3 tipy, na co koupit lístky do divadla!Lístky do divadla jako tip na dárek pro Ježíška?
Nejlepší možné! Půjdeme ve dvou, hezky se oblékneme, dáme si skleničku, budeme se hodně smát, kochat se nebo třeba slzet!

Aspoň o následujících třech představeních to lze říct s jistotou.
Bavila jsem se od začátku do konce.
Takže jestli máte doma milovníka divadla, mrkněte, co by se mu mohlo líbit. 

Po konci světa


Mrazivé, strhující, podnětné, napínavé a skvěle zahrané. 
Není to žádná lovestory, ba právě naopak - v bunkru pod zemí, v úkrytu před světem, se projevuje děsivě psychopatické chování při neopětování a vynucování si lásky. Celá vážnost situace je místy úměrně zmírňována humornými dialogy mezi dvěma mladými lidmi, jinak však sedíte a ani nedýcháte. Je to příliš realistické a neuvěřitelně dobře zahrané. 

Oba herci - Karel Heřmánek ml. a Sarah Hlaváčová - se za mimořádný výkon dostali do širší nominace na ceny Thálie! To chcete vidět! Voskovec a Werich, primárně ale Voskovec a jeho život za velkou louží v emigraci. Hollywood, Broadway, ale i život plný manipulací a dopisy od Wericha z komunistického Československa. Je to krásná hra dokonale mapující život a dílo téhle legendární herecké dvojice. Inscenace trvá dvě a půl hodiny i s přestávkou, je však plná humoru, V+W+J písní, scének i vzpomínek, takže vám ještě bude líto, až se ohlásí konec!

21. ledna 2020 se hra bude hrát navíc i ve Werichově vile, což si nesmíte nechat ujít! Pokud milujete komedie a potřebujete se smát od začátku do konce, tak vyražte na Hru, která se zvrtla. Zvtrne se tam opravdu úplně všechno, nezůstane kámen na kameni a místy se budete smíchy zalykat. V Londýně i v Paříži si hra vysloužila řadu ocenění za nejlepší komedii roku a neuvěřitelně dobře udělaná je i česká verze. Přitom za vším je vražda a její vyšetřování, které se však trochu zvrtne, trochu zamotá, přidá se hodně nečekaného, nechtěného a ve finále to i dobře dopadne. I když dobře....běžte zjistit jak! 


Dostáváte k Vánocům lístky do divadla?
LvK

Žádné komentáře:

Okomentovat