Leden 2020 jedné LucieJaký jste měli začátek roku a celý leden?
Daří se vám držet novoroční předsevzetí? 
Můj leden byl poměrně pomalý, bylo těžké najet po dlouhých svátcích opět do rychlého pracovního režimu, ale druhá půlka měsíce už byla o dost produktivnější a zábavnější! 

Poslední lednový víkend jsme si navíc přivezli nového pejska, fenku zachráněnou z Bosny a první dny byla svěřena do mé - prakticky výhradní - péče, a i přesto, že umím psy hlavně rozmazlovat, než vychovávat, se mi ve výchově poměrně dařilo. Jennifer si rychle zvykla. Minimálně na lidskou něhu a postel.

V půlce ledna pak vyšla únorová Marianne, kam jsem měla možnost dělat rozhovor s Robertem Fulghumem. Je to rozhovor o ženách, o lásce, šťastných vztazích, ale i oblékání a ženské emancipaci. Stále na stáncích!

S Robertem Fulghumem pro Marianne. 

Proběhla rovněž premiéra filmu Můj příběh, ve kterém excelovali Vlastina Svátková a Saša Rašilov v hlavních rolích. Velkou pozornost však zaslouží i maskérka filmu Adéla Anděla Bursová, několikanásobná mistryně ČR v make-upu, vícemistryně v mistrovství světa 2019 a maskérka spolupracující i se zahraničními hvězdami a produkcemi. Právě ona vytvořila Vlastině na obličeji a těle masku spáleniny a to v různých fázích popálení a hojení. Sledujte ji, je neuvěřitelná. 

Adéla Anděla Bursová

S mamkou jsme se objevila v OnaDnes v projektu Dcera a matka: Krása v genech, kde byly samé nádherné superženy se svými nádhernými maminkami. Fotily jsme už v polovině listopadu loňského roku a dlouho se nemohly dočkat výsledku. Mamka, která v životě nefotila, byla sice z tak velké produkce nervózní, ale její krásná tvář přesto maximálně vynikla.


Já ještě fotila svatební trendy pro OliOla, což byla krásná, ale mrazivá práce. Venkovní focení při nulových teplotách nebyla sranda pro nikoho z týmu, ale nakonec jsme to všichni zvládli s dobrou náladou a dokonce i bez nachlazení a rýmičky. Dva dny předtím jsem fotila pro Silky Gang, ale o tom zase někdy příště!

Jako nevěsta a ženich s Mužem roku Honzou Pippingerem. LvK

Žádné komentáře:

Okomentovat