Teleshoppingové doporučení mé knihy a pozvánka na křest


Honza Kubů, kterého čtenář knihy už moc dobře zná, mi sám od sebe napsal nejen teleshoppingový scénář (inspirovaný Horstem Fuchsem) k prodeji mé knihy. On zároveň sepsal pozvánku na její křest, jehož bude velkou součástí. Předávám tedy slovo tomu nejpovolanějšímu: 

Lucie napsala knihu.
Ta je ale šikovná. Mohla se klidně věnovat něčemu jinému. Uplést celé rodině svetr, nebo se naučit japonsky. Ale ona ne. Sedla si k psacímu stroji a vytvořila něco krásného a opravdu pro všechny. Každý si může její knihu pořídit. Pro potěchu při četbě, pro poučení nebo třeba jako investici. Podívejte se, kolik stály knihy před takovými padesáti lety. Dvě, tři koruny. A dnes? Takové zhodnocení žádná kampelička nepřinese. Nebo chcete mít své peníze i nadále ve štrozoku? Šup. Dnes dáte pár stokorun a za nemnoho let budou z vašich potomků magnáti.

Lucčina kniha je ale také skvělý dárek. Za vysvědčení, či k jubileu. Hodí se pro obdarované každého věku. Čím se asi budou vaši blízcí bavit pod vánočním stromkem? Přece vzájemným porovnáváním výtisků Luciiny knihy. Je skvělá jako slabikář pro nejmenší. Vhodná k pivu i k vínu, do města i na vesnici, k poslechu i k tanci. 


A někteří si ji jistě i přečtou. O čem jen tak asi může být? Ještě jste ji nečetli?
Ta kniha je vším. Je to humorná četba pro zasmání. Obsahuje pořádný kopec srandy. Ale také tragédie o mnoha dějstvích. Je to životopis, ale zároveň kuchařka. A pokud v ní nenajdete žádný recept, vězte, že jsem tím myslel kuchařku života. Je to almanach dětské duše, kronika dospívající holky, která vyrostla možná až příliš rychle. Ta kniha vám napoví jak si to tady užít i když vás život občas pěkně nakope do zadku.

Ta kniha je Biblí životního stylu a vy víte, že když je něco něčím něčeho, tak to vždycky stojí za to. Že už ji máte? A jedna vám stačí? Necháte si ji doma, a co budete dělat v práci? A pokud máte jednu na doma a druhou do práce, tak čím si budete krátit cestu autem z práce domů v kolonách? Nenechte se prosit. Kniha je stoprocentně recyklovatelná. Vhodná i pro vegany. Kniha je to nejlepší z Lucie, co kdy spatřilo regály knihkupectví. Ta kniha je slovo a slovo je začátek. A protože co má začátek má i svůj konec, vím, že nakonec i vy si ten svůj Život podle Lucie zakoupíte. A klidně i na výhodné splátky.

A pokud se vám bude kniha líbit, všechny vás srdečně zveme na křest knihy 18.9. od 17:00 do Smetana Q. Přineste si prosím čísla kont a plné moci vašich partnerů. Zodpovíme všechny vaše otázky a vyřešíme vaše utrpení. Těšíme se na vás.

LvK v zastoupení

Žádné komentáře:

Okomentovat