Silně koncentrované sérum, které ohromí všechny typy pleti!
Zamilovala jsem se do pleťového séra. Ale není to jen tak obyčejné pleťové sérum. Pro mě je to nejlepší sérum světa. Pochází z biodynamického zemědělství, je extrémně koncentrovaný, obsahuje 40% oleje z hroznových jader a pleť vypne do podoby dětské prdýlky. A ještě sjednotí barvu, jakoby to snad byl BB krém. Jop, opatruju tu lahvičku jako oko v hlavě!

Intenzivní pleťové sérum Výběr ze zlatých hroznů jsem vyzkoušela na doporučení kamarádky, která mi o něm básnila prakticky jako o zázraku v Lourdech. Sama má dokonalou pleť porcelánové panenky, přesto na ní blízcí vyzvídali, co si to udělala s obličejem. Když je liftingový efekt vidět i na porcelánové panence, říkáte si, co do toho séra míchají.

A je to prosté. Jsou to jen 4 ingredience, z čehož tři jsou v biodynamické Demeter kvalitě.
První složkou je výluh (44%) z hroznových jader a druhou olej (40%) z téhož: z hroznových jader.
Hroznová jádra se mohou pochlubit vysokou koncentrací živin a velkým podílem antioxidantů, která chrání před nepříznivými vlivy životního prostředí a dokáží eliminovat i následky nadměrného slunění, nedostatku spánku či stresového období, které se na pleti dlouhodobě podepisuje.

Účinné látky jsou tu obsažené v maximálním množství: rozpustné ve vodě i v oleji, což je dvojitý zásah, který se vzájemně podporuje.

Oleji z hroznových jader se přezdívá tekuté zlato a na pleti to je znát okamžitě: dodává jí vysoké množství vitamínu E, zvyšuje elasticitu, podporuje cyklus obnovy kůže, zvyšuje produkci kolagenu a v kombinaci s výluhem z hroznových jader je 7x silnější v boji s předčasným stárnutím a v prevenci vzniku pigmentových skvrn, než většina pleťových sér. Pro svou lehkou, krémovou konzistenci se optimálně vstřebává, přitom obsahuje vysoký obsah lipidů.

Co na to moje pleť?


  • Je to první sérum, které moje suchá pleť zvládne i bez přidávání olejů. Lehká, nemastná konzistence, která se okamžitě vstřebává, nezanechává pleť mastnou či lesklou.
  • Je ideální pro všechny typy pleti. Smíšené a mastné postačí samostatně (pomáhá redukovat nadměrnou tvorbu mazu!), normální také a suché pleti v kombinaci třeba s tučnými smetanovými krémy od dieNikolai.
  • Pleť je vyhlazená, vyživená a sjednocená. Můžu se na sérum jen nalíčit a jít.
  • Čtyři ingredience uvítá hlavně pórovitá pleť, která nesnese mnohosložkové sérum či krém.
  • Osvědčil se mi i jako oční krém - okolí očí vypne a zmírní otoky.

Mému srdci je rovněž blízká filosofie biodynamiky, o které vám brzy chystám celou (foto)reportáž.
Třicet mililitrů biodynamického zemědělství zatím najdete v téhle malé skleněné lahvičce, která je právem bestsellerm značky.

Máte vyzkoušeno?
LvK

Žádné komentáře:

Okomentovat