Život jedné Lucie 10

Tři krásné události posledních týdnů? Vybrala bych tyto!

UASHMAMA na Designbloku!


Na Designbloku jsem strávila dva dny a to ještě předtím, než byl předčasně ukončen padající střechou. Byla jsem pozvána na tiskovku Uashmama tašek a mohla se tak poznat přímo se zakladatelem a majitelem značky. Designové papírové tašky, vaky, kabelky, psaníčka i květináče. Okoukla jsem všechny novinky a zamilovala se do lunch bagů - malá kabelka se nezdá, ale kromě sendvičů tam uskladníte ještě dvě láhve vína. Jak šikovné!


Foto: Soni Vozar

Křtil se ALSA kalendář RUNY


Charitativní kalendář RUNY koupíte buď na e-shopu nebo v řetězcích Neoluxoru, výtěžek půjde na pomoc pacientům s ALS, což je neurologické onemocnění způsobující postupnou degeneraci buněk. A v kalendáři budete moc celý rok obdivovat 13 českých umělců na krásných fotografií Terezy z Davle.

Pomáhala jsem s PR a zaručuji se tak, že výtěžek půjde vážně do dobrých rukou. A kalendář s fotkami např. Davida Prachaře, Davida Krause, Patricie Solaříkové či Jany Plodkové potěší nejednoho milovníka krásy. Vánoční dárek? Nemáte zač!


Modelingová škola Verona


Když se nás ptali na základce, čím chceme být, říkali jsme: "Policajtem." "Učitelkou."
Když se dětí zeptáme na základce dnes, řeknou nám: "Youtuberem." "Blogerkou."

A tak jsem s radostí přijala pozvání na kurz pro budoucí modelky, kde jsme si s dívkami povídaly o sociálních sítích a tom, jak je používat tak, aby pomáhaly a neubližovaly. Holčiny byly úžasné a samy přímo vymýšlely, co by bylo zajímavé, podnětné a inspirativní! Takže věřím, že z nich nebudou jen blogerky a modelíny. Řekla blogerka modelína.


Jak jste se měli vy?
LvK

2 komentáře:

 1. Luci, jako vždy ti to moc sluší!
  Já jsem měla návštěvou u sebe vnučky ( 13 + 11 let ) a protože pršelo a bylo nepěkně, výletit se nedalo, vytahala jsem šaty, šátky, klobouky, korále, boty na podpatku a fotila jsem vnučky v ,,kostýmech,, jako na obálku časopisu a moc jsme se pobavily a zabavily.
  Hezký podzim ti přeji
  Jiřina z N.
  trvalkadahlia.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Nám se to s tebou moc líbilo a chci se zeptat kdy tě zase uvidíme. Až bude přehlídka má první pozvu tě. Ahoj Shantinka

  OdpovědětVymazat