GET THE LOOK přírodní make-up: denní líčení

Foto: @VojtechResler

Čím dál více se ptáte na konkrétní výrobky z přírodní dekorativky. Mnoho lidí mi píše, že něco zkusili, nesedlo jim to a další investice se bojí, protože nevědí, kde přesně hledat.

Asi nemusím dodávat, že narozdíl od většiny beauty blogerek nejsem zaměřená na make-up a nejsem ani zkušená vizážistka a že tak ani videa s tutorialy u mě nepřipadají v úvahu. Řídím se naopak heslem: "nejdříve léčit, potom líčit", protože když je zdravá pleť, stačí líčení opravdu minimum. 

Já často nenosím make-upy či korektory, pleti dopřávám hlavně špičkovou pleťovou péči a pak jen zlehka zapudruju, abych se neleskla. Vždy si nalíčím oči, protože to je zrovna ta část obličeje, kterou chci zvýraznit. U běžného líčení ještě sázím na tvářenku a lesk či balzám na rty.

Abych se ale více věnovala konkrétním značkám, které používám a mám vyzkoušené, připravila jsem Get the Look a budu doufat, že díky němu objevíte nový produkt, který bude maximálně vyhovovat i vám!

BB krém: Cosm´etika 
Pudr: Zuii Ivory
Tvářenka: BareFaced 
Rozjasňovač: Zuii Moon
Tekutá linka: Absolution
Oční stíny: paletka Ere Perez
Řasenka: Cosm´etika
Rty: Balzám na rty Alverde 


Máte něco z těchto výrobků vyzkoušeného?
Moc mi pomůže, když mi napíšete, co přesně z přírodního make-upu hledáte a které značky a který look vás zajímá nejvíc. Do budoucna bych ráda připravovala více looků i se zcela novými značkami, než na jaké jsem zvyklá!
LvK

Žádné komentáře:

Okomentovat