Whamisa uvádí... adventní beauty box přírodní kosmetiky


Poslední týden nedělám nic jiného, než vybírám a objednávám dárky. Mám trochu výhodu v tom, že po mně všichni chtějí jen kosmetiku. Většinou tu, kterou by sami neobjevili, která pro ně bude nejen vybraná na míru, ale zároveň bude naprostým překvapením.

Tentokrát však dárek přišel mě a to takový, který mě má na stresy adventu připravit - nádherný beauty box s korejskou přírodní značkou Whamisa. Whamisa je 100% bez chemie a staví svou účinnost na fermentaci. Jak je fermentace zdravá pro naše střeva, tak podobně přispívá i zdraví pokožky. Konec konců, je to velice propojené.

Fermentace v tomto případě květin a jejich částí probíhá lactobacily a kvasinkami, které se starají jednak o zdravou "mikroflóru" na povrchu pleti, rovněž se díky nim jednotlivé látky lépe vstřebávají a to i do hlubších vrstev pleti. Z velké míry pak předcházejí i nejrůznějším alergiím a pochopitelně přirozeně konzervují výrobek, který tak déle vydrží.


Beauty box je rozdělen po týdnech, obsahuje čtyři krásné saténové sáčky s cestovním balení na víkendový relax a následující týden. Do Štědrého dne si tak pochutná celé tělo. Pojďme se na to podívat...

1. adventní víkend: Tělová péčeSprchový gel bez sulfátů, s výtažky z aloe vera, melasy, jablek, citrusů a yuzu doplňuje svými účinky a vůní Tělové lotion, které je lehké a stará se o pružnost pokožky.

Můj tip: Lotion! Velice příjemná věc!

2. adventní víkend: ČištěníJeště než člověk začne objevovat zázraky pleťové Whamisa péče, musí se naučit správně odličovat. V pytlíčku tak Whamisa nabízí Odličovací olej, který je prvním a základním krokem k dokonale čisté pleti. Odstraní make-up a to i voděodolnou řasenku, neštípe, neucpává póry a je velice lehký. Jako druhý krok tu najdete Pěnový čisticí krém a Pěnový čisticí gel - krém je určen pro suchou a normální pleť, gel pro mastnou a smíšenou. Ať už si vyberete jakoukoli variantu, je to druhý krok čištění a používá se po odlíčení olejem. Čisticí krém obsahuje rýžový extrakt, gel zase fermentované lotosové květy a kořeny pampelišky.

Můj tip: Ten olej, ach, ten olej...

3. adventní víkend: Pleťová péče. KompletníTýden do Vánoc, stres vrcholí. Tedy, říká se to. Já upřímně doufám, že letošní Vánoce nebudou tolik pracovní jako byly poslední léta. Ale kdyby jo, tak je tu sáček první pomoci, který zamaskuje škody. Obsahuje Tonikum Deep Rich a Tonikum Original, pro suchou i smíšenou pleť, nicméně trochu to mate názvem: nejde o tonika na dočištění, nýbrž o ikonický výrobek sloužící jako maska či pleťový krém. Gelové tonikum se na pleť nanáší až 7x, ale pleť si sama často řekne, kolik jí stačí.

Lotion Double a Lotion Original, další výrobky, které v pytlíčku najdete, jen podpoří správné fungování pleti, stejně jako hodně Výživný krém, kde už je obsaženo i spoustu másel: kakaové, mangové, avokádové. No a chybět nesmí ani Oční krém na váčky a kruhy pod očima!

Můj tip: Tonikum Deep Rich. Určitě jej znáte. Prodává se snad i po půl litrech. Je to jejich bestseller. Chápu proč. 

4. adventní týden: HýčkáníMaska z mořských řas KELP má redukovat vrásky, otoky a tmavé kruhy pod očima a zpevňovat pleť. Tuhle masku ještě vyzkoušenou z minulosti nemám a vážně si ji šetřím na poslední adventní večer. Obsahuje díky mořské řase řadu minerálů, aminokyselin a vitamínů, pleť tak zůstává hydratovaná a vypnutá. V pytlíčku najdete ještě jedno balení Kombe ženšenu, o kterém už dlouhodobě píšu, že je dokonalý, skvělý, lahodný a pomáhá údajně k dlouhověkosti (a od kocoviny!). Vyzkoušeno za vás!

Můj tip: Kombe! I několikrát denně...

Whamisa Adventní Beauty Box koupíte zde a věřím, že objevíte mnoho zajímavého nebo že poslouží jako tip na dárek pro ty, co mají narozeniny ještě takhle před Vánoci.

Znáte Whamisu? Máte vyzkoušenou?
LvK

1 komentář:

  1. Ty pytlíčky jsou kouzelné :) krásný dárek!

    Přeji veselé a klidné Vánoce :)!
    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovědětVymazat