GET THE LOOK: Výrazné rty

Foto: @Vojtěch Resler

Ve svém pátrání po skvělé přírodní dekorativce, která zvládne nalíčit i na důležitou společenskou událost nebo naopak vydrží po celý den, testuji momentálně řadu nových značek.

Abych se ale přiznala, tento look jsem vytvořila pouze ze dvou značek a to Ere Perez, která je od loňského roku novinkou na českém trhu, ale získala si už spoustu pozornosti a Zuii, jež je naopak stálicí na poli profi make-upu.


Podkladová korekční báze: Apricot Zuii
Rozjasňovač (vnitřní koutky očí): Zuii Moon 
Oční stíny: Paletka Ere Perez 


Většina věcí je mi dobře známá. Pudr Zuii používám dlouhá léta a neumím si představit, že bych jej vyměnila. Rovněž jako bázi apricot, kterou sice nepoužívám denně, ale když potřebuji do společnosti, vím, že je to vynikající volba. Zcela nový je od Zuii rozjasňovač a bronzer. Zatímco rozjasňovač používám neustále a to jak na tváře, tak i víčka, konturovací bronzer jsem zkoušela nově. Užiju ho nejvíce v létě. Přes rok je však vynikající k vyrýsování lícních kostí.

Nově jsem také zkusila tint Joy od Ere Perez, který má klasickou vodovou nelepkavou konzistenci, skvěle zvýrazní líce a dlouho vydrží i na rtech, kde je velice výrazný a je tak potřeba jej aplikovat opravdu precizně.

Jaké novinky z přírodní dekorativky ohromily v poslední době vás?
LvK

Žádné komentáře:

Okomentovat