10 věcí, které mi změnily jaro

Foto: @LucieBalde


Malé radosti jara, chtělo by se říct.
Ale z mnoha maličkostí, které zpočátku nepovažujeme za nijak zásadní, se může vyklubovat něco dlouhodobého, cenného a důležitého.

Oproti loňskému jaru jsem (si) vyzkoušela řadu nových věcí. Konkrétně deset:


  • Akupunktura. Hodně napověděla a uvolnila léta potlačované nebo nezpracované emoce. Velká úleva. 

  • Rozkvetlá Grébovka. Moje každodenní terapie od jara do podzimu, kdy ji za necelou hodinku projdu komplet, příjemně se protáhnu, vypnu myšlenky na práci a zapnu myšlenky na to, na co se chci soustředit. Zvedne mi to náladu, přinese povzbuzení, rozpustí únavu. 

  • Lifestylové noviny What, kde mám na starosti kosmetickou rubriku. Koupíte je v každé trafice, stojí jako jedno malé presso a je tam spousta neotřelého čtení a zajímavých osobností. A právě na stáncích seženete třetí číslo! 

  • Avinya repair emulze. Vynikající emulzní krém, kde vodu nahrazuje šťáva z bio aloe, která dělá emulzi lehkou a pleť vláčnou, ošetřenou, vyživenou a hydratovanou. Vynikající báze pod make-up, oční krém, sérum pod krém nebo jako naprosto dostačující denní a noční péče. Avinya se prodává ve třech velikostech (15ml, 75ml a 200ml) přičemž nejmenší balení hravě využijete na cesty a lze ho kdykoli doplňovat z větších balení, která zase poslouží jako tělové mléko. Za mě vychytávka jara za velice příjemnou cenu! 

  • Úprava jídelníčku podle Metabolic Balance. Zhubla jsem 10cm přes zadek, což je samo o sobě největší výhra a ještě se naučila něco o skladbě potravin a o tom, co mému tělu dělá a nedělá dobře. Je to vlastně know-how k nezaplacení a vím, že se k němu můžu kdykoli vrátit. 

  • Tónovací tint: tvářenka a rtěnka JOY od Ere Perez. Přírodní barva z červené řepy, příjemná vůně, vodová nelepivá konzistence, která drží a dodává barvu jak rtům, jak lícím. Na rtech je velice výrazná a je potřeba ji precizně vykreslit, na tvářích se skvěle rozetře například multifunkčním štětcem či bříšky prstů. 

  • Narovnání pohybového aparátu dr. Kwanem. Nebo aspoň výrazné narovnání a nepopsatelné zlepšení. Akupunktura, masáže, baňky a pár chytrých prohmatů mi uvolnilo tělo od krční páteře až po pánev, prodloužilo (hned na prvním sezení!) kratší nohu, odstranilo bolesti zad a zlepšilo ohebnost těla. Ne vždy je to příjemné, ale ta úleva! Ta úleva! Tahle uvolnit zablokovaná záda jsem potřebovala roky...

  • AILA laky na nehty, které neobsahují 11 nejhorších látek používané v běžných lacích, jsou k dostání v nádherných jarních i letních barvách a drží 3 - 5 dní bez jediné chybičky! 

  • Moje moderovací premiéra (a možná i derniéra). Byla to poměrně výzva, protože pokud jsem zvyklá před lidmi mluvit, tak jen na seminářích o přírodní kosmetice, kde lze improvizovat a zapojovat všechny zúčastněné do diskuze, což tady nelze. A byla jsem pak pyšná, že jsem to zvládla! 

  • A vůně, samozřejmě. Nebývám vůním příliš věrná a každé roční/životní tak mám spojené s něčím jiným. Jaro 2019 patří Cuir Cuba Intense od známé značky přírodních niche parfémů Nicolaï. Úžasně voní i na mužích, ale to jim raději říkat nebudeme! 

Co nového jste toto jaro objevili vy?
LvK

Žádné komentáře:

Okomentovat