemůže schovávat za současné trendy a otrocký diktát módy a musí pracovat pouze s tím, co má - sám se sebou. S vlastním tělem, se svou vizí i citem pro estetično. Jinými slovy - se svou jedinečností, jednotvárnosti trendů navzdory.

Tuhle sukni mám po babičce. Je to obyčejný polyester, ale nelze ji vyhodit - babička ji kupovala snad před 40 lety v Kotvě, když si našetřila na výlet do Prahy. Nutno dodat, že babička nosila sukni zhruba ve stejném věku jako já nyní a že je mi sukně v pase na centimetr přesně. Ovšem, moje babička byla v té době už dávno po dvou dětech...

Více o outfitu se dozvíte například v článku Proženy.cz, kde jej popsali lépe, než bych to dokázala já sama. Já často popisování ani nejsem schopná. Vybírám si vždy jeden nosný kousek a pak přidávám další ošacení. Někdy se musím mockrát převléct, aniž bych věděla proč - jednoduše mám v hlavě představu a obraz, jak to má vypadat a teprve až když se naplní, vím, že to bude fungovat a já můžu běžet. A jindy se přesvědčím, že může fungovat i něco zcela nečekaného, co se mi v mysli ani nezrodilo.

Článek je pochopitelně doplněn i patřičnou reklamou! #AOpravduMilujuHerbadent


Máte i vy nějaké vintage poklady po babičce? Jaké?
LvK


2 komentáře:

  1. Povedená kombinace ve slušivých barvách. Každý kousek jiný a přesto celek lahodí oku. Vintage oblečení taky vyhledávám. Po jedné babičce mám koženou kabelku, dosud zachovalou a elegantní, po druhé sbírku šátků. Obojí nosím velmi ráda, už jen kvůli těm vzpomínkám. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Tak tu si naadhernaa

    OdpovědětVymazat