BIOFÁZE. Jak si poradila s akné?

Biofáze Nobilis Tilia


Biofáze.
Všichni jsme už o ní slyšeli, ale většinou se k ní uchylujeme, až když máme nějaký problém. 
Já si pamatuji na produktové školení k Biofázi, které jsem absolvovala před mnoha lety, ale jelikož jsem nepotřebovala s pletí nic řešit, stačila mi zpětná vazba zákaznic. 

Až nedávno, kdy jsem sama bojovala s akné, jsem se rozhodla Biofázi vyzkoušet. 
Jelikož už o akné mluvím v minulém čase, je asi jasné, že Biofáze zabrala. Velký účinek rovněž přičítám Hydrofilnímu oleji Tea Tree. Ale hezky po pořádku...

Co je BIOFÁZE? 

Biofáze je tříkrokové ošetření silné enzymatické regenerace pleti. Pomocí 3 sér založených na éterických olejích aktivuje naše vlastní enzymy, čímž napomáhá mimo jiné lymfatickému systému, aby snadněji vylučoval odpadní toxické látky. Zároveň dochází k regeneraci kožní tkáně, k navrácení elasticity, hydratace a rovněž k posílení obranyschopnosti pokožky. 

Jak funguje? 

Biofáze dokáže řešit nejen akné, ale i citlivou pleť, nadměrnou tvorbu vrásek, hyperpigmentaci, dehydrataci i ochablost pleti. Ať už si vybereme jakoukoliv variantu, 1. a 2. sérum bude vždy stejné. 

1. sérum Geranium (prohřívací efekt, zlepšuje mikrocirkulaci krve, rozšiřuje cévy)
2. Tymián (zchlazující efekt) 
a v mém případě, kdy jsem si vybrala variantu pro podrážděnou pleť je 
3. krok Calendula

Mezi každým sérem necháváme 10 minut, aby se procesy v pokožce dostatečně aktivovaly. Už s prvním sérem zaznamenávám, že se něco děje: pokožka se prohřívá a lehce (a velice příjemně) "štípe". Největší efekt vnímám u druhého zchlazujícího séra Tymián, kde je mi velice příjemná máta peprná. Skoro z ní až mrazí. Calendula je pak velice voňavá záležitost, která už působí jako závěrečné pohlazení, ulevuje podrážděné či svědící pokožce. Teprve pak pleť můžeme ošetřit krémem dle potřeby. 

Výsledky? 

Pokožka je okamžitě po nanesení vláčná, vyhlazená, viditelně prokrvená, sjednocená. Mám rovněž pocit lehké dezinfekce v místech, kde se objevuje akné. To se přes noc stahuje, místo přestává být zanícené, zarudlé a za sebe říkám, že se rychleji hojí a to bez jizviček. Veškeré podráždění pokožky mizí, za pár týdnů (jedno balení vydrží zhruba měsíc) je pokožka opravdu čistější, znovu sjednocená a méně náchylná na tvorbu nového akné. 

Neuvěřitelně příjemně překvapená jsem zvláště z toho, že CÍTÍM, že se pleť prohřívá/zchlazuje/ a že po ošetření mizí pocity horkosti, které sebou nějaký větší zánětlivý pupínek přináší. 

Z vysoce krycího make-upu tak používám jen korektor, případně lehký BB krém. 

Biofaze
Biofáze Calendula

Vím, že BIOFÁZE rozhodně není žádnou kosmetickou novinkou, že ji má řada z vás vyzkoušenou a mnoho lidí se k ní po léta vrací. Přesto ji musím doporučit, pokud jste si k ní cestu ještě nenašli. Poslouží dlouhodobě či jako dvouměsíční regenerační kúra. Uvidíte, co vám bude příjemné a jak rychle pomůže!

Znáte Biofázi? Jakou používáte? A s jakými výsledky? 
LvK


2 komentáře:

  1. Prvýkrát počujem o Biofáze a veľmi ma zaujala. Určite sa na ňu ešte pozriem.
    Môj blog: http://lifeforjul.blogspot.com/

    OdpovědětVymazat
  2. Tak shodou okolností jsem vyslechla záznam pořadu o vůních na ČRo dvojka, rozhovor se zakladatelkou firmy Nobilis Tilia paní Zrubeckou a k tomu se přidal Váš blog... Jedno k druhému a rozhodla jsem se Biofázi také vyzkoušet. Bylo těžké vybrat jakou sadu, tak jsem zvědavá jak bude fungovat. ;-) Doufám, že dobře. Díky za tip! Příjemný den přeji, S.A.F.

    OdpovědětVymazat