Vary #2: Filmy, přehlídky, procházky i Moët party!


...a Vary nám skončily...
Byly natolik nabité, že mi ani akreditace místy nebyla moc platná a do sálu mě pro přeplněnost nepustili. Nikdy však nezapomenu na uvedení filmu Flákač s mým oblíbeným režisérem Richardem Linklaterem, na filmový bizár Diamantino, nebo na Moët Lounge Opening a Moët party!

Vary od rána do rána jsem si prožila ten první víkend a pak se vracela na čtvrteční Moët party a na poslední dva dny festivalu. Přesto všechno jsem toho stihla dost málo:

4 zhlédnuté filmy.
1 film bez šance se dostat do sálu.
1 promeškaný film.
2 módní přehlídky.
3 party.
1 prochladnutí.
1 procházka karlovarskými lesy.
4 procházky po kolonádě.
1 procházka po Varech s průvodcem.
3 bramboráky. 
3 lázeňské oplatky.
Hodně kafe. Betonu. A Moëtu.

Prosecco Art Lounge


Možná mimo hlavní dění, zato však v nádherné Bonjour kavárně, se skvělým programem, přehlídkou spodního prádla a nejnovější kolekce La Femme MiMi a s prosecco zmrzlinou od pana Zmrzlinky. Vyrazila jsem se svou novou kamarádkou a čtenářkou Luckou a s Nikol Kouklovou, kterou jsem pro změnu neviděla už dobré dva roky. Hned poté jsme vyrážely na přehlídku Beáty Rajské, a tak se hodilo, že na místě líčila Líčírna a kouzlila se svými bio make-upy.

Šaty: MaxCo. 


Přehlídka Beáty RajskéPřehlídka se konala v Malé Versailles, venkovní zážitek kazila snad jen zima. Teploměr v noci ukazoval deset stupňů, což je v letních šatech utrpení. Místo abych pokračovala na after party, rozbolely mě ledviny a já poputovala do postele. Naštěstí v době, kdy chodily modelky po mole, jsem ještě plně vnímala. Byla to krása.

Moët party


Dress code zněl jasně: black tie s inspirací ledu. Nechtěla jsem nic blyštivého, a tak jsem si vymyslela ledový look: bílé linky, bílá rtěnka. Ano, všechno to nakonec zvládla přírodní kosmetika! Zbývalo už jen vybrat šaty a tady padla jasná volba na Denisu Dovala, jejíž šaty mi přišly aristokratické, podtrhující siluetu svými třemi pruhy, které se daly různě vázat a omotávat kolem těla i rukou a zároveň dodávaly na dramatičnosti líčení i wet looku. Posuďte sami.

Šaty z dílny Denisy Dovala.
Císařské lázně

Poslední dva dny jsem pak byla ráda za výlety, filmovou novinku Všichni to vědí a obyčejný festivalový den s bramborákem v ruce. Protože Vary prostě žijou. Mají - aspoň během festivalu - nezaměnitelnou a uvolněnou atmosféru. Spousta lidí si stěžovala na přelidněnost, já si to však vychutnávala a po návratu domů mi Praha přišla zvláštně vylidněná až smutná.

Jak jste si Vary užili vy?
LvK

Žádné komentáře:

Okomentovat