V ateliéru La Femme MiMi

S MiMi Lan tvořící pod značkou La Femme MiMi jsme se potkaly při fittingu šatů na přehlídku První republika, pamatujete? Tenkrát byla jednou z návrhářek celého projektu #PřišijKnoflík a upcyklovala šaty hereček.

Jakmile jsem dorazila do jejího ateliéru, uvařila čaj a nabídla tradiční vietnamskou pochoutku. "To se tu bohužel nedá koupit," řekla mi a nabídla zlatou kostku vypadající jak bujon do polévky.

"Co to je?"
"To se dělá z fazolí. No, píšou to tu. Fazole," zkoumá složení.
Když do téhle sladkosti, ze které mě skoro bolí zuby, kousnu, reaguje na můj překvapený výraz: "No možná ještě trochu cukru, no," dodá a pokrčí rameny.

Takhle jsem si vždycky představovala dobroty pro běžce běžící maratony, aby jim v půlce závodu nedošla energie, cukr, endorfiny a chuť pokračovat. Jestli tímhle krmí modelky, musí být MiMi nejoblíbenější návrhářkou široko daleko.

A po čaji jsme se tak vrhly jak do práce, já potom i do zkoumání modelů z její nejnovější kolekce. Už když mě špendlila a natahovala mi na tělo krajku, obdivovala jsem její smysl pro detail, estetické cítění a hlavně její obrovskou znalost materiálů.

Modely na nadcházející Prague Fashion Week vám ukázat nemůžu (ale já už je viděla, héč), nicméně jsem vybrala tři naprosto rozdílné modely z dílny La Femme MiMi a budu ráda, když mi řeknete, jaký z nich se vám líbí nejvíc.

Boty: Vivienne Westwood for Melissa

Otázka je jednoduchá: které?
LvK


12 komentářů:

 1. Zelená Ti fakt moc sluší! Nekecám, no na mou duši! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Všechny outfity jsou úžasné, ale ten druhý se mi líbí nejvíc. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Vsechny jsou super, ale nejvic u me vede prvni. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Teda, ani si neumím vybrat, nádherný sofistikovaný elegantní modely. Líbí se mi hrozně moc jednička a trojka, v tý máš neskutečný šmrnc. Teda ty ho máš i bez modelu samozřejmě :D, ale ten model tě úplně podtrhne.

  OdpovědětVymazat
 5. Zelené! :-) Úžasné! A černé taky...

  OdpovědětVymazat
 6. Ty zelené mi úplně vyrazily dech! Ty jsou nejlepší. A to i když mají tvrdou konkurenci.

  OdpovědětVymazat
 7. Lucinko, v černých vypadáš úžasně a zelené? bomba...Jiřina z N.

  OdpovědětVymazat