6. června 2019

Silně koncentrované sérum, které ohromí všechny typy pleti!
Zamilovala jsem se do pleťového séra. Ale není to jen tak obyčejné pleťové sérum. Pro mě je to nejlepší sérum světa. Pochází z biodynamického zemědělství, je extrémně koncentrovaný, obsahuje 40% oleje z hroznových jader a pleť vypne do podoby dětské prdýlky. A ještě sjednotí barvu, jakoby to snad byl BB krém. Jop, opatruju tu lahvičku jako oko v hlavě!

Intenzivní pleťové sérum Výběr ze zlatých hroznů jsem vyzkoušela na doporučení kamarádky, která mi o něm básnila prakticky jako o zázraku v Lourdech. Sama má dokonalou pleť porcelánové panenky, přesto na ní blízcí vyzvídali, co si to udělala s obličejem. Když je liftingový efekt vidět i na porcelánové panence, říkáte si, co do toho séra míchají.

A je to prosté. Jsou to jen 4 ingredience, z čehož tři jsou v biodynamické Demeter kvalitě.
První složkou je výluh (44%) z hroznových jader a druhou olej (40%) z téhož: z hroznových jader.
Hroznová jádra se mohou pochlubit vysokou koncentrací živin a velkým podílem antioxidantů, která chrání před nepříznivými vlivy životního prostředí a dokáží eliminovat i následky nadměrného slunění, nedostatku spánku či stresového období, které se na pleti dlouhodobě podepisuje.

Účinné látky jsou tu obsažené v maximálním množství: rozpustné ve vodě i v oleji, což je dvojitý zásah, který se vzájemně podporuje.

Oleji z hroznových jader se přezdívá tekuté zlato a na pleti to je znát okamžitě: dodává jí vysoké množství vitamínu E, zvyšuje elasticitu, podporuje cyklus obnovy kůže, zvyšuje produkci kolagenu a v kombinaci s výluhem z hroznových jader je 7x silnější v boji s předčasným stárnutím a v prevenci vzniku pigmentových skvrn, než většina pleťových sér. Pro svou lehkou, krémovou konzistenci se optimálně vstřebává, přitom obsahuje vysoký obsah lipidů.

Co na to moje pleť?


  • Je to první sérum, které moje suchá pleť zvládne i bez přidávání olejů. Lehká, nemastná konzistence, která se okamžitě vstřebává, nezanechává pleť mastnou či lesklou.
  • Je ideální pro všechny typy pleti. Smíšené a mastné postačí samostatně (pomáhá redukovat nadměrnou tvorbu mazu!), normální také a suché pleti v kombinaci třeba s tučnými smetanovými krémy od dieNikolai.
  • Pleť je vyhlazená, vyživená a sjednocená. Můžu se na sérum jen nalíčit a jít.
  • Čtyři ingredience uvítá hlavně pórovitá pleť, která nesnese mnohosložkové sérum či krém.
  • Osvědčil se mi i jako oční krém - okolí očí vypne a zmírní otoky.

Mému srdci je rovněž blízká filosofie biodynamiky, o které vám brzy chystám celou (foto)reportáž.
Třicet mililitrů biodynamického zemědělství zatím najdete v téhle malé skleněné lahvičce, která je právem bestsellerm značky.

Máte vyzkoušeno?
LvK

Žádné komentáře:

Okomentovat