Vary #1: Moët Lounge Opening. Ťukněte si na dobrou věc!


Karlovarský festival je v plném proudu, ale kdybyste měli chvilku mezi jednotlivými filmy, v Moët Lounge si můžete dát "Přípitek pro dobrou věc." 

„Přípitek pro dobrou věc” je filantropická iniciativa po vzoru hollywoodských filmových hvězd. A ťukat si teď můžete po celou dobu festivalu na terase Thermal hotelu v Moët Lounge. Zakoupením lahvičky Moët Mini (20cl) přispějete 53 Kč (jde totiž o 53. ročník festivalu) na nadační fond AutTalk.

A AutTalk mám moc ráda. Založila jej před třemi lety Kateřina Sokolová se svým tatínkem ve snaze pomoci rodinám s autistickými dětmi. Katku známe hlavně jako bývalou královnu krásy a modelku, která se dokázala prosadit i v zahraničí. Nejde však vůbec o žádné spojení "modelka a charita", kdy sem tam podpoří nějakou akci svou přítomností. Katka AutTalk založila na základě vlastní zkušenosti, její desetiletý bráška Radovan je totiž autista. 

S Katkou spolupracuji něco přes rok a jsem tak nadšená, že se právě jí podařilo spojit se s KVIFF. Ale vlastně mě to nepřekvapuje. Je maximálně schopná, inteligentní, soustředěná na cíl, má velice příjemné vystupování a kam zavítá, tam s sebou přinese spoustu dobré nálady. Je to taková ta hybná síla, u které víte, že věci dokáže změnit. 


A tak zatímco se v zahraničí věnuje primárně modelingu, v Česku zařizuje pro AutTalk první poslední: jezdí se svým týmem po malých českých městech, aby zjistila, jak může pomoci tam, kde lidé nemají tolik možností a informací. 

Tenhle obrovský úspěch AutTalku přeju a doufám, že se i pomocí bublinek podaří vybrat co nejvíce peněz. Já osobně mám v plánu se ještě ve Varech zastavit - na filmu i na šampaňském. Pojďme se teď ale podívat, jak vypadal slavnostní Opening Moët Lounge baru!

Katka Sokolová otevřela Moet Lounge s Jiřím Bartoškou.

Nikol Švantnerová za Fashion TV


Nikol znáte. Já se s ní viděla po dlouhých letech. Loučily jsme se až po půlnoci. 
Šaty a kabelka: MaxCo. 

Jak jsme psaly...něco se chystá. A já jsem ráda, že to bylo zrovna spojení s KVIFF!

A tak...další důvod, proč ještě vyrazit do Varů!
LvK

Žádné komentáře:

Okomentovat