Moje Vánoce. Tentokrát opravdu podle Lucie.

Vánoce jsem letos slavila hned dvakrát, prvně jsem se tetelila blahem na Štědrý večer, kdy jsme si s přítelem dávali dárky (ač asi až ve tři ráno) a podruhé o den později v kruhu rodinném, kdy velikým a krásným překvapením bylo, že na večeři dorazila i babička s dědou a švagrem.

Úplně poslední rozbalování dárků mě čekalo až po Novém roce, kdy jsem se vrátila k sobě do bytu, kam jsem si pod stromek dávala dárky od svých kamarádů, kolegů a obchodních partnerů. Udělala jsem to záměrně pro to, abych se i po svátcích měla na co těšit!

Sestřička mi udělala obrovskou radost sadou na čaj, protože ví, že ač piju čaje neustále, něco podobného mi v mém salonku chybělo! Přihodila k tomu Má léta u Diora, čímž jen doplnila obří obrázkovou knihu k 60. výročí módního domu Dior, kterou mi dala k narozeninám! Mohla jsem si snad přát víc?


Ani další knihy od kamarádek nezklamaly...
Já si zase na Vánoce koupila The Greatest Candle, což je svíčka dělaná z čištěných olejů z restaurací, jde tak o úžasnou recyklaci, aniž by se do ovzduší uvolňovaly nebezpečné látky. Vůně jsou pak čistě přírodní a jde o kombinaci éterických olejů.


Pochopitelně jsem prosila o nové barety Tonak a na babičce nechala výběr barev. Trefila se dokonale, co říkáte?


Perly od přítele a s nimi pochopitelně legendární Coco Chanel v nádherné obrázkové knihy od Essence. Kdyby vás zajímal její život podrobně, pak doporučuju tento její životopis, kterým jsem žila loňské Vánoce.


A pochopitelně kde je Chanel, tam hledejme Jackie Kennedy (i o její biografii jsem tu psala) a samozřejmě Grace Kelly. A právě ta mi chyběla do portfolia silných, vlivných a stylových žen, a tak jsem se zmínila ježíškovi...


Taky jsem prosila o ženšen Kombe, který piju už rok a stala se na něm doslova závislá. Kdysi jsem potřebovala ráno silný zelený čaj a kafe, dneska mě z postele dostane ženšen a ještě se postará o to, abych vstávala bez kruhů pod očima!


A když jsme u těch kruhů pod očima, které díky Kombe vlastně už ani nejsou, nemůžu nezmínit dárek od Biorganicy - kosmetickou taštičku Zuii dekorativky. O rozjasňovači na rty/tváře už jsem tu psala, ale řasenku a stíny jsem vám ještě nikdy nepředstavila. Ostuda jsem! Ale já to napravím!


Dárek od Yotuel, výrobce vynikajících španělských zubních past, za nimiž jsem se byla podívat loni v Madridu, jsem sotva donesla domů! Obří dárkový koš plný zubní péče, o které vám taky ještě napíšu.


Pochopitelně mi největší radost udělala kabelka od přítele, na které jsem mohla oči nechat na design veletrhu. Fascinovaly mě především metalické prvky, protože mi připomínaly brnění. On se smál, že to je tedy kabelka přesně pro mě, protože si brnění kolem sebe často stavím. Já se tomu příměru ďábelsky uchichtla, ale o to víc ji nechtěla dát z ruky! A teď je moje a já budu nejvíc obrněná holka v Praze!


Jaké jste měli svátky vy?
LvK


5 komentářů:

 1. Krásné dárky! Hlavně je ale úžasné, když blízcí naslouchaji přáním a pak je plní :-).Já doma dárky nedostala, ale ty, které mi dali přátelé byly úžasné a od srdce :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Katchenko,

   děkuji! Ano, blízcí letos opravdu naslouchali a Vánoce byly krásné.
   Snad i tobě udělali radost přátelé a nejbližší :-)

   Vymazat
 2. No né, objevím se tu po delší době a mužský element tu na mě číhá. :D Ať jste šťastní! :)
  Myslím, že zrovna ty jsi nemohla lepší dárky dostat.
  Ať se v tomto roce daří, zdraví slouží, lásky je spousta a bolesti co nejméně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, Sovi! Jen to dobré po celý nový rok i tobě!
   Moc ráda tě sleduju, pořád a pořád :-)

   Vymazat