Setkání se šperkařkou Tamarou Comolli


Jsem vždy ráda, když můžu poznat tvůrce či výrobce osobně.
Skvělý PRista značce vždycky pomůže, ale musí se opravdu zamilovat, aby z ní dokázal vytvořil lovebrand. A k tomu potřebuje poznat nejen produkt, ale i člověka, který jej vytvořil.

Mockrát jsem si uvědomila, že mi funguje jednoduchá rovnice: buď si oblíbím produkt a to i pro ty lidi, kteří za ním stojí, anebo mě produkt neosloví a ani lidsky si s výrobcem nesedneme. V tom případě vím, že byť se můžu snažit sebevíc, že nedokážu pomoct. A tak odcházím.

Když do Prahy přijela na pozvání Klenotnictví Dušák šperkařka Tamara Comolli, byla jsem nadšená, že ji mohu poznat osobně. Ne v roli PRisty, večírkem jsem výjimečně provázela a nebylo tak příliš času na delší hovory, přesto mě Tamara naprosto okouzlila. Stejně jako její značka šperků, která je velice moderní, hravá, dobře kombinovatelná a přitom velice sofistikovaná. 

Šperky, jejichž autorka je od začátku do konce Tamara Comolli, nezavřete do trezoru, ale nosíte je každý den a vymýšlíte nové barevné kombinace, které dotvoří celý outfit. Kombinace růžového zlata, zářivých kamenů australského opálu, případně diamantů jsou samy o sobě naprosto nepřehlédnutelné a okamžitě upoutají pozornost a podtrhnou tak celkový dojem.

Prezentace ležérnosti, lehkosti a pohody letních dní naprosto odpovídá tomu, jaký dojem na vás svou obrovskou energií udělá samotná šperkařka a zakladatelka značky. Tamara Comolli působí uvolněně, neformálně, radostně a je zajímavé pozorovat ji jako obchodnici i jako umělkyni a kreativní duši, která vybírá jednotlivé kameny, vytváří design jednotlivých šperků i jejich kombinace.

Že je to velice energická žena, která mi něčím připomíná Maryl Streep, je vidět, myslím, z fotek:


S Vojtou Reslerem jsem pak nafotila pár šperků, které jsou mými velkými favority:
Prsteny Bouton by Tamara Comolli lze kombinovat dle velikosti, barev, příležitosti. 

Kolekce lístků India by Tamara Comolli

Takže tady lze mluvit o lásce. Dokonce snad už na první pohled.
LvK

Žádné komentáře:

Okomentovat