Skinbooster pro vypnutí pleti? Vyzkoušeno!


Asi nikoho nepřekvapí, že jsem odpůrce veškerých výplní, co se omlazovacích procedur týče. Nejsem přívrženec ani omlazení kyselinou hyaluronovou. Líbí se mi však myšlenka omlazení akupunkturou, což je sice dlouhodobá záležitost, ale dokáže zaktivovat vlastní regenerační procesy anebo Skinbooster, kdy hlavní princip laserového ošetření spočívá v rychlejším odbourávání starého kolagenního vaziva v kůži a jeho nahrazení novým. Kůže se tak zpevňuje a stává se elastičtější a tím hladší a s méně viditelnými póry a vráskami.

Já zkusila ošetření pouze na 1. stupeň (ze čtyř), což je zatím v mém věku naprosto dostačující. Nejdříve se nanáší maska, která pleť lehce znecitliví, protože ošetření na některých citlivých místech (okraje rtů, obočí, nos...) může lehce štípat. Vždycky jsem sebou škubla, ale jinak nejde o nijak bolavou proceduru. Poté se nanáší chladivá maska, která předchází otokům, a můžete jít domů. Pleť může být sice maličko zarudlá a mít pocit horkosti, ale nic, s čím by si trocha korektoru neporadila.

Ještě ten večer se doporučuje celý proces obnovení kolagenu urychlit speciálními přípravky, které se mají dostat do hlubších vrstev pleti, já je nevyužila, protože mám kosmetiku svou, ale pleť jsem nepotřebovala už dále ničím chladit, jen jsem ji dala masku navíc.

Výsledky začínají být vidět po pár dnech, kdy se pleť vypíná. Skinbooster se používá nejen ke zmírnění vrásek, ale i na pigmentové skvrny, na léčbu akné a vymizení jizviček po akné. Pomáhá i velice dehydratované pleti a pleti mdlé a unavené.

Já akutně nepotřebovala řešit nic, ale mile mě překvapilo, že se do týdne zjemnily vrásky kolem rtů a očí, které mi sice nijak nevadily, ale přesto dokážu ocenit, že jsou daleko méně viditelnější!

Pokud tedy hledáte něco neinvazivního a pokud možno bez výplní, tak doporučit určitě mohu. Byť si uvědomuju, že psát o anti-age je v mém věku  ještě trošku brzo. Pokud máte zkušenosti se Skinboosterem u starší pleti či při léčbě akné, budu ráda, když mi dáte vědět!

LvK


Žádné komentáře:

Okomentovat