Krásná věc: Limitovaná edice olejů od Ani Geislerové pomáhá pacientům s cystickou fibrózou.


Když jsem vám tu loni psala o návštěvě Cornwallu, kde v kuchyni Inlight míchala Aňa Geislerová Denní olej, nemohl ještě nikdo z nás tušit, co za krásný projekt z toho vznikne. 

Aňa nejdříve zpracovávala poupata růží, přimíchávala rostlinné oleje a drcené vanilkové lusky. Jednotlivé poměry rostlinných másel a bylin jsou v souladu s homeopatickou léčbou, aromaterapií, fyziologickým fungováním pokožky i synergií mezi rostlinami.

Více než dva měsíce se směs macerovala, aby dala vzniknout opravdu nádhernému produktu – podmanivě voňavému oleji s tóny hřejivé vanilky, jehož hladivou péči uvítají ženy i muži. Výtažky silně hojivých a omlazujících bylin zanechávají pleť krásně hydratovanou, vypnutou, bez pupínků a zarudnutí. 

Jelikož Aňa namíchala celou jednu šarži, příležitost se přímo nabízela: celá paleta olejů "Made by Aňa" se nesmí prodat jinam do světa. Poputuje pouze do Česka a to jako limitovaná edice, která má podpořit dobrou věc. 


Aňa Geislerová nafotila v Cornwallu exkluzivní fotky přímo z výrobny Inlight! 

Dlouhé týdny jsme tak s biOrganicou vymýšlely a nacházely projekty, kterým bychom rády pomohly. Přiznám se, že jsem původně byla pro různé ekologické organizace, které s bio kosmetikou tak trochu souvisely, nakonec - a naprostou náhodou - se tu objevil případ mladé maminky Markéty, která trpí cystickou fibrózou a bylo rozhodnuto, kam peníze z limitované edice "Made By Aňa" poputují...

Limitovaná edice vyrobená pouze pro Českou republiku Aňou Geislerovou čítá pouhých 130 kusů a nedávno dorazila do Česka. 100 kusů této speciální šarže jde aktuálně do prodeje. 400 Kč z každého prodaného kusu Bio denního pleťového oleje Inlight “Made by Aňa” je určeno na pomoc pacientům s cystickou fibrózou.

Olej "Made by Aňa" dostal i speciální přebal.

Poslední 3 kusy olejů se stanou předmětem charitativní dražby. Všechny získané finanční prostředky budou následně předány Klubu cystické fibrózy, který je poskytne těm nejpotřebnějším.

Klub cystické fibrózy, který řídí Simona Zábranská, maminka dnes již dvacetileté dívky trpící tímto závažným onemocněním, bojuje za své pacienty na všech frontách. Podrobně  informuje, poskytuje psychologickou i sociální podporu, shání finanční i materiální dary. Jeho zástupci připomínkují návrhy právních předpisů, aktivně jednají s pojišťovnami a ministerstvem zdravotnictví, aby získali alespoň nějaké úhrady na životně důležité pomůcky a léky pro pacienty. (Více na https://klubcf.cz/)

Prodej Denního oleje Inlight "Made By Aňa" byl spuštěn ve čtvrtek ráno společně se snídaní s Aňou, kde celý projekt představila a už první den hlásila biOrganica obrovský organický dosah a zájem na sociálních sítích. Nutno dodat, že Dr. Spiezia, zakladatel značky, vychází z myšlenky, že lidé, kteří stojí za značkou a podílejí se na výrobě ovlivňují energii výsledného výrobku. Bio denní olej Inlight tak prozářila svou energií právě Aňa! 

Každý, kdo zakoupí Bio denní pleťový olej Inlight “Made by Aňa”, získá nejen ojedinělý 100% bio produkt péče o pleť Inlight a osobní věnování od Ani Geislerové, ale především skvělý pocit, že někomu pomohl se nadechnout, prodloužit život a dal naději, že se na tuto závažnou nemoc časem najde lék. 

Aňa na anglickém venkově. 

Zatím nevíme, kdy se oněch 100 ks vyprodá, a tak je dobré jednat rychle. Sice se připravuje ještě rovnou kufřík nejoblíbenějších produktů Ani Geislerové, z nichž půjde rovněž část výtěžku na Klub cystické fibrózy. Přispět však lze samozřejmě i libovolnou částkou přímo na účet KlubuCF. 

Díky za každou pomoc!
LvK


Žádné komentáře:

Okomentovat